Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Belolem Alekosz nagyon nagy...

Belolem Alekosz nagyon nagy ellenszenvet valtott ki ma, megutaltam, van aki meg igy erzi?

Figyelt kérdés
Eddig sem birtam de aztan most...
2011. febr. 18. 23:03
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Jujjj:D Kedves kérdező! Egy az, hogy ez az oldal azért készült, hogy saját véleményünket meg tudjuk osztani másokkal. Kettő az, hogy névtelenül megy a dolog, szóval még jó hogy nem fogja neked bemásolni az összes elérhetőséged, ha valami nem tetszik xD + Sztem nem vagy te az anyja, hogy neveket adj neki...De, ha már te megtetted én is megteszem, hogy kicsit átérezd kedves Matildka;) Remélem tetszik az új neved, mert a "legjobb ízlésem" szerint választottam neked:) Még nem láttalak, de sztem ez passzol hozzád:)Baráti öleléssel: Betti:)
2011. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
*elérhetőségét ;)
2011. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Osszessegeben,a tegnapi kihivas utna nagyon remelem hogy azok akik beszavaztak Gombit,most meg tobb szavazatot fognak kuldeni!
2011. febr. 24. 11:17
 34/36 anonim ***** válasza:
52%
Hehe nyertem:)
2011. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Mi van ,hazajottel az ovibol?Azert valaszoltam hogy jol erezd magad!Adok egy tanacsot:Irj ki egy provokativ kerdest es akkor kielheted a beteges piszkalasi maniadat,amit valoszinu a rossz eletkorulmenyeid valtjak ki.Biztos allando cirkuszokban nosz fel es akkor te is azt probalod csinalni,menj orvoshoz!Es hetekig ellenorizhetd majd ezt a kerdest,csalodni fogsz,tobbet nem valaszolok,sot ha irsz,elolvasas nekul torlom a kerdest."Barati szeretettel"Zoli.
2011. febr. 25. 09:32
 36/36 anonim ***** válasza:
Hát igen sajnos... Így történik. Minden egyes nap...:( Cirkusz van. Édesapám bohóc, anyukám pedig késdobáló én pedig a bábuja vagyok...:( Úgy gondolom, hogy annyira ráéreztél a személyiségemre, hogy nekünk muszáj egymással összebarátkoznunk. Én őszintén szeretlek téged így látatlanban, azt hiszem örök nyomot hagysz a szívemben. Kérlek keress meg és kössünk örökre szóló barátságot! Örökké vár rád, búcsúzik hű barátod a cirque de soleil tagja. ;)
2011. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!