Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi értelme van annak, amit...

Mi értelme van annak, amit Dancsó Péter csinál?

Figyelt kérdés

Humorista?

Tényleg nem értem, hogy pontosan mi az, amit ő csinál...

Wikipédia azt írja humorista...

Annak viszont elég gyenge.Én imádom a humort,kb mindenen nevetek..de őt nem mondanám viccesnek...



2015. júl. 18. 20:31
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

a pénz a lényege nézd meg a videómánia névjegyét 88millió megtekintése van 1000 megtekintés=1 dollar=280 forintez így kb 25millió forint és 5 éve videózivank ennyi pénzért én is csinálnám

ja és még ott van dancsó péter nevű csatornája :D

2015. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Probál vicces lenni ès legtöbbször össze is jön neki...

Èn szemèly szerint birom a videóit,bár az utobbi pár hónapba már nem olyan vicces inkább unalmas...

Règebbi videóit ajánlóm mert azok tènyleg viccesek voltak...

Egyèbkènt film kritikus lenne,de ezt nem mondanám annak amit ő csinál.

A filmekről alkotót "kritikákat"

Inkább ugymond film paródiánk mondanám...

Ha jól tudom az eggyik videójába benne volt,hogy fotós ès kèsöbb bele vágott a videózásba ès lassan 400.000 felíratkozója van...Szoval valamit biztos jól csinál...

2015. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Te gyoker peti eg istenkiraly ! Szeretlek peti!:*
2015. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Szórakoztat te idióta!
2015. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem, akik ilyen primitíven védik, azok jobb, ha nem is tennék, szégyent hoznak rá. Mondjuk én nem vagyok oda érte, de ha engem védenének ilyen stílusban, én félnék, hogy engem is ezzel azonosítanak majd.
2015. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Régen bírtam, de mióta ráállt erre a Merilinezésre meg a hasonló b..aromságokra, azóta sajnos nincs túl jó véleményem róla. Az új videóitól ráadásul szerintem konkrétan be lehet aludni. Szánalmas lett a csávó y be kell látni.
2018. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
*Az y helyett vessző kellett volna, hogy legyen.
2018. febr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!