Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zsófi nyeri az idei Survivort?

Zsófi nyeri az idei Survivort?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a készítők őt akarják győztesnek kihozni.. Valaki eltörte a kezét, ő lett a cserejátékos. Az első törzstanácson őt szavazták volna ki, de lett védettséget érő amulettje.. Másodjára sikerült kiszavazzák, de Gábor feladta, erre ő kerül a helyére.. Most biztos vagyok benne, hogy sokáig eljut. Talán meg is nyeri..

Nincs bajom vele, de aki nézi még, szerintetek nem túl egyértelmű, hogy a szerkesztők belenyúlnak a játékba és az ő javára keverik a dolgokat?



2021. szept. 14. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Nekem ez az egész idei évad fura volt...votlak kérdéses dolgok, megjátszottnak tűnt történések.. nem tudom mit higyek
2021. okt. 16. 11:21
 52/62 anonim ***** válasza:
Á, fullkamu volt az egész.
2021. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

Kamu megrendezett szar volt az egész. Berakni a végére egy olyan párbajt amit lazán lehet manipuálni az egyik játékos kárára, attól függően kit akarnak nyertesnek ( nedves tűzrevalóval) elvégre nem közös tálból szedték ki maguknak a gyújtóst, külön volt. Ebbe simán belenyúltak, hogy ne Zsófi nyerje, aki a legtöbbet tette bele az egész jatékba és a legjobb volt.

- kizárt hogy ne Zsófi nyert volna ha egyforma száraz az anyag mert Zsófi jól tudott tüzet gyújtani mindig Dani tőle is tanult

- érdekes mód pont most nem kitartós játék volt, amin tudjuk Danika savasodik, és Zsófi nevetve megverte volna. Ilyen játékban már legyőzte Zsófi, és másik lány is.

Ennyit erről.

2021. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
100%

Elég volt csak picit megsprickolni vízzel azt az izét. Annyi szikrát csiholtak, hogy annak már egy ökröt is meg kellett volna sütnie, majd egyszercsak hopp bedurrant a dani tüze.


Kókuszdiótartás lett volna az igazi szopatás.

2021. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy Baukó szerint Nyári Gábor volt az aki ennyire nyomta előre a Zsófit, neki kedvező feladatokat adtak a védettségi versenyek során.. na most, miért lett a végén olyan feladat amihez nem ért? vagy minek spriccelnék be vízzel azt az izét, ha őt akarták volna győztesként kihozni?
2021. okt. 16. 22:02
 56/62 anonim ***** válasza:

Ki tudja... járai szerint a 90%-át nem láttuk, ne ítélkezzünk :)

Elmehet az egész színházkupi a búsba.

2021. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Ha tényleg volt némi csalás az egészben, nem értem mi értelme van.. annyira látszik minden műsorban az, hogy a szerkesztők valakit jobban kedvelnek, azt jobb színben tüntetik fel, mindent megtesznek, hogy nyerjen.. ez mire jó? mi a haszon nekik belőle?
2021. okt. 16. 23:04
 58/62 anonim ***** válasza:
Nézőátverés és reklámbevétel. :) Tényleg fullkamu. Baukóéva a fészbukján már azt is megírta h a celebek mennyi lóvét kaptak a színházért, míg a civilek semmit. Zsófi valszeg emiatt hajtott annyit, kabát meg direkt nem csinálta meg időn belül a kirakósokat. A holtakos utolsó játéknál is le lehetett esni véletlenül.
2021. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
a nyerő párost lali fogja nyerni, nádaiék lesznek az első kiesők :) baukó totális letámadást indított a retekklub ellen. :)
2021. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Mondjuk van benne valami.. a leesős játéknál is Alex és Máté esett le először.. Bálint kapta állitólag a "legkevesebb" pénzt a szereplésért.. valószínű neki azért is kellett annyira az a fődíj, rajta érződött a leginkább a düh, hogy kiesett :D
2021. okt. 16. 23:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!