Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a Retro rádión?

Figyelt kérdés

Amióta megszűnt a Music FM, a kolléganőm Retrora kapcsol minden nap.

az egy dolog, hogy ezeket a tipikus túlértékelt régi okádék zenéket adják, de minden nap ugyanazokat az előadókat hallom (Modern Talking, Szikora, Korda, Demjén stb.), 0 változatosság, a két reggeli műsorvezető meg ritka idétlen és idegesítő.


Tényleg nem tudom, mitől ennyire népszerű, talán az idősebb, igényesebb mai zenéket nem ismerő emberek szeretnek nosztalgiázni.

Ezt csak azért írom, mert a sokadik embertől hallottam, hogy a mai zenék rosszak (ja hát ha vki nem ismeri a spotifyt, last fm-et és lusta keresgélni, akkor tényleg rosszak)



2019. júl. 31. 08:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
68%
A buszon amin naponta utazom mostanában általában ez szól.Tényleg elég szegényesnek tűnik a repertoár.Kedvelem a régebbi zenéket.De szerintem ezen a rádión csak kb.30-40 jól ismert már 100000x hallott sláger szól.Semmi érdekesség.Vagy ritkábban hallott zene.Pedig valamivel jobb lenne ez a rádió,ha játszanának kevésbé ismert zenéket is.
2021. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
51%

Kinek van kedve rádió csatornát csinálni velem ? XD


Kevés lenne benne a pofázás, sok jó zene szólna, akár kategorizálni lehetne a napokat hogy milyen zenei stílusban fognak szólni a számok, műsornak érdekes zene történelem előadókról/bandákról, mi kell több ? :D

2021. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
51%

40-es

Igazából a retró kifejezés is fals egy kicsi, hisz a retró nem egy zenei irányzat és nem csak pop zenékből kellene állniuk, szimplán csak az arany középút lenne, ami mindenkinek befogadható...hát ez most már nagyon nincs.

2021. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
30%
Mint ahogyan sok más szó is érvényét vesztette, ilyen pl az igazságszolgáltatás ;) :D
2021. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
93%

44


Ja.Nincs igazságszolgáltatás.Jogszolgáltatás van.

2021. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

igen-igen, a Retroval a legnagyobb gond az, hogy ugyanazt a 30 számot adják évekig. Nekem az a fura, hogy még küldték el őket az a_jukba a hallgatók. A Poisont és Bed are burning-et vajon meddig fogják még játszani?

A másik a reggeli műsor, ami szerintem katasztrófa: nagypofájú tájékozatlan Bochkor, dögunalmas Voga-rovatok, sótlan-fárasztó Lovász, meg a cincogó Krisztike, vagy ki.

2021. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék rá miként megy a Retro szekere a színfalak mögött, persze hallgatott rádió ez nem tény, de mondjuk nem tudnának több hozzáférést biztosítani változatosabb zenékhez!? Csak mert szerintem de! Bár hogy őszinte legyek (nyilván innen megítélni más rádiókat más országokban nehéz), de szerintem sajnos valahol minden rádióra igaz, hogy csak az megy, ami ismert és őrületesen nagy szerepe van annak, hogy mi terjed el. Mindenki tud biztosan kedvenceitől egy maréknyi számot, ami még zseniális, mégis csak azt az 1-2 számot tolják, ami egyszer bődületeset robbant, ami szerintem nagy gond, rengeteg hallgatót nyernének egy nagyon széles paletta bővítéssel.
2021. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Pontosan 47es!
2021. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország egy elmaradott múltba révedő ország rengeteg múltban ragadt nosztalgiázó idős emberrel.

A legtöbb ember egyébként sem keresgél a neten zenéket, csak mainsteamet hallgat.

A Retroval egyébként a legnagyobb baj a borzasztóan szegényes repertoár. Nagyon kevés előadót játszanak, és tőlük is 1-2 számot.


A 60 évesen is beképzelt tinidzsert játszó korlátolt, tájékozatlan Bochkort meg a reggeli műsort hagyjuk is.

2023. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

49-es


Egyetértek.


80-90s évek sokkal több mint amit a rádiók játszanak.

Ez is csak arról szól hogy kevés pénzből hallgatókat generálnak.

Ha nincs másra igény, miért bővítenék a repertoárt?

Szomorú.

2023. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!