Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki még elhiszi Kasza Tibi...

Valaki még elhiszi Kasza Tibi ígérgetéseit? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Az új klipje előtt kitalálta, hogy a youtube feliratkozói között kisorsol X darab hűtőmágnest amit Thaiföldön vett. Napokig erről szólt az instája neki is, illetve a feleségének, plusz Kulcsár Edináéknak, Hódi Pamelának, hogy ez micsoda nyereményjáték. Múltkor làttam, hogy insta live-ban kaptak olyan kérdéseket, hogy mikor lesz a sorsolás, de még kinevette az embereket, hogy ezek pár száz forintos vackok, és nem kell izgulni, ki lesz sorsolva. Hetek óta ezt ígérgeti. Nem iratkoztam fel a youtube csatornájára, mert ő állította be úgy magát, hogy jófejségből gondol a rajongóira, közben meg minél több feliratkozót akart szerezni ezzel, aztán szokás szerint amit ígért, el van felejtve. Én csak azt nem értem, hogy miért kell valamit ígérgetni, ha utána nem tartja be, meg még ki is neveti azokat akik érdeklődni mernek. Miért csinálja ezt?


Nem a nyeremény értékéről van szó, hanem, hogy hiteltelen lesz ilyenek miatt azok szemében, akik kedvelik őt.


(Nyilván olyanok válaszoljanak, akik tudják, hogy ki ő, esetleg követik őt valamelyik közösségi oldalon.)


2019. márc. 2. 14:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#27: Csak a kérdésre válaszoltam! Nem tudtam, hogy egy undorító embertől kell engedélyt kérni, hogy melyik kérdés alá mit írhatok. Ne olvasd el ha nem tetszik!

Bezzeg a sok troll választ az egekig dicséred gondolom.

2019. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Mindannyian gázak, hiteltelenek, ígérgetnek fűt-fát. Egyszer voltam egy Kasza Tibi koncerten Nyíregyházán. A koncert előtt mondta, hogyha vége lesz a koncertnek, akkor ottmarad még fél órát a rajongókkal fotózkodni. Ebből a nagy fotózkodásból az lett, hogy a koncert vege után gyorsan bepattant a kocsijába és elhajtott. A biztonsági őrök meg próbáltak minden embert távoltartani tőle, amíg Kasza uraság beül a kocsijába. Mindannyian gázak. Főleg a Kulcsár meg a habi férje, akinek a gyerekét orrba-szájba nyomatják a médiában meg az instagramon.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__9..

2019. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!