Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Fruról mi a véleményetek?

VV Fruról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Fru gusztustalan. Még rendesen enni sem tud, csak nyitott szájjal. Se nem okosnak, se nem szépnek nem tartom, teljesen átlag, vagy az átlagot alulról érintő csaj.
2021. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon megkedveltem Fruzsit az utóbbi időben.

Valószínűleg ő az egyik legőszintébb ember a villában.

Néhány napja lezajlott egy beszélgetés az asztalnál, amikor Renátó még nem nevezte meg a párbajellenfelét, akkor mindenki elmondta a véleményét.

Bálint többszörösen is kiborított, mert igazságtalanul viselkedett Vivivel szemben, majd Fruzsi mondanivalójába is beleszólt, annak ellenére, hogy senki nem kérdezte.

2021. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Fru kint hatalmasat fog koppanni. Renatóhoz ragaszkodik, de ma a Belevalóban olyan modortalan volt a műsorvezetőnővel, nem hiszem, hogy más lenne Fruval is. Ezt egy végtelen buta és primitiv cigó, akit Frunak sűrgősen el kellene felejteni. Ha együtt él Renatóval, akkor előbb-utóbb monoklival és folyton sírva fog járni,remélem, előbb észhez tér.
2021. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Hát igen jobb lenne ha elfelejtené azt a neveletlen tuskót!!
2021. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Igen, Fruzsi sajnos nagyot hibázott, amikor közelebb engedte magához Renátót, akiről tudta, hogy gyakran elég kiborítóan viselkedik.

Azt a hangnemet, amit a fiú megengedett magának, nem lehet elviselni.

A műsor vége után semmiképpen nem kellene beszélnie a csávóval.

Egyébként én még mindig bírom a csajszikát, viszont a barátja miatt többen is szidják, úgyhogy kapja össze magát, ha nem szeretne kiesni!

2021. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

Nekem nem szimpatikus Fruzsi. Szegény lány annyira ostoba, meg olyan furcsán beszél, hogy csak az alsó ajka mozog 😀

Annyira rosszul játsza ezt a játékot, elfelejtette hogy miért ment be? Rossz volt nézni ahogy az angol órán is minden kérdésre csak Renátó nevét hajtogatta 😀

2021. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyot csalódtam benne, amikor közel engedte magához Renátót.

A műsor elején igazán kedveltem őket Mercivel, viszont aztán összevesztek, ezért megint megosztó karakternek találtam.

Amióta a barátja kiesett, azóta egyre inkább kezdem újra megszeretni, hiszen látom, neki még nem szabad kiesnie, mert mások nem mutattak meg annyit magukból, mint ő. ;)

Aminek nagyon örülök, az a Mercivel való barátsága, ami úgy tűnik, nem szűnt meg. ;)

2021. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem szűnt meg, mert épp ő az egyetlen aki szóba áll vele... milyen elegáns volt, amikor ki akarta záratni, nagyon őszinte barátság, bár nekem is ilyen jó barátnőim lennének :D szegény Merci ha visszanézi az adásokat, fog csodálkozni.
2021. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek veled, hogy nem a legőszintébb a barátságuk, viszont Amanda és Gina is ugyanúgy benne voltak abban a vitában. A két lányról tudnék néhány "kedves" szót említeni. xd

Egyébként a közös beszélgetéseket nem kizárólag Fruzsi miatt szüneteltették, mert Merci is megbántotta a csajt, tehát egyikőjük sem ártatlan, ami persze nem is baj. xd

2021. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Igazad van, mindketten "megérik a pénzüket". xdxd

Én Ginát és Amandát nem kedveltem a benti viselkedésük miatt, sőt mondhatni szidtam, gyaláztam őket, amikor csak tudtam. xxdxdxd

2021. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!