Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ehhez a kijelentés...

Mit szóltok ehhez a kijelentéshez?

Figyelt kérdés

cseke katinka kijelentése


Nem fogok olyan férfival szóba állni aki egzisztenciában full alattam van



2018. ápr. 15. 00:33
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
57%

Na.....a #11-es. Itt a baj. Most ezt az en szemszogembol kielemzem.


A kerdes vitaja az egzisztencia. A szo azt jelenti, hogy megelhetes.


De itt a valaszolo egybol kombinalt, vegigfutatta a fejeben a sok lehetoseget es kiirta ide ezt.


“Nem en akarom viselni a nadragot”—itt mar latszik a noi himsovinizmus megjelenese a valaszoloban, innen kovetkeztetik az is, hogy ez a no egy olyan tipikus kutyahetkoznapi, unalmas, vontatott szemely, aki az anyagiassag foglya, mivel o nem akar semmi olyanban reszt venni, ami némi felelossegteljesseget vonna maga utan, nem, o ebbol kihatral, koszoni szepen, o nincs itt, sose volt itt, toroljek is a listabol, beke poraira. Hanem inkabb mindent a ferfire harit, ezzel kihuzva magat a problemak a gondok alol, hogy ot ne lehessen celkeresztbe allitani, hogy o vedhetetlen es bevehetetlen legyen, ezert szep alattomos no modjara, nem viseli a nadragot, esetleg gyengebb napokon sem, amikor a ferfi megbotlik es erzelmileg a beka segge ala kerul, nem, egy ferfi akkor is legyen ferfi szamara, ha egy sorozatgyilkos kiirtotta a csaladjat, az o szemelyeben egy ferfi semmilyen modon nem bukhat meg, vagy ha megbukik, akkor az o szemeben az mar nem ferfi, hanem jellem nelkuli papucs.


“Nem akarok valaki anyukaja lenni”—itt is az asszociaciok tarhazara derul feny. Ki kerte, hogy valaki anyukaja megy? A nerdes targya a “egzisztencia” (megelhetes) nem oedig a szuloi gondviseles, nrm az, hogy egy 30-40 eves ferfi nem kapott neveltetes sem a szuloktol, sem pedig az elettol, de te mar kombinalsz kedves valaszolo, igazi egyugyu nohoz hasonloan, kombinalsz. Es tegyuk fel, ha esetleg terelgetni kellene ezt a ifju fiucskat, egy kis utmutatassal, az mar neked sok lenne, az mar neked egyenes a satantol valo dolog lenne, hogy te, mint celtudatos es eros noszenely, terelgess egy ferfit. Mert mond, mi a ferfi definicioja? Kerlek linkeld be nekem. Ja es az egziszencia definiciojat is, ha kerhetnem. Es meg az is katszik benned, ebbol a toredek mondatbol, hogy varod azt a bizonyos sult galambot, ami a szadba repul, nem fektetsz bele energiat semmibe ami egy kicsit jellemben/szellemben es tartalombam elorebb vinne a beszukult, csolatasu egybites egy retu gondolkodas mododat. Ha akarsz egy nirnalis kapcsolatot, azert akdozatokat jell hoznod, es energia mt fektetni bele, nem vagy tokeletes, miert varod el a tojeletesseget akkor mastol?


“Nincs idom felhuzni egy pasit egy adott szintre”—szoval akkor neked, lassuk csak, kell egy pasi, most te nem a Mekiben vagy, ahol rendelsz egy dupla sajtburger menut, frissen sulve. Ez a valo elet. Tehatvakarsz egy pasit aki minden szempontodnaknes kriteriumodnak teljes 100%-ig megfelel. Keresed, kutatod, kajtatod, de kitalalom. Nincs meg ugye? Ejjj, franya elore elkeszitett ferfiak, de jol elbujtak. Egy kapcsolat arrol szol, hogy ket fel, az ido mulasaval a gondok illetve a problemak megoldasaval kozelebb es kozelebb kerulnek egymashoz, kozben egymas erzelmeit is atadjak, megnyilnak, lekerulnek az akarcok, elokerulnek a hibak, surlodtok, csiszolodtok, egymast csiszoljatok olyanra, amilyenre szamotokra jo a masik.


“Hasonlo a hasonlonak orul”—elbol tudok irni 7 olyan embert az ismerettsegembol akik nem hasonoak voltak. De tudod mit? Irok is. Egyetemet vegzett diplomas lany, nem ment a tarskereses neki, gazdag csakadbol szarmazik, es kit talalt maganak, egy szabolcsban elo cigany gyereket akinek van 8 altalanosa es napi 12 ezer ft-ba jar el segedmunkat vegezni. Mar tobb eve egyutt vannak, es volt eljegyzes, a csalad nem orult neki, de kitartott az erzelmuk egymas mellett. Es boldogok. Nem pazarlom a sikertorteneteket rad valaszolo. Legyen ennyi eleg, ez elegge szelsoseges is volt.


“Folosleges problemakat szul az anyagi egyenlotlenseg a no javara.”—es eljutottunk a kerdes fo retegehez. Magahoz a kerdeshez. Es igen. Celba ert a valaszolo, mert itt valami akteni vagy termeszt feletti ero vagy sugallat hatasara, sikerult a kerdesre valaszolnia. De ebbe is beletudnek kotni. Pl fentebb a peldam, tudod....a lany a szakmajaban dolgozik havi 5-600.000-ert. A srac meg jo ha a 240-et megkeresi. De las csodat, nem zavarja egyikuket sem.


Na es ha kesz erod, meg kedved...szepen cafold meg ezeket. De nem hiszem, higy forditasz ra majd idot. Inkabb elsimitod egy hozzad hasonlo dologgal...”ez nem igy van”. Ha igy, ha nem igy. Ordit rolad az egyugyuseg. Kiforgattam a szavaid? En nem erzem ezt. Bantottalak? Szerintem nem. En csak a szaraz nyers tenyeket kozoltem le neked, amit en lattam abban amit irtal.


Nyugadalmas joccakat’ neked.

2018. ápr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

ma 01:57


Ki hogy látja,én azt látom a pénz és a szex a leg fontosabb,pedig az ember azért em er,hogy az ösztöneit képes legyen felül írni csak eokan erre nem képesek.

2018. ápr. 15. 02:08
 23/39 anonim ***** válasza:

Ja cseke katinka:D


Nem neki voltak ilyen suhancokkal kapcsolatai?

Milyen komoly egzisztenciája lehet egy 20-25 évesnek:D


Amúgy alapból beképzelt egy nő, nem kell tőle mást várni.

2018. ápr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A legrosszindulatúbb válasza:
100%
Őszinte. Nyílta ki meri jelenteni azt, amit a tisztelt nőtársainak 99%-a nem mer.
2018. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
Ha szó szerint értjük, akkor nem szeretne szponzorálni senkit. De ez evidens, csak a pasik félreértik az ilyen kijelentéseket.
2018. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Hasonlót már mondtak többen, legutóbb egy nagyon "kedves férfi" híresség.
2018. ápr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
#22 semmit sem tudsz rolam de koszonom a melyreszanto ejszakai elemzesedet. Sosem szamitott a penz, az elso parom az osszekerulesunk utan evekig csorobb volt, ugy mentunk pizzazni h az asztal alatt dugtam a penzt neki h o fizesse ki, uez a mozijeggyel, Debrecenben keresett havi 90.000et, elkoltoztunk a keresemre Pestre jobb elet remenyeben, irtam neki egy fsza oneletrajzot es csopogtettem bele h erdemes arra h bar diplomaja nincs, annyit kerjen mint egy diplomas,hiszen tapasztalata van. 3szorosat kezdte el keresni. Ekkor kerultunk egy szintre anyagilag. Mar nem vagyunk egyutt es en megint tobbszoroset keresem az ovenek,es eljutottunk a mondanivalom lenyegehez, nem ez szamit.Az egzisztencia azt tukrozi h mit vagy kepes elerni az eletedben. Hogy mennyire vagy kepes valtozni az elet kihivasaihoz es mennyire tudod a javadra forditani,hogy kepes vagy-e eltartani a csaladodat es ha kihuzzak a talajt a labad alol visszakapaszkodsz-e. Gratulalok a diplomas-roma minimalberes boldog parkapcsolathoz de ki az a ferfi aki jol erzi magat abban a kapcsolatban ahol a megelhetesUKhez fontos felteteleket az asszony teremti meg? Akiben nem kattog h vmi nem stimmel? Lehet pontokba szedni de ti vagytok papiron az erosebbik nem,vagy az van h huzunk egyutt elore vagy az h a ferfi viszi ennek terhet a vallan,es van a 3.eset ahol egy no szupportal hosszu tavon egy parkapcsolatban egy ferfit (Cseke Katinka verzio),es ebben a szituacioban nem erezheti nonek magat mert neki kell megoldania a dolgokat ahhoz h eljenek napi szinten es szerintem ez rovidebb-hosszabb tavon a kapcsolat rovasara megy, mert vmelyik fel elkezdi erezni h tul keves a masik,vagy a masik erzi h tul keves a parjahoz es ez frusztralni fogja,felrekr v cseszegeti a masikat mondvacsinalt indokokkal. En is ismerek olyan parocskat ahol apu egy bodeban koncertjegyeket arul,anyu diplomas lakberendezo. Anyu torekvo apu meg ugy el ahogy 20evesen is csak kozben lett ket gyerekuk akikkel mar magasabb eletszinvonalat kellene elni,de a srac jo az ugy ahogy van modon el meg mindig.Nem boldogok. Szamomra egy ferfi fejlodokepes,tervez a jovore vonatkozoan, elorebb akar lenni 5ev mulva es ehhez kepzi magat. Tudod akire fel lehet nezni,akirol tudod h mellette biztonsagban leszel. Siman elojohet h atmenetileg neki nem lesz munkaja,ezzel semmi gond,de keresi es megtalalja az uj lehetosegeket. Akiben benne van ez a potencial az meg fogja oldani. A roma haverod megelegszik azzal h majd az asszony megoldja. Jah es a kerdes nem arrol szolt h Cseke Katinka lenezi aki kevesebbet keres. Te miert ugrottal ennyire erre a kerdesre egyebkent??:))))
2018. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Valaszom a #21nek szolt.
2018. ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

ma 07:20


Akkor azt mondja,hogy nem akar szponzorálni senki,ne burkolt kijelentéseket tegyen.Mert ne haragudj de nálam a kisebb egzisztenciájú nem azt jelenti,hogy el kell tartani,hanem,hogy a munkája által kevesebbet keres.Azért ez a kettő nem ugyan az.

2018. ápr. 15. 12:18
 30/39 A kérdező kommentje:

ma 08:09


Ne haragudj de én neked nem írtam a 22 es hozzászólásomban,akinek meg nem inge... tudod :)

2018. ápr. 15. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!