Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ehhez a kijelentés...

Mit szóltok ehhez a kijelentéshez?

Figyelt kérdés

cseke katinka kijelentése


Nem fogok olyan férfival szóba állni aki egzisztenciában full alattam van



2018. ápr. 15. 00:33
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
94%
Cseke Katinka nem peldakep. Viszont amit mond, azzal egyetertek. Nem en akarom viselni a nadragot, nem akarok vki anyukaja lenni es nincs idom felhuzni egy pasit egy adott szintre. Hasonlo a hasonlonak orul. Folosleges problemakat szul az anyagi egyenlotlenseg a no javara.
2018. ápr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
25%

#11: "Folosleges problemakat szul az anyagi egyenlotlenseg a no javara."

Pont olyan problémákat szül, mint a fordított helyzet.

2018. ápr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

ma 01:19


Hát ez velem is megesett egyszer :)

2018. ápr. 15. 01:27
 14/39 A kérdező kommentje:

ma 01:26


De itt kost nem arról van szó,hogy el kéne tartani a férfit,miért ne kereshetne munkával kevesebbed,de ez még nem jelent semmit,egy normális nő nem ezt nézi,csak az van kevés. Tudok nem egy olyat akinek a párja keveeebbet keresett és együtt egyszintre kerültek mert szeretik egymást és nem az egzisztencia alapján ítéltek. De akinek a pénz a fontosabb az ezt sosem fogja megérteni.

2018. ápr. 15. 01:30
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, a kérdésedre nem válaszoltam, csak megörültem, mert annó mondhatni "magba" tartoztam az oldalon, csak tiltottak. Jó újra itt.


Én egyáltalán nem értek egyet vele.

Mondjuk a másik oldalról vagyok, férfiként. Én nem az alapján választok nőt, hogy milyen az egzisztenciája, ez egyáltalán nem érdekel. Tőlem nincstelen is lehet, ha látom benne azt, hogy az akarat meg van benne és én esetleg motiválhatom, segíthetem abban, hogy "előrébb" kerüljön. Persze jó, ha ő is tud hatni rám, mert akárhogy nézem, együttes erővel tudunk leginkább fejlődni.

2018. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

ma 01:33


Nekem is volt szegényebb barátnőm. Tudod a nöknek mindent lehet,a nő lehet kis egzisztenciás vagy nuku mert ugye az va bele ölve a nőkbe csak a férfi a család fentartó,csak a férfi udvarol,csak a férfi stb.... de ha a férfinek kisebb az eguistenciája vagy ilyesmi az mindig gáz nekik.

2018. ápr. 15. 01:41
 17/39 anonim ***** válasza:

Azért azt nem lehet kijeleneteni, hogy mindig és hogy mindegyiküknél. Ez sok nőre jellemző, igen. Gyökereztethető a hagyományainkban is. Előbb-utóbb az ilyen jellegű férfi-női kontrasztok egyészen kisimulnak majd, de ehhez idő kell.

Tény, hogy nagyon sok esetben érvényesül, de ez fordított, teljesen fordított esetben is igaz: sok férfi például azt nem tudja egészséges önbecsüléssel megélni, ha egy nő(akár a párja, akár nem) jobban keres nála, esetleg eredményesebb a szakmai életben.


Keresni kell, kutatni a lányok után, ahogy az értelmesebb réteg közülük is szintúgy ezt teszi, csak férfiak után keresve. Hidd el, sokan vagyunk innen is, onnan is, akiknek a személyiség a fontos, de nem csak felszínében, hanem hatás-ellenhatás tekintetében is.

2018. ápr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Szerintem meg férfiak és nők között az évek múlásával egyre nagyobb szakadék fog keletkezni,már most is elég rossz a helyzet,és ez csak rosszabb lessz.
2018. ápr. 15. 01:52
 19/39 anonim ***** válasza:

Ugyan-ugyan, az utóbbi x ezer évet tekintve most van a legkisebb. (kivéve a hatvanas években a hippikorszakot, meg még pár apróbb időszakot)

A jelenlegi szakadék csak azért tűnik ilyen baromi nagynak, mert most tudatosul bennünk, hogy egyáltalán nem is kéne, hogy szakadék legyen. Tudod, amíg nem veszed észre, hogy karcolt a monitorod, addig nem is zavar, de ha észreveszed, akkor már mindig oda téved a tekinteted és b.@sztat.:)

2018. ápr. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Rákerestem,hogy ki ez a kérdés alapján azt hittem,hogy legalább jól néz ki. Megláttam a képét,sehol semmi. Inkább neki kell örülnie,ha egy férfi szóba áll vele.
2018. ápr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!