Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Belolem Alekosz nagyon nagy...

Belolem Alekosz nagyon nagy ellenszenvet valtott ki ma, megutaltam, van aki meg igy erzi?

Figyelt kérdés
Eddig sem birtam de aztan most...
2011. febr. 18. 23:03
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nevtelenul sertegetni valakit nagyon becsuletes dolog...Gyavasagi bizonyitvany!
2011. febr. 20. 14:14
 22/36 anonim ***** válasza:
Te is azt csinálod. Az igazság néha fáj, de azért el kell viselned;)
2011. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
En hol sertettelek meg?
2011. febr. 21. 16:10
 24/36 anonim ***** válasza:
Te is névtelenül sértegetsz egy olyan embert aki messze a legnormálisabb a villában. Ha nem szereted miért foglalkozol vele?
2011. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Most azt szeretned hogy kiboruljak es valami csunyat irjak neked?Nem mert latom hogy nem erted.Te megsertettel engem de Alekosz nem olvassa amit irok rola,ennyi.Remelem kiesik.
2011. febr. 21. 20:59
 26/36 anonim ***** válasza:
Nem akartam, hogy csúnyát írj bár ha írsz is nem érdekel egy ilyen primitív ember véleménye. Gondolom másokat is ócsárolsz a hátuk mögött mert azt úgysem hallja. Nem baj drágám, a gyűlölködés csak neked árt. Az ítélőképességed valószínűleg egyenlő a nullával, ha valakit azért utálsz mert őszintén elmondja a véleményét. De még biztosan fiatal vagy és még fejlődhetsz. Nyugodj meg nem maradsz ilyen buta. Ha gondolod korrepetállak egy kicsit abból, hogy mi a jó és mi nem. Írj nyugodtan. Felebaráti szeretettel: Evelin;)
2011. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Szegeny fejed...
2011. febr. 22. 17:49
 28/36 anonim ***** válasza:
Hmm:) Úgy látom erre már nincs válasz:)
2011. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Kedves tanarno!Koszonom a kedvesseget,hogy tanitani akar de koszonom szepen,majd maskor,ha unatkozik,irjon mashova is valaszokat,minden egyes kerdes remek alkalom az oktatasra.Az hogy kiirta a nevet meg nem menti fel a gyavasag alol.Habar tul szep nev a viselojehez,ugy egy Klotild meg elment volna.Es ne haragudjon hogy megbantottam titkos szerelmet,Alekoszt,akivel osszeillenek mert az is egy nagy nulla mint maga Klotildka.Igy ismeretlenul minden jot kivanok,es reszvetem.
2011. febr. 23. 15:35
 30/36 anonim ***** válasza:
A megszólítás megtisztelő, köszönöm szépen, bár a megfogalmazás és a helyesírás sérti személyem. Ezt én is tanácsolni akartam már, hogy ha unatkozol te drága, akkor mással töltsd el a szabadidődet minthogy másokat ócsárolsz ok nélkül. A Klotild név meg haláli vicces, azóta is röhögök, annyira találó. Elismerem remek humorérzékkel áldott meg a sors. ;)
2011. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!