Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme van annak, amit...

Mi értelme van annak, amit Dancsó Péter csinál?

Figyelt kérdés

Humorista?

Tényleg nem értem, hogy pontosan mi az, amit ő csinál...

Wikipédia azt írja humorista...

Annak viszont elég gyenge.Én imádom a humort,kb mindenen nevetek..de őt nem mondanám viccesnek...



2015. júl. 18. 20:31
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%

az elején még tényleg vicces volt most már laposak a viccei és hülyeségekről csinál videót erre kár az időt pacsarékolni és az ovs es nagyon gyenge volt ugrált mint egy gazella és amit poénnak szánt azon senki nem nevetett

most már ki fogyott a viccekből

2015. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szegény Dancsó,ha majd rákeres magára szomorú lesz...

Egyáltalán megengedte,hogy feltedd ezt a kérdést? :O

2015. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Ez a megengedte dolog kezd nem vicces lenni.
2015. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Tele van a fél gyakori benedvesedett bugyijú lánykákkal, akik még attól is oda meg vissza be vannak gerjedve, ha a Dancsó Péter egy pohár vizet megiszik, szóval szerintem egészen konkrét értelme van annak, amit csinál...
2015. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

,,Eredetileg egy filmkritikus blogger''

Láttam pár filmkritikáját, borzalmas. A beavatottat amikor kritizálta semmi hibát, vagy szánalmas részt nem mutatott, és ugyan ezt csinálta a megdönteni Hajnal Tímeával is, nyomatta a sz*r effekteket s a végén kijelenti hogy pocsék film, de igazából bármelyik filmmel lehet ilyet csinálni hogy lassított beszédet játszatsz stb. akkor meg mi a vicces benne? S a többi videóján is az látszik hogy mintha már csak a pénzért vigyorogna. Van pár kiváló videója, sok van ami nekem is tetszik, de néha azt se tudja miről csináljon, csak tölti fel hogy legyen, s a téma is pocsék s a viccek is sz*rok.

2015. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Ízlés kérdése.Nekem tetszik de biztos tudsz olyat mondani ami neked tetszik és nekem nem.
2015. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Humorista, szórakoztatás kedvéért készíti a videókat. Én imádom <3
2015. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
szerintem eleinte nem is akart vicces lenni. például a rasszizmus szívás, az álom.net, az s.o.s. szerelem... szerintem ezekben nem akart vicces lenni. vicces később akart lenni, és gagyin csinálta
2015. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Sajnos ellent mondok mert van olyan vidis aki ilyenekből szerzett sok feliratkozót... pl Unfield... De ti gondolim felnőttek vagytok és ti nem értitek a XXI. Századi poénokat...
2015. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt most pontosan mire válaszolod?
2015. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!