Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ehhez a kijelentés...

Mit szóltok ehhez a kijelentéshez?

Figyelt kérdés

cseke katinka kijelentése


Nem fogok olyan férfival szóba állni aki egzisztenciában full alattam van



2018. ápr. 15. 00:33
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:

#27


Azert mert ez a fajta felfogas hibas.

2018. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak szerencsétlenül fogalmazott. Nyilván nem akar olyan férfit, akit neki kellene eltartania, ami azért érthető.
2018. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

ma 18:27


Mond te nem olvasol? Említettem valamit a 29 es hozzászólásomban.

2018. ápr. 15. 20:50
 34/39 anonim ***** válasza:
#33: De igen, olvastam a hozzászólásodat, csak nem értek vele egyet. Ugyanis az általad kiírt kérdés szerint, nem kissebb egzisztenciájú férfiakról beszélt, hanem olyanokról, akik "full" alatta vannak egzisztenciálisan. Márpedig ebbe beletartozik akar a minimalbéres, vagy adósságba "nyakig merült" is, aki bizony anyagi támogatásra szorul, vagy éppen pont erre szamít...
2018. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

ma 10:54


Te meg általánosítasz,miért hiszed azt,hogy egy minimálbéres pl azért akarna tőle bármit is mert van pénze,szóval csak általánosítás amit írsz meg egy adósságban lévő ember sem hiszem,hogy mind csak a pénzért akarna tőle vagy bárki mástól valamit is,az akiket te mondasz azok legtöbbje olyan is... de a női megfelelői is,nem kérlek szépen itt lenézett mindenkit aki nála kevesebbet keres,ennyi nem kell ezt szépítgetni,ja és általánosító is volt mert minden kevesebb pénzűről azt állítja ,hogy el akarja magát tartatni.

2018. ápr. 16. 15:19
 36/39 anonim ***** válasza:
#35: Nem fogunk ebben dűlőre jutni, mert nalam a kisebb eegzisztencia és a "full" alatta lévő egzisztencia, közel sem ugyanaz, még ha van is átfedés. Szóval, ebből nem következik, hogy lenéz minden kisebb egzisztenciájú embert.
2018. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ja és olat sem olvastam a kérdés alatt, hogy minden alacsonyabb keresetű, csak el akarja tartatni magát. Ezt csak tőled olvastam. Persze, ha mondor ilyet is, az más, de ha csak te gondoltad hozzá, akkor ne akard úgy "eladni", mintha ő mondta volna.
2018. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
"...olyat..."
2018. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A nők nemcsak pénzre utaznak - legalábbis a normálisabbja - hanem biztonság, születendő gyerekeik biztonsága, az illető férfi eltartó képessége, gyerekeik jövője - ez mind benne van a pakliban, ez is közre játszik a döntéseikben. Megint más persze a lehúzós, élősködő nő, aki csak a luxust akarja, gyereket, családot nem. Ezeket érdemes kikerülni.
2018. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!