Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zsófi nyeri az idei Survivort?

Zsófi nyeri az idei Survivort?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a készítők őt akarják győztesnek kihozni.. Valaki eltörte a kezét, ő lett a cserejátékos. Az első törzstanácson őt szavazták volna ki, de lett védettséget érő amulettje.. Másodjára sikerült kiszavazzák, de Gábor feladta, erre ő kerül a helyére.. Most biztos vagyok benne, hogy sokáig eljut. Talán meg is nyeri..

Nincs bajom vele, de aki nézi még, szerintetek nem túl egyértelmű, hogy a szerkesztők belenyúlnak a játékba és az ő javára keverik a dolgokat?



2021. szept. 14. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:
De valljuk be, Baukó azért támadta be ennyire az RTL-t mert nem hívják semmilyen műsorba, senki nem kiváncsi rá. Míg hívták őt, addig nem járt a szája.
2021. okt. 16. 23:14
 62/62 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Panaszkodott hogy a celeb vagyok ments ki innen műsorért csak 3 millát kapott. Ő kapta a legkevesebb pénzt.

Most is virul a feje, hogy Anikóék esnek majd ki első körben a nyerő párosból. Szerintem baromi magányos, és így êli ki magát .

Napokkal ezelőtt olvastam hog ÉNB laliék nyerik meg, ennek személy szerint örülök, szerintem aranyosak:) legalább nem kell izgulnom hogy kiesnek😂 ettől függetlenül várom a műsort. Sejtettem hogy sokáig bent lesznek, mert jó 3 hetet hiányoztak a sorozatból.

2021. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!