Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is nagyon megválto...

Szerintetek is nagyon megváltozott Jungkook?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre, lehet fájdalmas lesz egyeseknek ezt olvasni.

Nem tudom igazán felfogni, hogy mi van. Úgy unblock a Bts is teljesen más, mint korábban, de ami Jk-val történt az felháborít xD A kinézete is nagyon más, mint mondjuk 2-3 évvel ezelőtt. A stílusa miatt, meg ahogy idősödött. Régen olyan karakteres volt és egyedi, és lehet ez furán hangzik, de a teste olyan egyenletes volt, meg jól állt neki, vagy mi. Most meg állandóan edz és előre látom, hogy a jövőben ilyen gusztustalan hatalmas teste lesz, mert folyamatosan csakk imosabb és izmosabb szeretne lenni. A nyaka már így is nagyon vastag, meg már nem is Jinnek, hanem neki van a legszélesebb válla és szerintem nem áll jól neki. De a mostani stílusa sem igazán. Lehet, hogy férfiasabbnak akar tűnni, de a régi fiúsabb stílusával is elég férfias volt. Remélem azért értitek. :D A haját már vagy 1-2 éve mindig ugyanúgy hordja. Középen szétválasztva és csak úgy lóg. Szerintem borzasztóan áll neki. De a világosbarna kontaklencse is, amit úgyanúgy régóta hord, csak ndm értem miért, mert a sötétbarna szemei olyan szépek. Amiatt a világos barnától olyan zavaros (?). Az arca meg egyszerűen csúnya/csúnyább lett. Az álla hegyesebb, az arcformája meg szögletesebb, mint korábban. Persze nem feltétlenül tehet róla, csak szerintem nem tudja mi áll jól neki ezzel az "új arccal". Összességében szerintem enyhén ízlésficamos lett, jött valami agymenése, hogy ő így meg úgy akar kinézni, pedig úgy volt tökéletes, ahogy volt. Most számomra kicsit mű a kinézete..kicsit, nagyon. Meg pont ezért kezd kinézni úgy, mint egy "európai". Összehasonlítva a pár évvel ezelőtti énjével, rá sem ismerek.

Személyiségileg: Néha nagyon úgy érzem, mintha megjátsza magát. Lemme explain. Nyilván ilyenkorra, mikor már nemzetközileg is nagyon híresek, és állandóan kint vannak Amerikában, nem viselkedhet akárhogy. De ez akkor annak a rovására megy, hogy nem lehet önmaga. De akkor is nagyon szembetűnő, ahogy minden egyen mozdulatára mintha görcsösen figyelne, és egy percig nem akar ellazulni. Annyira nem látom természetesnek a viselkedését.:D De nyilván ez csak az én hülyeségem. Mindegy. Valahogy egyáltalán nem látom benne, a tipikus régi crackhead Jk-t. Felnőtt, megkomolyodott meg minden. De valahogy sokkal drasztikusabb módon, mint mások. A hírnév meg a hírtelen jött siker is nagyon közrejátszhatott.

Amit még nem értek: Jungkook színpadi viselkedése. Amikor élőben előadnak dalokat, Jungkook olyan agresszívan táncol, meg néha mintha túlságosan élvezné magát (?), és próbál nagyon nagyon jól kinézni. Egyfolytában. Sokszor meg úgy viselkedik a színpadon, mint egy f*ckboy, vagy nem is tudom. Gondolom, ez ilyen fan teasing meg fan service dolog, de néha nagyon eldurvul és túlzásokba esik. Olyankor kicsit undorodom tőle.

Na, de be is fejezem. Utáljotok szét, most direkt nem fogalmaztam szebben, leírtam őszintén, amit gondoltam. Csak már muszáj volt, mert soha senkivel nem egyezett meg a véleményem, és az itteni társaság véleményére is kiváncsi vagyok. Amúgymeg, ha érdekel titeket, hogy mi a frász bajom van, hogy így rá vagyok szállva Jungkookra és szidalmazom szerencsétlent. Ő a kedvencem az együttesből, amióta ismerem őket, nagyon durván bele vagyok (voltam) havarodva. Most meg rá sem bírok nézni, és idegesít. Azért figyelem ennyire minden mozdulatát és azért szúr szemen ennyi dolog (tudom, hogy ez nem normális), mert keresem a "régi" Jungkookot. De próbálok beletörődni, hogy ilyen lett és kész. Nem lesz olyan, mint régen, senki kedvéért, azt csinál amit akar, felnőtt ember. Csak annyira szomorú ez az egész és annyira sajnálom. Tudom, hogy túlreagálom ezt az egeszet, de nagyon szeretem a Bts-t és Jk-t. Csak nem sikerül elfogadnom, hogy ők is változnak, felnőnek. És lehet durván fogalmaztam, ne haragudjatok. Csak reménykedem, hogy valaki egy kicsit is egyetért velem. Köszönöm szépen, aki elolvasta a regényemet. :*



2019. máj. 7. 03:32
1 2
 11/20 Busman Laura Róza válasza:
58%

Az arca azért változott mert idősősött neki csak az orra lett megműtve de ha jól tudom még 2015-ben.

Amúgy a megjátszásáról. A kpop idolokat úgy kell elképzelni mint egy bábut. A nagy cégek olyan stílust aggatnak rá amiett akarnak. Valószínű a "régi" Jungkook sem az igazi.

2019. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
65%
Szerintem csak te látod így. Ha megnézed, az utolsó BTS Run epizódot, amikor Californiában voltak, látni fogod hogy még mindig ugyanaz a kis tökkelütött mint eddig volt. A haját is ugyanúgy csinálta meg mint régen.(Az a kis cuki kókuszfej☺️) Valamint attól hogy edz és izmosabb lett még egyáltalán nem ronda.. azt mondanám inkább hogy szexibb. A táncával nincs semmi baj. Láttad a most nemrég kirakott Fake love előadásukat amin megint láttuk JK kockahasát? Ugyanúgy látni a kis vékony derekát és hogy nem vastag. És a táncait is úgy csinálja mint régen, mindent belead ha eddig nem vetted volna észre. Lehet azért látod máshogy mert beképzeled magadnak. És talán azért látod jobban 'európaibbnak' mert már régóta ismered és megszoktad hogy néz ki? És mi az hogy megjátsza magát?? De komolyan... ugyanúgy viselkedik mint régebben, talán egy kicsit felnőttesebben dehát ne várd el tőle hogy 21 (nemsokára 22) éves korára úgy viselkedjen mint egy 2 éves. (De attól még mindig legalább egy 5 éves módjára viselkedik😂) Szóval nem tudom hogy te igazából nézed e az új videókat amik jönnek ki róluk, értem én a Run Bts epizódokat vagy hogy JK sírt színpadon.. ami nagyon megható volt és BIZTOS hogy nem szinészkedés... de amit abból láttam amit leírtál, szerintem nem. Mert ha néznéd akkor látnád, hogy minden egyes taguk ugyanaz a kis hülye, aranyos és vicces ember maradt, akik eddig voltak.
2019. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Bellahafra ától cettig igazad van.

Habár, nem tudom, hogy magyarázzam meg a kérdezőnek, hogy nyugodjon meg, Kook teljesen ugyanaz a fülesnyuszi, aki volt.

Sok olyan pillanatát is látom, amiből 'kibújik' a felismerés, hogy Kuksi ugyanaz a 15 éves most is, akit először megismertünk.

2019. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha megnéznéd az utolsó Bangtan Bombot amit ma raktak fel a Bangtan TV-re,ha látnád mit le nem művel az a fiú a snapchat filterrel lehet nem állitanál ilyet róla XD még mindig egy baby boy 💜
2019. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ne hülyítsetek, azok a bangtan bombok régiek. Tavaly készült a legutóbbi.
2019. jún. 8. 20:27
 16/20 anonim válasza:
100%

[link]


itt sem cuki? :)

2019. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen olyat mutatni, ahol nem cuki.:D
2019. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Jungkook nem változott sőt nekem ez az énje sokkal jobban tetszik ,az arca tökéletes,és még mindig jinnek van a legszélesebb válla,a haját meg úgy hordja ahogy akarja,

az arca meg nem csúnya csak az van hogy idióta vagy jungkook még mindig tökéletes.

2019. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19%
Jungkooknak már van akkora válla mint Jinnek
2020. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még mindig Jin ék van legszélesebb válla
febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!