Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szereti Justin Biebert? És...

Lilly203 kérdése:

Ki szereti Justin Biebert? És miért?

Figyelt kérdés

Nagy rejtéj számomra hogy több 10.000 kiscsaj itt élteti őt de miért? És az a legjobb ha valaki nem szereti őt akkor bevadulnak és kezdődik a "irigy vagy rá mert te nem lehetsz ő. Justin az isten!!!"


Elég idegesítőek..



2016. aug. 26. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi közöd van hozzá, hogy az a "több 10.000 kiscsaj" kiért rajong? (Gondolom te már 13 évesen nagylány vagy.) Mindenki mást szeret, nekik Justin zenéje tetszik, neked valami más, ami meg más szerint szar. Ez így van rendjén, és alapvető illem, hogy nem hordom el mindennek az embert azért, mert mást szeret, mint én. Főleg akkor nem, ha még írni se tudok. Szeded elő a tavalyi nyelvtankönyvet, olvasgasd azt. Hidd el, rádfér, és addig se fogsz ilyen fszságokon idegeskedni.
2016. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szedd elő*
2016. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ki az
2016. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Relytéj*

Te meg nyelvtan zseni vagy mi?! Ne itt keménykedj mert mindenki hibázhat és mi közöd van hozzá hogy hány éves vagyok?

2016. aug. 26. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Ne....neee...neeee...ez most komoly? Relytéj? Nem szakad rád a magyar helyesírási szótár, mikor ilyet leírsz?
2016. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Autocorrect is létezik agyhalottkám és nekem ezt rakta be. Lehetséges
2016. aug. 26. 16:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Legalább ne hazudozz...Autokorrekt nem javítja ki a rejtélyt "relytéj"-re, ha csak nem írtad következetesen "relytéj"-nek korábban, viszont akkor a te hibád, nem ac-é. De hát nincs abban semmi szégyen, hogy nem tudsz írni, ugye?:)
2016. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ACÉ nem tudok írni....

Fogd be a szád buzzikám

2016. aug. 26. 17:27
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, hogy tényleg csak egy buta kislány vagy, mert a másik lehetőség az, hogy retardált...
2016. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Szörnyen gyerekes, ostoba vagy.Én sem szeretem Justin Biebert.De képzeld nincs jogom hogy mást elítéljek amiatt mert szereti.És nem kötök bele a rajongókba akik annyira védik hiszen ők tényleg rajongók és megértem hogy védik a bálványukat.Nekik nagyon fontos Justin, nem mindenben van igazuk de rájuk hagyom.Ha szeretik szeressék nem köteleznek rá hogy én is szeressem.Csak annyit várnak el (jogosan!) hogy nem szídjam ha egyszer tényleg sok mindent elért, elismert a szakmájában.Tanuld meg figyelmen kívűl hagyni rajongókat és ne inzultáld őket.Pl ha látsz itt egy J.B. - kérdést akkor menj tovább, nyomj el ne olvasd végig...ne szólj hozzá.Sokkal jobb lenne a világ.Gondolj bele..Mindenki feltenné a maga kis kérdését, pl.: Melyik haj áll legjobban Justinnak? És erre a rajongók nyugodtan meg tudnák beszélni anélkül hogy valaki beszólna nekik.És én már írtam meg itt is hogy nem szeretem Justin Biebert és senki nem mondta hogy irigy lennék, nem kezdték el mondani hogy mekkora egy f-sz vagyok emiatt.Normálisan fogalmaztam meg, normális valóságnak megfelelő érvekkel.És tiszteletben tartották a véleményem.Szóval miről beszélsz?Mást kell hibáztatni?Mert látszik a mostani írásodból is hogy te az a fajta vagy aki minden Justinos kérdéshez ok nélkül odaírja hogy "Justin b-zi,szar,g-ci."Persze hogy erre bedühödnek.És igazuk is van mert neked nincs okod hogy ilyeneket írj róla.Véleményedet elmondhatod nyugodtan de leb-uzizni minek kell?Én mégegyszer mondom nem szeretem őt de láttam már hogy van barátnője szóval tudom hogy nem a saját neméhez vonzódik.Tanács:Ha rajongóval kerülsz szembe, normálisan ha megfogalmazod,leírod a véleményed kulturalt modon akkor nem lesz belőle vita.Sajnos itt veled van baj nem a rajongókkal.Gondolkozz egy kicsit drága Lili.Mert láttam már Justinos kérdésnél válaszodat és NEM VOLT, NEM IS PRÓBÁLTAD meg kúltúrált módon leírni a véleményed.Mint akit állatok neveltek olyan a modorod.Akkor mégegyszer: MIVEL VAN NEKED BAJOD?Mert okod nincs megsértődni.Feljössz Gyakorikérdésekre , beírod hogy Justin Bieber majd minden kérdésnél írsz róla valami szart, veszekszel a rajongókkal.Ez mire jó neked?Ha idegesít miért válaszolsz több J.B.- s kérdésre?Elrabolt az ISIS és erre kényszerít?😱 Huhh.Tudod a te fajtád idegesítő amikor nem hagyod hogy a rajongók kibeszélhessék a kedvencüket, (pedig aranyosak) ..(én is voltam 1D rajongó és itt is sokat veszekedtem miattuk, de jó lett volna ha az utálók miatt nem kellett volna mindig veszekedni.)Gondolkozz...és azt javaslom hanyagold ezt a közösségi oldalt. 16/L
2016. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!