Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki még elhiszi Kasza Tibi...

Valaki még elhiszi Kasza Tibi ígérgetéseit? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Az új klipje előtt kitalálta, hogy a youtube feliratkozói között kisorsol X darab hűtőmágnest amit Thaiföldön vett. Napokig erről szólt az instája neki is, illetve a feleségének, plusz Kulcsár Edináéknak, Hódi Pamelának, hogy ez micsoda nyereményjáték. Múltkor làttam, hogy insta live-ban kaptak olyan kérdéseket, hogy mikor lesz a sorsolás, de még kinevette az embereket, hogy ezek pár száz forintos vackok, és nem kell izgulni, ki lesz sorsolva. Hetek óta ezt ígérgeti. Nem iratkoztam fel a youtube csatornájára, mert ő állította be úgy magát, hogy jófejségből gondol a rajongóira, közben meg minél több feliratkozót akart szerezni ezzel, aztán szokás szerint amit ígért, el van felejtve. Én csak azt nem értem, hogy miért kell valamit ígérgetni, ha utána nem tartja be, meg még ki is neveti azokat akik érdeklődni mernek. Miért csinálja ezt?


Nem a nyeremény értékéről van szó, hanem, hogy hiteltelen lesz ilyenek miatt azok szemében, akik kedvelik őt.


(Nyilván olyanok válaszoljanak, akik tudják, hogy ki ő, esetleg követik őt valamelyik közösségi oldalon.)


2019. márc. 2. 14:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%

Ma reggel a Mokkában K. T. elkotyogta, hogy műsorának reklámozásánál (amikor megkérdezte a pláza embereit, hogy szerintük ő hány éves) ő írta a válaszokat és statiszták voltak a megkérdezettek.


Nos, kedves K. T. követők, jó lenne elgondolkozni, hogy kire is cuppantak ennyire rá és mennyire hiteles egy ilyen ember, aki simán átveri a nézőket is.

Kérdező jó látja, hogy csak felhasználja őket.

2019. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Persze, azt sejthető volt, hogy megjátszott. A többi reklám is meg van játszva.


Amúgy rengetegen hisznek még nekik, szóval úgyis elérik a céljukat a jövőben is.

2019. márc. 5. 15:23
 23/32 anonim ***** válasza:
40%
Én azt ajánlom, nem is kell ezekkel foglalkozni, hiszen csak saját magát reklámozza K. T. is, mert a csatorna csak akkor bízza meg a feladattal, ha van mögötte tábor. Minden csak a pénzről szól és Ti teszitek a zsebébe, mert naivan csápoltok a semmire. Ejnye, ejnye, nem kellene.
2019. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ha nem kifogásolható módon bonyolította volna amit csinált, akkor most nem születik meg e kérdés és nem foglalkoznak vele...

Ti indukáljátok a vele való foglalkozást még akkor is, ha kritizáljátok, közel harminc választ elért a kifogásolható viselkedéséről szóló kérdés...

Ezek azért csinálják, beszéljenek róla, mindegy hogy mit...

2019. márc. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
#24 -nek igaza van. Ki is szálltam.
2019. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
85%
A tegnapi live nagyon gáz volt. Eddig folyamatosan azt hangoztatták, hogy mindig velük fog aludni a gyerek, leszólták azokat akik külön szobába rakták a kicsit. Facebookon külön live-ot indítottak nemrég erről a témáról. Most meg arról mesélnek lelkesen, hogy a szobájába rakták a kislányt éjszakára és mennyivel jobb ez mint mikor velük aludt, és végre van magánéletük újra. Nevetségesek, hogy hetente váltogatják a véleményüket mindenről. Majd megálltak a burger kingnél. Végignézhettük ahogy rendelnek. Közben Mankert hìvta telefonon Kulcsár Edina, a nagy barátnője. Ja és kérdezték a követők, hogy mikor küldik a hűtőmágneseket. Amin megint felháborodtak, hogy pont akkor vettek borítékokat, fel lesz adva, és megint elmondták, hogy ezek száz forintos vackok. Egyre idegesítőbbek.Làtom nem csak nekem tűnt fel.
2019. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

#26

Szakadj már le róla. Ki a fenét érdekel, hogy a gyereke hol alszik, vagy egyáltalán hányszor kamuzik.

Téma lezárva.

2019. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
#27: Ne haragudj de te mit osztod itt az észt? Az ír ide aki akar. Ráadásul a témához szólt hozzá. Ha nem tetszenek a válaszok nyugodtan rányomhatsz a piros X-re a kérdés mellett, kikerül a listádból és nem fogod látni a további kommenteket. Nem értem mi szükség van erre. Most már más kérdése alatt főnökösködnek a nagyokosok. Nevetséges komolyan. Írj ki magadnak kérdést aztán ott parancsolgass másoknak.
2019. márc. 9. 19:50
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, te vagy a fizetett kérdező, ragozd még a semmit, hogy megdolgozz a pénzedért.
2019. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Te meg egy rosszindulatú kötekedő vagy. Francnak vagy itt ha csak veszekedni jársz a kérdések alá. Nagyon unom már a fajtádat. Ezen élvezkedsz?
2019. márc. 9. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!