Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Fruról mi a véleményetek?

VV Fruról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

A többiek is őszinték annyira, mint ő. Ez nem érdem.


Sehol nem láttam még vele kapcsolatban pozitív hozzászólást, mindenki rühelli, alig várják hogy kiessen.

2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, hogy sokan miért szidják, hiszen Renátó vagy Dani sem különb Nála, sőt Ők elviselhetetlenül viselkednek.

Azért is Őt okolják, mert Amanda kiesett.

Ez nevetséges, tudjuk, hogy Vivi ellen is kiesett volna, ráadásul az a párbaj nem jött volna létre, mert Ginának megemlítette a kihívott nevét.

Mindenesetre nem egy szituációban mondta már meg a tutit.

2021. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, számomra sokkal emberibb Dani viselkedése.


Fru mindenkinél feljebbvalónak érzi magát, annyira öntelt és beképzelt. Nem tudom mit értesz az alatt, hogy megmondta a tutit. A véleményét mondta, ami soha senkiével nem egyezik 😀

2021. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ellenszenves nő. Az a típus, aki beleköt az élő fába, le k*rva anyáz, aztán feltartja a kezét és azt mondja, ő csak őszinte és szókimondó. Mindenkitől okádik a villában, csak ő a helikopter. Direkt keresi a konfliktust, kavarja a szart és okosnak meg taktikusnak gondolja magát. Csak akinek egy bitnél nagyobb agykapacitása van, az átlát a kis műsorán. A kaput amúgy a Renátóval való járás tette be neki. Nagyon hiteles amúgy is, hogy döngette a vállát, mennyire konzervatív és nem fog szexelni a villában, aztán vidáman cumizza meg dugatja magát. Szegénykét nem irigylem, VV helyett elment volna valami lájtos egyetemre és a kutya nem ismerné, mennyivel jobban járt volna, minthogy itt égette magát ronggyá a szájbaköpős gennyevő pasikájával.
2021. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Olyan konzervatív, hogy még Dubaiban is volt
2021. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Először amikor bement a villába azt gondoltam, hogy nagyon szimpatikus, kedves lány, talán még a legszebb is. De a Renátóval való "kapcsolata " óra egyre irritálóbb, sőt rosszindulatú, irigy és kétszínű . N tudom ezt mi hozta ki belőle, vagy alapból ilyen, de gáznak tartom azt is,hogy eleinte undorodott Renátótol, azt mondta a kinti életben se lenne esélye nála, utána hirtelen már tetszett neki,azóta meg több is volt. Ha kijön szembesülni fog azzal, milyen szépen 'játszotta el" a népszerűségét a nézőknél.
2021. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Dubaiba se sokat kereshetett ilyen fejjel, oda azért igényes kinézetű nők mennek nem ilyen kétforintos szakadt utcalányok
2021. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

De most hogy meghúzta magát. Főzöget legalább, de azt nem tudja hogy egy nyavalyás botmixer hogyan működik. Meg azt nem értem, hogyha egy teljes bagázst kivétel nélkül talpnyalónak tart és okádni tud tőlük, akkor miért kell jópofizni? Robitól kér segítséget, meg biztatja Vivit a szívószálnál, amikor elvileg mindegyiktől rosszul van. Mindig az mondogatja a leghangosabban, hogy milyen őszinte ember, aki a legnagyobb hantagép. Én nem tudom a civil élete milyen, de itt a villában egy olyan énjét mutatta meg, amit nagyon mélyen el kellett volna titkolni. Legjobban járna, ha minél hamarabb kiesne vagy hazamenne, mert legalabb nem égne tovább. Nekem is normális csajnak tűnt és szerintem ezért is van ekkora ellenszenv irányaba, mert hatalmas a kontraszt az első benyomáshoz képest.


Nekem Vivi most nagyon szimpi, ő mindig kedves, nem kavarja a szart, el van mindenkivel, érti milyen a csapatmunka, főz a többieknek is. Emellett szerintem szórakoztató amit összehülyéskedik a fiúkkal. Fruzsi meg valamit nagyon félreertett, amikor azt hitte az a taktika, hogy mást kibeszél, áskálódik a háta mögött és rosszindulatúskodik. Lesz nagy csodálkozás a párbajon, akárkivel is megy.

2021. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Vivi szerintem is jó fej
2021. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg a bemutatkozó videóját… Fúú 😀
2021. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!