Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ízléstelen...

Csak szerintem ízléstelen akinek ilyen ilyen a szemöldöke? Szerintetek is csúnya ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. júl. 31. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

8#

Ez olyan,mintha painttal lenne odarajzolva.

2016. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem mondanam, hogy izlestelen de teny, hogy nem tetszik.
2016. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a valóságban is hasonlóan néz ki az ismerőseimé. Nem tudom mivel rajzolják meg és azt sem, hogy minek húzzák ki olyan vastagra, mint a képen.
2016. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én is láttam hasonlóan erősre kihúzva szemöldököt ismerőseim körében, nekik sem áll jól.
2016. júl. 31. 13:30
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy pár éve elkezdődött ez a divat, hogy formázza mindenki a szemöldökét, kicsit feljavítsa... akkor még csak formára szedték, szemceruzával vagy púderrel kicsit megigazították, és kész.

Aztán elkezdett durvulni a helyzet, egyre vastagabb, feketébb, és pontosabban megrajzolt szemöldök kellett mindenkinek, és persze mindenkinek ugyanaz a fazon. A sajátjukat gyakorlatilag kiirtották, és újrarajzolták. Sablonokkal. Van, aki festeti is.

Így lettek a mai lányok, akik egytől-egyig úgy néznek ki, mint valami mutáns prosti-bohócok, gyakorlatilag felismerhetetlenné maszkírozzák a saját arcukat, csak hogy hasonlítsanak a másikra, bár ők mind magukat gondolják a legszebbnek.

Ha véletlenül találkozok olyan lánnyal, akinek nincs megrajzolva/festve a szemöldöke, külön megdicsérem, hogy végre valaki, akinek még megvan az igazi arca.

Nem lenne baj azzal, hogy kicsit igazítsunk, korrigáljunk, de mikor a 12 évestől a 60 évesig már mindenki ugyanazt az alkoholos filccel felmázolt sablon banyaszemöldököt villogtatja, az már gáz.

2016. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
+ Kihagytam, az a legszomorúbb, hogy olyan lányok/nők, akik a saját szemöldökükkel szépek voltak, nem tucatarcú próbababák, hanem tényleg szépek, ők is képesek elcsúfítani magukat, csak mert a többi csajtól ezt látják. Kár, hogy agysejteket nem lehet ceruzával pótolni, mert rájuk férne.
2016. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De akinek nem szép eleve a saját szemöldöke, ritkás, hézagos, az miért ne húzhatná ki? Meglehet ízlésesen is csinálni egy szemöldököt.
2016. júl. 31. 14:12
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Elcsúnyítják magukat és a legrosszabb, hogy pár év múlva mikor ez lecsengett fogják látni, hogy ez milyen kínosan nézett ki.
2016. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem semmi baj a szemöldökével, meg úgy egyáltalán nincs gond az egész nővel. Nagyon rendben van.
2016. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én nem szeretem a vastag szemöldököt, ezért mindig magamnak formázom középvastagra, és mivel szőkés a hajam a világért sem festetném feketére vagy mélybarnára. Mint mindenben ebben is az arany középút kellene: ne legyen se egy kis csík, se amolyan Brezsnyeves:)
2016. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!