Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a Retro rádión?

Figyelt kérdés

Amióta megszűnt a Music FM, a kolléganőm Retrora kapcsol minden nap.

az egy dolog, hogy ezeket a tipikus túlértékelt régi okádék zenéket adják, de minden nap ugyanazokat az előadókat hallom (Modern Talking, Szikora, Korda, Demjén stb.), 0 változatosság, a két reggeli műsorvezető meg ritka idétlen és idegesítő.


Tényleg nem tudom, mitől ennyire népszerű, talán az idősebb, igényesebb mai zenéket nem ismerő emberek szeretnek nosztalgiázni.

Ezt csak azért írom, mert a sokadik embertől hallottam, hogy a mai zenék rosszak (ja hát ha vki nem ismeri a spotifyt, last fm-et és lusta keresgélni, akkor tényleg rosszak)



2019. júl. 31. 08:28
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta, minden nap leadják többször is a "Házad fölött hajnali szélt", amitől én már idegösszeomlást kapok.

Az én itthoni gyűjteményem sokkal változabb, mint a rádió állandó ismétlései. Felajánlottam, hogy szívesen adok ötleteket, de válaszra sem méltattak.:(

2023. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
54%

51


Házak fölött hajnali ég,

épp csak az éjjel múlt el.

Házak fölött hajnali ég,

épp csak az éjjel múlt el még...

2023. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

52


Megfigyelem hogy vannak emberek akik ha látják hogy valakit idegesít valami akkor szándékosan a másik arcába tolják ezt a dolgot és élvezkednek azon hogy a másik ideges.


Megérteni sosem tudtam hogy ez milyen perverz örömmel járhat, mert más oka nem lehet amiért ezt teszi valaki.

2023. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!