Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Billie Eilish tényleg annyira...

Billie Eilish tényleg annyira tehetséges vagy csak túl van hypeolva?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom eldönteni. Alapvetően szimpatikus személyiségű a lány, de a koncertfelvételeken nagyon minimálisnak tűnik a hangterjedelme. Aztán kitudja nekem tényleg bot fülem van a zenéhez, de tényleg említhetjük-e egy lapon a világ nagy énekesnőivel, mint pl. Christina Aguilera vagy Amy Winehouse mondjuk?

2020. febr. 10. 01:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
72%

#30

Igen, jó hasonlat, a modern festészet is kb ilyen. Ami felkapott, divat, trendteremtő, szakít a hagyományokkal, azt elismerik, legyen akármilyen minőségű. De attól még nem kell szegény lányt ócsárolni, nem az ő hibája, hogy felkapták, és másnak nem jutott rivaldafény. Inkább a népre haragudjatok, hogy nem tudnak a ti igényeiteknek megfelelő zenészt felkapni meg díjazni. Aki meg nemcsak divatból hallgatja, hanem mert tényleg tetszik neki, annak meg hadd legyen már egészségére. Nem mondom, hogy nem lehet véleményt kifejteni, de a személyi kultusznak is van egy ellentétes véglete, az alaptalan és mértéktelen ócsárlás és utálat.

#29 Teljesen jogos. :D Én sem vagyok tökéletes.


Mindig is voltak és lesznek felhypeolt művészek, előadók, akik az emberek egy részének tetszenek, a másiknak nem, és globális vita alakul ki belőle. Ilyen volt pl Justin Bieber meg Ariana Grande. (Most hirtelen ők jutottak eszembe.) Túl kell lépni ezeken emberek, és békesség lesz.

2020. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen az ócsárlásnak nem sok értelme van, de azthiszem,hogy én itt kultúráltan véleményt fejtek ki. Akimek meg nem tetszik (annyira) a zenéje annak meg hadd legyen már rgészségére! ;} Köszi
2020. márc. 6. 03:55
 33/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem is neked szólt a kommentem igazából. Teljesen normálisan fogalmaztad meg a véleményed, nem is ezzel volt bajom.
2020. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
79%
Maradjunk annyiban hogy ma már a Grammy díj is a youtube nézetségtől függ... nem pedig a tényleges tehetségtől...
2020. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!