Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Fruról mi a véleményetek?

VV Fruról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Hahahah a KONZERVATÍV lány. Szerencsétlen anyját nagyon sajnálom, meg igazából őt is, mert egy életre leírta magát. Alapból elég necces a villában, kamerák kereszttüzében nemi életet élni, de mennyire komolyan vehető egy olyan ember, aki kifejezetten hirdeti, hogy nem szexel és mai lányok blablabla. Amúgy is extrémen szégyellem magam a villacsajok miatt. Szerencsétlen Virágot eddig ez a baromállat Dani csak a hátsó bejáratra tartotta érdemesnek, Mercikének meg úgy kellett könyörögni, hogy Moh nagy nehezen levarrja. Fu nagyon gáz ez a felhozatal, télleg Vivcsó maradt kb az utolsó valamennyire használható és szimpatikus csaj.
2021. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
100%
Nekem addig volt szimpatikus míg össze nem jött Renátóvál. Amilyen szinten becsicskul neki, nő létére... Renátót meg amúgy is egyenesen rühellem
2021. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a Renátó miatt ilyen, bár valamennyit biztos hozzájárult. Szerintem alaból is ilyen lehet a Fru, csak most mutatta meg a foga fehérjét.
2021. jan. 7. 18:51
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit ellentmondásos a csaj. Beköltözéskor hangsúlyozta, hogy ő biztosan nem fog szexelni, nem nem semmiképpen. Aztán mégis, napi szinten láthatjuk, mit művel vele R.

Anál után orál, legjobb kombo csak nem a csaj szempontjából 😀

Aztán amikor összejött Rencsivel, közölte vele, hogy ő a domináns a kapcsolatban, mindig azt szereti ha úgy mennek a dolgok ahogy ő akarja. Ehhez képest folyton megalázkodik, mindent eltűr neki. Normális csaj már rég kirúgta volna ezt a bunkó, önző seggfejet.


Fru mindenkinél okosabbnak, felsőbbrendűnek tartja magát, és mégis egy ilyen buta cigógyerek simán “becsicskította”.

2021. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim válasza:
80%
Az a kár (neki) hogy meg is alázta ezzel magát. Jól is állt neki ez a vezető, domináns csaj szerep de Renátóval leiratta magát
2021. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Én most egy olyan részt láttam, hogy reggel a csészéhez verte Retyó a kanalat és azzal keltegette a csajt, mert ez neki a bosszúja... úgy hozzávágtam volna azt a bögrét kanalastul ehhez az őstulokhoz, hogy csak zörög. De frunci csak szomorkás-morcosan nézett... azt nem tudom, hogy azért nem vágja ki ezt a kretént, mert akkor teljesen egyedül maradna, vagy tényleg érez iránta valamit? Attól független, hogy mekkora rosszindulatú teliszájjal evő retek, azért ennél többet néztem ki belőle. Normális nő bottal nem piszkálna egy ilyen köpködős Rencsikét, nemhogy mindennap lefeküdjön vele. Gondolom milyen hosszúéletű lesz a kis kapcsolatuk a kinti életben. Mondjuk én már abbahagyom szerintem ezt a műsort, mert amikor Virágocska a genyós száját törölgette, majdnem kifordult a belem. Nem biztos, hogy ilyen élményekre szükségem van xd
2021. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beköltözött, akkor úgy láttam, hogy elég okos, szókimondó és vicces csaj, aki még igaz barátra is talált Merci személyében.

Az utóbbi időben nem minden cselekedetével értek egyet.

Valószínűleg, ha a mindennapjait egyedül, nem pedig párban éli meg, akkor jóval több ember szimpatizálna Vele.

Ideje lenne már rájönnie, hogy Renátó egyáltalán nem hozzá való ember.

2021. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
De. Szerintem pont össze illenek.😀
2021. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő hozott egy rossz döntést akkor, amikor megadta magát Rencsinek. Mert ez biztos, hogy döntés volt, ugyanis előtte elutasító volt vele végig és sosem látom a tekintetén azt a nagy szerelmet. Lehet azt hitte Retyó erős és jobb lesz bebújni a szárnyai alá, mintsem a végére egyedül maradni az alakuló párok között. De hogy az elveit miért adta fel ilyen mértékben, hogy mindennap kefél, ráadásul a közös hálótérben, ahol mások aludnának, azt nem fogom fel. Ez a csaj egy iszonyat proli amúgy, nyitott szájjal zabál, köpköd, káromkodik. Csak az elején megprobálta eljátszani az értelmiségit, de nagyon hamar lehullt a maszk. Ránézek a Retyire, Fruncira, Dancira, Vircsire és a rosszullét fog el. Ilyen gusztustalan két párt én még életemben nem láttam. Mint a disznók az ólban, semmi finomság nincs egyikben sem.
2021. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg még nem is említettük, hogy világosba a másik szeme látása bebújik a paplan alá szopni és utánna még röhög is rajta! Ezek elfelejtették, hogy nem azt adja le a tv amit ők gondolnak?
2021. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!