Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ízléstelen...

Csak szerintem ízléstelen akinek ilyen ilyen a szemöldöke? Szerintetek is csúnya ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. júl. 31. 12:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem se tetszik, inkább a természetes lányok jönnek be.
2016. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Igazabol a Pamelat nem birod es ahoz kotheto hogy nem tetszik ez a szemoldok, vagy ugy alapol nem tetszik! Amugy igazabol ember fuggo!van akinek mondjuk kimondottan az ilyen szemoldok all jol, es van akit borzalmasan el tud csufitani! Tehat igazabol a kerdesedre valaszolva lehet izleses ha olyan hordja, akinek ez all jol! :)
2016. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A nőt sem kedvelem, de szerintem a szemöldöke is csúnya. Olyan az egész mint egy derékszög. Nem vagyok berkiné, de sokkal természetesebben kitudom húzni a szemöldökömet. De ha nem lenne ellenszenves ezt a szemöldököt akkor is csúnyának találnám.
2016. júl. 31. 12:09
 4/20 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az ilyen senkinek nem áll jól.
2016. júl. 31. 12:10
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Ízléstelen es a no is csunya szamomra.
2016. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
7%
Elég taszító, lehet elszaladnék, ha éjszaka megszólítana... Vámpírnak nézem elsőre, de abból is az @lcs@sz@tt@bb fajta...
2016. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durván sokat sminkel ez a nő, párszor láttam a tévében és csak pislogtam, kíváncsi lennék hogy néz ki smink nélkül...

Az ilyen szemöldök van akinek jól áll, de neki ezzel vagy enélkül is fura feje van, szerintem nem valami szép..

2016. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyeneken akadok ki:

[link]


Több ismerősömnek is van, egyszerűen olyanok, mint a bohócok.

2016. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

durvább szemöldökre számítottam. ma nagyon sok lánynak vastag és fekete szemöldöke van, ami a legkevesbé sem természetes.

én inkább a természetesebb formákat és színeket kedvelem. én pl csak a kiálló szálakat szedem. ha kell kicsi porral vagy ceruzával átmegyek,hogy szép legyen. de nem festem nagyon erős géllel át és nem vastagítom meg duplájára,hogyha amúgy vékony a szemöldököm. a természetellenes sosem szép.

pamelának nem olyan rossz szerintem,csak túl sötét és túl határozott. egy szép szálas szemöldök szebb, mint egy ilyen egyértelműen átrajzolt szemöldök

2016. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Porral vagy ceruzával is meglehet természetesebben csinálni.
2016. júl. 31. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!