Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zsófi nyeri az idei Survivort?

Zsófi nyeri az idei Survivort?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a készítők őt akarják győztesnek kihozni.. Valaki eltörte a kezét, ő lett a cserejátékos. Az első törzstanácson őt szavazták volna ki, de lett védettséget érő amulettje.. Másodjára sikerült kiszavazzák, de Gábor feladta, erre ő kerül a helyére.. Most biztos vagyok benne, hogy sokáig eljut. Talán meg is nyeri..

Nincs bajom vele, de aki nézi még, szerintetek nem túl egyértelmű, hogy a szerkesztők belenyúlnak a játékba és az ő javára keverik a dolgokat?



2021. szept. 14. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha Nilton tényleg igazat mondott, nekem is az jutott eszembe először, hogy Sabira találhatta meg. Több ideje volt keresni mint Zsófinak, és azt onnan valaki kiásta.
2021. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a lúzer nilton kövét valaki kilopta és sunyizik vele. Biztos, hogy a sabira az, de ő ki fog esni ha kiderül a kóválygó kő. Egyébként elég lúzer dolog így elásogatni. Alig feltűnő egy ásóval rohangáló alak, de ilyenkor filózok el, hogy mi mindent nem mutatnak meg nekünk még ezeken kívül, csak utólag vagy soha. Az is vicces, hogy olyanokat visznek ki akik nem tudnak úszni. Vagy olyan vállalja ezt a játékot aki kontaktlencse miatt fosik. Simán lehet úszószemüveggel kontaklencsézni, azt sabira jól tudja, nekem is volt. És egyébként is, volt már vizes játékban, akkor nem fosott, hogy elesik és leúszik? Nem, itt a megúszás esete állt fenn, de ketten is elcseszték.


Az erős játékost mindig félreértelmezik. Nem fizikailag értendő hanem ki tud jobban kicseszni a másikkal úgy, hogy ne vegyék észre a szarkeverését és azt, hogy a másik hátán lovagol végig.

2021. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mikor kapirgálta volna ki niltonka, ha a másik galeribe rakják? soha. Nyilván tudták a készítők és ezért rakták vissza koppanni.
2021. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

Persze.. Sabira egyébként tegnap kitett egy instastoryt, amiben jó hangosan röhög Niltonon, amikor ásná kifelé az amulettjét de nem találja sehol :D szerintem emiatt is röhögött, gondolta magában, "te hülye, nálam van".

Amúgy meg szerintem ebben az évadban a női játékosok sokkal érdekesebbek, karakánabbak, a férfi játékosok olyan semmilyenek.

2021. szept. 16. 18:31
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. A férfi felhozatal semmilyen, sótlan, vagy nagyon nyápicmajmok. De ezek szerint ők is csak most látják teljesen az egészet.


Bónusz kérdés: Zsolt gazdára vajon rátalál a szerelem? Ott ugyan nincs semmi potenciálista, de az adás alapján lehet, hogy valaki rácsábul és beostromolja azzal, hogy megtanítja mellen úszni.

2021. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

Lehet rátalál Zsoltra a szerelem xD

Azért "vicces" lesz ha valóban Dani nyeri.. lehet a későbbiekben jobban kibontakozik, de valamelyik lányt győztesként jobban elfogadnám.

2021. szept. 16. 18:54
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
én most catrint tippelném csajgyőztesnek vagy juliskát, de járai a gyanús nálam
2021. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
arra nem jöttek rá, hogy fahamuval kell mosni-fürdeni?
2021. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne az eredeti utálkozó sárgáknak szép nagy pofon, ha Zsófi nyerné az egészet, ellenük végülis már nyert párbajt. DE azt nem hinném, hogy Bálintot, Petit, Zsoltot is lenyomná. A többit simán.

Most talán azért lesz némi esélye esetleg, mert kisebbek a lábai, könnyebben megállhat azon a cölöpön. Remélem megnyeri és ehetik a pirosak a hamburgereket:)

2021. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
most volt a fókuszban kimagyarázó rész
2021. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!