Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Meghan...

Nektek szimpatikus Meghan Markle? Szép?

Figyelt kérdés
Azt olvasni ugye róla, hogy nagyon sokan nem szimpatizálnak vele.
2019. jún. 5. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem ismerem.

Szerintem átlagos, egy kicsit dob rajta az egzotikum a származásából, de nem egy világszépe.

2019. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem semmi bajom vele, szerintem aranyos nő. És igen, szép.
2019. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem se nem szimpi se nem szép. De nyilván emberként lehet jó, nem ismerem.
2019. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semleges, de szépnek tartom.
2019. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Szep, a viselkedeserol meg sok a pletyka, szoval nem tudom megitelni. De okos nonek tunik.
2019. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szépnek szép, de személyes véleményem szerint Katalin szebb. Meg kicsit kedvesebb arca van. Azt amúgy nem tudom, miért nem szimpatizálnak vele. Én mondjuk azt se értem, mi ez a felhajtás, és miért pont az angol királyi család körül.
2019. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem szimpatikus. Meg szépnek is tartom őt. Szerintem azért nem szimpatizálnak vele, mert színésznő és ezért sokan úgy gondolják, hogy nem illik a királyi családba. Viszont szerintem beleillik.
2019. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kimondottan szép nő, és szimpatikus is, sokkal jobban kedvelem, mint mondjuk Kate-et. Van benne valami üde, másféle mentalitás, őt nem lehet úgy a sarokba állítani, mint Kate-et, az ő hatására hajlanak a rögök, és nem fordítva. Utálják, mert afrikai származású, utálják, mert színésznő volt, utálják, mert amerikai, utálják, mert az extraédes Harry-ke őt vette feleségül, és nem a pletykalapok mögött mérgelődő random nőket. Irigyek rá a színészi eredményei, a kinézete miatt és azért, mert nem csak a királyi család tagja lett, hanem még a királynő is nagyon kedveli. Az angoloknak ő egy "csúf betolakodó", más országokból a nők meg azt akarják, amit neki sikerült megkapni, nekik nem fog, és ezért utálják. A közvélemény hozzáállása szánalmas, remélem, hogy nem fogják odakergetni, mint Dianát.
2019. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinos hölgy, belsőre persze nem ismerhetem, külsőre kb. szerintem ugyanolyan mint Kate, vagy egy picivel szexibb nála maximum.
2022. febr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Gyönyörű nő Meghan.
2022. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!