Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme van annak, amit...

Mi értelme van annak, amit Dancsó Péter csinál?

Figyelt kérdés

Humorista?

Tényleg nem értem, hogy pontosan mi az, amit ő csinál...

Wikipédia azt írja humorista...

Annak viszont elég gyenge.Én imádom a humort,kb mindenen nevetek..de őt nem mondanám viccesnek...



2015. júl. 18. 20:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg egy filmkritikus blogger, szakmáját tekintve a fényképészethez van köze és megrendelőknek csinál képeket/plakátokat/montázsokat talán.


Egészen egy évvel ezelőttig teljesen jó videó voltak, én szerettem nézni a kritikáit és hallgatni észrevételeit régi tv műsorokról, jó poénokat mondott és csinált a magyar filmekről készült kritikáiban (elsősorban Sas Tamás rendezte filmek).

Most viszont átment beképzelt ripacsba véleményem szerint. Nagyjából olyan lett mint Friderikusz volt anno.


Most is megnézem az új videómánia részeket, de már tényleg csak néha elmosolyodom a bemutatóin. Unalmasak és monotonok lettek ami elég sajnálatos mert tényleg kompetens filmkritikusnak tartottam még, ha nagyrészt amatőr is volt.

2015. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

[link]

Egyszer nem tudtam nevetni...Ugrál a szimpadon, mint valami majom..

Ez is ilyen divat sztár most.

2015. júl. 18. 20:44
 3/27 anonim válasza:
91%
Ki a fax az a Dancso Péter?
2015. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Az utóbbi fél évben teljesen ellaposodott. Nem tud újat mutatni, a régi videói tényleg mind jók voltak, de unszimpatikussá vált. Én sajnálom hogy ez lett, mert régen szerettem.
2015. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

*színpad

Amúgy ne értsétek félre, én nem vagyok irigy.

Csak nem értem a fiatalok rajongását...

A magyar fiatalok "csináltak"maguknak egy sztárt, akitől lehet autogrammot kérni...szerintem ennyi az egész.

2015. júl. 18. 20:53
 6/27 anonim ***** válasza:

bemásolom, amit a "miért nem szeretik dancsó pétert?" című kérdésre írtam, és akkor látni fogod:


íme:


én nem írok a komment részlegbe semmit, mert yt-on nem kommentelek. szerintem az a baj vele, hogy régen a filmekről beszélt (vágás, fénytechnika, sztori, filmtörténet, rendezés). jogos és vicces dolgokat mondott. most meg hülyéskedik. például mi az, hogy randitippek meg kérdezz-felelek? azokban semmi nem történik, csak gyerekeskedik,és irreleváns dolgokat mond. a filmekről jókat mondott, de aztán már azokba is csak bevágott pár poént más filmekből, átgondolt kritika kevés volt. például az álom.netes kritikája az jó, abban beszél a polárszűrőtől kezdve a történet hitelességéig sok mindenről. de az mit érdekel engem, hogy a kérdezz-felelkben mit bohóckodik, vagy hogy parodizál randitippket? például jon bon jovi jó énekes, de ne adjon nekem öltözködési tippeket. vagy michael jordan sem beszél a síelésről. dancsó valamihez értett, azt egy ideig figyelemreméltóan csinálta, aztán most már mást sem csinál, csak szándékosan rosszul ragoz (filmban, kritikáben), és ennek kéne viccesnek lennie. néha persze becsúszik most is egy-egy film, de minden más, ami nem a filmekről szól teljesen felesleges.

2015. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Az az értelme hogy jó nézni és nevetni a videóin. Tehát szórakoztató. Akinek nem, az meg biztos nem nézi, de sokan nézik.
2015. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Molli11 ***** válasza:
Akik szeretik, azok szerint vicces, poénos stb. Akik meg nem, azok nem látják sok értelmét a videóinak. Én személy szerint szeretem a videóit, de inkább paródikus jellegűek, nem pedig valódi kritikák.
2015. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a kritikákkal van baj, az oké, hogy valaki nem képzett kritikus. hanem az ilyenekkel, hogy randitippek, kérdezz-felelek stb.
2015. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

igen, ismertséggel jár. ebbe már minden videós benne van, több-kevesebb sikerrel. az elején elkezded egy koncepcióval, de minél ismertebb leszel, kezdessz rájönni, hogy jó oké, de csak ezzel egy idő után keveset fogsz mutatni, ezért muszáj egy kicsit tolni a közösségi részt is.


a megvalósítással igazából nincs is gond, igényeknek megfelelő. nem tudsz mit csinálni, ha az egyik hülye kommentelőnek az a szórakozás, ha a dancsó németül kezd el zagyválni...mert az hú de vicces...

nyilván az értelmesebb, igényesebb embereknek ez nem feltétlenül tetszik.

2015. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!