Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zsófi nyeri az idei Survivort?

Zsófi nyeri az idei Survivort?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a készítők őt akarják győztesnek kihozni.. Valaki eltörte a kezét, ő lett a cserejátékos. Az első törzstanácson őt szavazták volna ki, de lett védettséget érő amulettje.. Másodjára sikerült kiszavazzák, de Gábor feladta, erre ő kerül a helyére.. Most biztos vagyok benne, hogy sokáig eljut. Talán meg is nyeri..

Nincs bajom vele, de aki nézi még, szerintetek nem túl egyértelmű, hogy a szerkesztők belenyúlnak a játékba és az ő javára keverik a dolgokat?



2021. szept. 14. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Zsoltot szavazták ki.. Én azt hittem Mátét vagy Sabirát fogják.
2021. szept. 18. 00:18
 32/62 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi adás közben már tudtam, hogy járai vagy zsolt repül, járait a köve miatt nem ejtették. Az átülő gyerek viszont nagyot koppant amikor leesett neki, hogy csak ő szavazott a zsófira.
2021. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

Becsatlakozom, ha nem baj :)

Én sajnálom, hogy Zsolt elment. Nagyon szimpi volt a csávó. Titkon azért reméltem, hogy Alexet veszik célba, mert rettentő irritáló a csaj.

Dani (aki átjött a másik klánból) meg egy ovis szintjén rekedt a szavazás alapján. Tényleg volt egy feje, mikor rájött, hogy a kutyát se érdekli most Zsófi és igazából abszolút felesleges volt a jelenléte (meg a szavazata is).

2021. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Danika jó vicc volt, Joe jót röhöghetett. Zsófi legalább biztos lehet, hogy odaát semmi változás. Alex tényleg a hülye picsa képviselője. De Zsófi nem fogja megnyerni, ha el is jut a végéig, a szimpátiaszavazást tutkófrankó elbukja. Akinek van egy csöpp esze az benttartja zsófit és a végén Sabirán kívül senki se fog rászavazni, hanem a másikra, és tökmindegy ki lesz az, az fogja megnyerni.
2021. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

HA Igaz Baukó állitása, miszerint Dani és Zsófi lesz a legvégén, akkor nem is lepődök meg, hogy Danikával nyeretik meg az egészet.. annyira rá vannak állva most is Zsófira..

meg az a helyzet, hogy az igazán erős játékosok soha nem nyernek, hiszen amint tudják kiszavazzák őket.. csak valahol ez nem fair, mert így megnyerheti egy punnyadó, nyavagjó Alex,Catherine is.

2021. szept. 18. 16:56
 36/62 anonim ***** válasza:
2021. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

Danika megrekedt egy ovis szintjén ezért van még mindig Zsófira kattanva. Szánalmas. Öröm volt nézni a fejét, hogy nem az ő akarata érvényesült, mintha ott se lett volna😂😂😂 ennyit is ért. Bár ha igaz, sajna ő nyeri az egészet, az nagyon nem jó:(

Baromi izgalmas szavazás volt, végre!!!. Viszont Evelin nem biztos, hogy jó oldalra állt, hisz ahogy olvastam a játékszabályokat ( az előző évadokat sajnos nem néztem), sajnos nem párbaj, hanem a kiesett játékosok szavaznak a nyertesre. :((((( Ami amúgy igazságtalan, de ez van). Hát ezért nem nyerhet Zsófi. :(

Így Evelin viszont magára haragította most kb az összes celeb játêkost. Már amelyik nem érti, hogy itt mindenki önmagáért küzd, ki így, ki úgy.

A 3 civil lánynak ezzel nem volt veszteni valója, Evelinnek viszont sokkal több.

Szerintem Evelin egyéniben az elsők közt ki fog hullani, főleg ezek után.

Az egyesülésbe szerintem Alex, vagy Catherine, nem kerül be , talán Rózsa, de kinézem még Niltonból is.

2021. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

Nilton ugyanolyan kis szerencsétlen, duzzogó óvodás, mint Dani. Elhagyja az amulettet, taktikázáshoz nincs esze, nekiesik a celebeknek a semmiért, játékokban szerencsétlen... Mikor érkezett, nekem első benyomásra tetszett a csávó, ügyesnek tűnt, kitartónak és elszántnak, egészen az első csapatjátékáig.


Evelin r*hadt taktikás és lehet tényleg ez okozza majd a vesztét.


Rózsa csak játszani tudja, hogy megtéveszt mindenkit, egyébként elég átlátszó és kétszínű a csaj.


Alex egy hisztérika. Az első hetekben pátyolgatni kellett a mimózalelkét, újraosztásnál bekajálta Tibi játékát, most meg átment támadóba.


Sabirát már nem tudom hova tenni. Egyre inkább kihúzza magát a játékokból, majd banális okokkal próbálja megmagyarázni, miért. Olyan, mint Rózsa, abból a szempontból, hogy próbál okosnak tűnni.


Hát nem tudom, mi lesz így a "női erővel", de szerintem Evelin eléggé túlbecsüli a csajokat.

2021. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Az fog kiesni akinek nincs egyensúlyérzéke. Csak vissza kell keresni a pohártartós hülyeséget, kb azzal egyenértékű kvalitás lesz. Ha jól sejtem fel kell tolni egy pálcát koppanásig és ott tartani. Ezeknél kimerül ennyiben. Alex, Rózika, Nilton a potenciális kieső, Sabira már késezett Bíborossal, megcsinálja. Katrin is viszi ezt a tenyerestalpas dolgot, Járai is. Aki még kilépett Niltonnal a bambusztartásból az is esélyes még, de mindig keverem a két ürgét.


Az amúgy vicc, hogy Zsolt csalódott Sabirában, miközben Zsolt meg Sabirára rakott, mivel más nem volt és Sokész pedig leZsófizott. Sajnos a Dani pont az a cinikus vigyorpofa akivel meg szokták nyeretni, és soha egyetlen játékban sem fogják fel, hogy pont ezektől kellene a leggyorsabban megszabadulni.

2021. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

"Sabirát már nem tudom hova tenni. Egyre inkább kihúzza magát a játékokból, majd banális okokkal próbálja megmagyarázni, miért. Olyan, mint Rózsa, abból a szempontból, hogy próbál okosnak tűnni."


Én arra gondoltam, hogy Sabira szándékosan csinálja ezeket. Bírná ő tovább is a feladatokat, de tudatosan játsza a gyengét, hogy a többiek ne tartsák nagy ellenfélnek őt.

A legelején, amikor volt a második törzsi tanács a Yucahunak, Bíborka és ő ugyannyi szavazatot kaptak, ezért párbajozniuk kellett. Sabira amikor megnyerte a párbajt, azt mondta hogy neki ez egy semmiség volt, tovább is bírta volna..érdekes módon amikor a kiesés a tét rögtön teljesít, aztán ha a csapatról van szó meghátrál.. nagyon ravasz egy játékos, talán ő a legravaszabb, csak játsza az ügyetlent.

2021. szept. 19. 00:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!