Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Fruról mi a véleményetek?

VV Fruról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
58%

Én alapvetően szimpatikus csajnak tartom, viszont nem minden esetben viselkedik ennek megfelelően.

Mostanság többször látom, hogy főz és süt a többieknek, remélhetőleg ez a szokása nem múlik el , mert a villalakóknak valószínűleg ízlik az étel, amit elkészít.

Renátó tűrhetetlen hangnemben beszél vele, amit nem kellene elviselnie!

Ideje lenne otthagynia Renátót, mert csak egyre rosszabb szituációkba keveredik miatta.

2021. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek veled, mert alapvetően nagyon szórakoztató és őszinte csajnak tartom, viszont Renátó modortalansága annyira idegesít, hogy valamelyik nap már majdnem kirohantam a szobából.

Fruzsi helyében én még jobban felháborodtam volna azon, ahogy beszélt vele.

Nem baj, mi látjuk az igazi énjét, aminek meg is lesz a következménye.

A csaj biztos kiborul, ha a fiú hazamegy, habár legalább nem kapna folyamatosan szemrehányást a barátjától minden egyes tettéért.

2021. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi hülye húzása volt már, hogy Renátó nélkül se tudja helyrehozni!
2021. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos igazad lehet, viszont én még mindig látok arra esélyt, hogy az őszintesége miatt többen megkedvelik majd újra, mint a műsor legelején.

Valószínűleg nem jut el a döntőig, ennek ellenére ne ő essen ki, mert körülötte zajlanak az események, még akkor se ő távozzon, ha bizonyos szituációkban nem értünk vele egyet.

2021. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
0%

Én Mercit és Vivit kedvelem, habár nem tagadom, Fruzsi a legőszintébb villalakó, csak nem szimpatikus a Renátóval elkövetett tetteik miatt.

Robinak sürgősen haza kell mennie, ő aztán tényleg nem érdekes karakter, maximum akkor, amikor meglepődött arcokat vág különböző hangok hallatán.

2021. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Elején én is kedveltem Mercit, de már sok Robi Bálint vagy Vivi aki befutó lehet.
2021. jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is Vivi vagy Bálint esélyes a győzelemre, viszont semmiben nem vagyok biztos a további történések miatt.

Nekem Robi viselkedése nem szimpatikus, mostanság többször érzem úgy, hogy nem őszinte.

2021. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Engem Robi emlékeztet Robinra bement utoljára , el volt csendben , amikor kellett megvédte magát, feleslegesen nem balhézott, a végén meg szépen megnyerte.
2021. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tényleg rá emlékeztet.

Egyébként őt kimondottan nem kedveltem.

Az abszolút kedvencem Zsu volt, aki folyamatosan vitázott az okoskodó Vikcsuval.

Meglátjuk, remélhetőleg nem Robi nyer, mert több szórakoztatóbb karakter is található a villában.

2021. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
41%

Én is Mercit találom a leginkább "nézhető" embernek. <3

Akiket nem kedvelek, ők Virág,Dani,Renátó és Robi.

Bálint megfontolt és profi "játékot folytat", csak a Vivivel való kapcsolata miatt nem érzem annyira tisztességesnek.

Fruzsiban az tetszik, hogy minden feladatot próbál a lehető legjobban teljesíteni. <3

2021. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!