Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber szájon vágta az...

Justin Bieber szájon vágta az egyik rajongóját. Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
kiakasztó?

2016. nov. 23. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mind butaságokat beszéltek és nem veszitek észre hogy az egész csak megvan játszva hogy Justin a köztudatban legyen, tehát hogy mindenki róla beszéljen. A legjobb marketing. Az ő karrierjéhez legalább annyira hozzájárultak a negatív emberek mocskolódásai mint a rajongók imádatai.
2016. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ki?
2016. nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Az az ember egy beteg fanatikus rajongó volt, az arcát fogdosta Justinnak. Hát ha egy vadidegen az arcomat tapogatná én tuti behúznék neki. De hát ez van, aki híres annak mindig lesznek rajongói és a rajongók között mindig vannak idegbetegek, ezt az életet ő választotta akkor kénytelen megtanulni kezelni az ilyen dolgokat. Engem egyébként nem akaszt ki, a srác utána mutogatja a véres száját, tök örül neki, akkor meg? Végül is csak lett egy jó napja.
2016. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak fordítva lett volna XD
2016. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha kemény csávó akkor San Josét üti
2016. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ti annyira hülyék vagytok. 😂

Divatból utálni valakit...

2016. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!