Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Justin Biebert?

Miért utáljátok Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Sokan írtátok hogy b..i, de felesége van. A hangjával van bajotok, vagy a kinézetével?

2019. ápr. 27. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindene. Egy tehetségtelen szar. Engem az egész személyisége irritál... na ezért
2019. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Az egy meleg. Eltünhetne már a Föld színéről.
2019. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az emberek inkább csak szeretnek mindent elhordani negatívnak amit/akit nem ismernek,legyen az külső,kisugárzás vagy bármi amit látnak/ vagy olvasnak (és akár igaz sem lehet).Nem igazán érdekel Justin Bieber,nem hallgatom a számait meg semmi ilyesmi,de nem értem,hogy az emberek miért nem tudnak csak elnézni felette és továbbmenni,minek szítják a gyűlöletbeszédet meg okoskodnak olyan dolgokról amiről fogalmuk sincs,csak be akarnak szólni valamit.
2019. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem tényező ez az ember, már rég kifutott a hype-korszakból (most a kpop az aktuális trend), nem is aktív már mert visszavonult. Aki 2019-ben még mindig Justin Bieber-en lovagol, szándékosan generálja a vitát, mint ez a kérdés most. Ha nem hozod fel a kérdést, már rég nem érdekelt volna senkit ez az ember.
2019. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert szeretnek ítélkezni. Nem tudom egyébként mire jó ez. Én nem szeretem de nem is utálom, olyan semleges. Elfér ahol van, engem nem zavar.
2019. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak az nem volt szimpatikus, amikor még pár éve nagyon alpárin viselkedett pl a rajongóival is (leköpte őket valami hídról) meg úgy általaban (egy étteremben a felmosó vödörbe vizelt). Én az ilyen viselkedést nem tudom tolerálni, de egy ideje lenyugodott, hála Istennek. Ezen kívül mindig is semleges volt. Amúgy ezt kb minden híres fiatal férfi énekes megkapja, hogy homokos meg tehetségtelen, ezzel már csak azok dobálóznak, akik unatkoznak,és boldogabbak lesznek mások leszólásától.

Örülök, hogy jó útra tért, és megtalálta a helyét Hailey mellett

2019. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem Justint utálom, hanem akik elhordják őt mindennek... Tehetségtelen? Elég érdekes h a ,,tehetségtelenségével” mindent elért amit a világon aligha néhyány embernek sikerült. És az hogy meleg? Nem tudom ki milyen világban él, de az én világomban ha valakinek csak csajai vannak... SŐT már felesége, akkor az minden csak nem meleg... De örülök, hogy te annyira ismered őt, hogy a bizalmába avatott téged és azt mondta magáról, hogy meleg..... És majd ha azok közül akik elhordják minden tehetségtelen valaminek őt, valaki eljut oda ahova ő, annak jár a keksz..
2019. júl. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utálom! Amiket hallok róla.. arcon köpnép!
2019. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
51%
Mert sz@r!!!
2019. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Kultúrált vagy!
2020. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!