Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Csobot Adélról?

Mi a véleményetek Csobot Adélról?

Figyelt kérdés
Nem a róla keringő pletykákra gondolok
2012. okt. 17. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon irritál. Először mindig sírt, hogy hüm hüm nem így akartam,meg minden.... most hogy az élő show-ban van, úgy kinyílt a csipája, mintha ő xarta volna a spanyolviaszt. Egy jelentéktelen kis semmiség, csak pislog mint béka a tejben...
2012. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

női szemmel kicsit színjátszós:P

De neki ennek ellenére jól áll. Bírom az ilyen hebrencs csajokat. Engem amúgy is a zenéje érdekel, és bírom ezt a stílust, amit képvisel. Amúgy is hozzá tartozik, ez a fajta butáskodás, kelletés. Szóval lehet kissé irritáló, de én csípem! Engem mindig erre a csajra emlékeztet, és ez baromi jó zene

http://www.youtube.com/watch?v=q-uUKI7fDjA

2012. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
66%
Utálom, az első pillanattól. "Hát Erdélyben, Miklós!" Hányingert kapok tőle.
2012. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
sosem voltam még ennyire szerelmes egy "celebbe"
2012. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon teszi magát a lányka nekem nem a stílusom...
2012. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó énekesnő és igenis van neki énekhangja mindig olyan életvidàm mindig mosolyog én neki szurkolok
2012. dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Unszimpatikus kis ostoba ribanc. Hál'Istennek kiesett. Aki azt mondja van hangja, valószínűleg süket. Aki azt mondja, hogy jó lenne színésznőnek szintén ostoba. Egy színésznek tudnia kell megélnie az érzelmek széles skáláját. Ez az ostobenkó ribi mit tud?? A nap 24 órájában vigyorogni mint egy fogyatékos !
2012. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!