Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zsófi nyeri az idei Survivort?

Zsófi nyeri az idei Survivort?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a készítők őt akarják győztesnek kihozni.. Valaki eltörte a kezét, ő lett a cserejátékos. Az első törzstanácson őt szavazták volna ki, de lett védettséget érő amulettje.. Másodjára sikerült kiszavazzák, de Gábor feladta, erre ő kerül a helyére.. Most biztos vagyok benne, hogy sokáig eljut. Talán meg is nyeri..

Nincs bajom vele, de aki nézi még, szerintetek nem túl egyértelmű, hogy a szerkesztők belenyúlnak a játékba és az ő javára keverik a dolgokat?



2021. szept. 14. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%
Sabira tényleg késélen táncol, eddig csak azért úszta meg mert mindig volt valaki aki nem tudott addig egyensúlyozni amíg ő. Ha jól megnézzük akkor a tökéletes túlélési technikát játssza, mindig csak annyit ad bele amennyi az ő túléléséhez kell.
2021. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%

41. Pontosan . Biztosra veszem, hogy se Zsófi , se Sabira nem fog kiesni az egyesülés előtt. A különbség annyi, hogy míg Zsófi mindig mindent beleadott, Sabira spórolja az energiáit, csak akkor használja ha igazán kell.

Alex eddig se csinált sok mindent, a legtöbb játékból ő húzta ki magát, a csapata hátán felkapaszkodva jutott idáig. Remélem hétfőn repül. Vagy még Catherine, / Nilton. Evelin szerintem megcsinálja ezt most, azért ne feledjük, hogy sokat fogyott és évek óta sportol is.

2021. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Alex a legcigányabb hisztis pitsa a galeriben. A másik kiesőjelölt Niltonkapocs. De simán kinézem hogy a két páncélszekrény közül az egyik egész egyszerűen elcseszi a 20-as IQ-jú játékot, mint a póznásat.
2021. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim válasza:

Zsófi sokszor csalt a játékokban nem tartotta vízszintesen a kezét stb.

Nagyon nyomják az biztos.

2021. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
A görcskikötőset se csinálta meg tisztességesen.
2021. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem már kicsit fura, hogy minden védettségi játékot ő nyer meg.. ennyire ügyes lenne? nekem sokkal inkább az jön le, hogy mindenáron ent akarják tartani versenyben, hogy érdekesebb legyen a játék, hiszen kb. minden konfliktus hozzá tartozik
2021. okt. 9. 00:08
 47/62 anonim ***** válasza:
Tényleg az van, hogy a többi ennyire szerencsétlen. Zsófi egy Xena alkat. A Palik féle ugribugriban kellett volna indulnia ahol végigtesiórázhatta volna magát. Tibibával tuti nem futott volna össze.
2021. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Hát abból kiindulva, hogy minden műsorban feltűnik, a végén az Exatlonban is benne lesz
2021. okt. 9. 12:28
 49/62 anonim ***** válasza:
Azt neki írták. Ugribugri van, kaja van, kanozhat kedvére és elmehet nyugiban pisilni akármikor.
2021. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Hát, végük csak nem ő nyerte, hanem a sunyi alak. Teljesen érthetetlen, hogy semennyire sem akart meggyulladni a tüze, pedig ő volt a legjobb ebben.
2021. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!