Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Belolem Alekosz nagyon nagy...

Belolem Alekosz nagyon nagy ellenszenvet valtott ki ma, megutaltam, van aki meg igy erzi?

Figyelt kérdés
Eddig sem birtam de aztan most...
2011. febr. 18. 23:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%

Kérdés: Akik Alekosz mai beszólogatásait kirohanásnak titulálják azok normálisak??? Válasz: Nem

Ez nem kirohanás volt. Csak csipkelődött. Ha meg nem mondta volna, azt mondanátok rá, hogy fúúj a hátuk mögött beszél. Nem kell a kákán is csomót keresni.

Kitörés.... bmeg... Alek olyan higgadt volt, mint máskor is.

2011. febr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy az összefoglalóban mondta Lilu is Csak harcmodort váltott, mert ez a helyzet neki nem jó.

Az éjjeli adásban elmondta neki az a legnagyobb gondja hogy nincs jó hangulat a villában mindenki feszült nem tud kivel nevetgélni.

2011. febr. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
53%
Összefüggéstelenül beszélt?? Szerintem eléggé intelligencia hiányos vagy valószínűleg azért tűnt összefüggéstelennek a beszéde. A szókincsed gondolom egyenlő a nullával. Drágám végre elmondta a véleményét azoknak az embereknek akikkel baja van. Nem a háta mögött sustorgott mint sokan mások.
2011. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
12%
bírtam A lekoszt ,de már látom egy buta paraszt..aki otthon dögleni szeret..és egész nap tévét nézne..
2011. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%
Azért a Bécit sem kellene ennyire isteníteni.Igaza van Alekosznak,hogy a párbajon nagyon undorítóan viselkedett az Olivérrel,pedig láthatta,hogy az mennyire kivan,de még párszor azért szíven szúrta.Szerintem okosabb lett volna,ha visszafogottabb.Bár a sok hozzászólást nézva a sok tinilánynak nagyon bejön ez a Béci féle beképzelt viselkedés és gázoljunk át mindenkin...kinek milyen az értékrendje,a sok fiatal gyerek azt hiszi,hogy az a jó,ha így viselkedik.Pedig nem.Mindig maradjunk önnmagunk és szerintem ez a túlzott öntudatosság(szerintem beképzeltség)sem a legnagyobb erény a mai világban,legalábbis nem kellene annak lenni az emberek szemében.Alekoszból csak kitőrt mindaz,amit napokig magába folytott.Ennyi,megmondta őszintén,hogy mit gondol és kész.Bár lehet,hogy az lett volna jobb a Bécikének,ha nem nyitják fel a szemét sem Alekosz,sem a nézők az sms-ei,hanem a beképzelt öntelt önmagát adja,annak a hiszemével,hogy ő a Király,aztán nagyot koppanna...Most tudatosan visszafogja magát
2011. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%
Nemhogy ellenszenvet nem váltott ki, de még örültem is neki! Ráfért Béciékre egy kis beoltás, mert igaz volt mindaz amit Béci fejéhez vágott, tényleg gusztustalanul viselkedik, folyton beszólógat nekik. És igen, míg Olivér benn volt, addig ilyet nem csinált, de nem is volt ilyen rossz a villabeli helyzet. Azóta ilyen, mióta Béci visszajött, és azt hitte, most ő a császár, és mindent megtehet, és ehhez társult a csapata is. Jerzyke is a szőnyeg alatt közlekedett eddig, de ahogy Olivér nem volt benn, jogot formált arra, hogy Anikót bántsa, és egy olyan dologgal kapcsolatban, amihez az ég világon semmi de semmi köze nincs. Alekosz legalább azzal kapcsolatban szólat fel, ami őt és mindenkit érint. Az én meglátásom az, hogy igenis Béciék tehetnek a mostani helyzetről, az újra kialakult klikkekről. Sokkal jobban szervezkednek a többiek ellen.
2011. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%
jujj tényleg! fúj de ellenszenves. megmondta a beképzelt majom bécikének meg a ratyi jerzynek az igazat. hát, hogy mert ilyet csinálni egyszerűen nem értem.
2011. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Én eddig sem bírtam túlzottan, de most olyan idióta érvei voltak, hogy csak fogtam a fejem...
2011. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
70%
Te miről beszélsz???? Megutáltatta magát???? Én most szeretem a legjobban (K) Béciék meg a csapata takarodjon a p*csába!!
2011. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon bunkó volt ma Alek.Eddig sem szerettem annyira.Nekem a Béci meg a Szandika a nyerő.
2011. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!