Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Billie Eilish tényleg annyira...

Billie Eilish tényleg annyira tehetséges vagy csak túl van hypeolva?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom eldönteni. Alapvetően szimpatikus személyiségű a lány, de a koncertfelvételeken nagyon minimálisnak tűnik a hangterjedelme. Aztán kitudja nekem tényleg bot fülem van a zenéhez, de tényleg említhetjük-e egy lapon a világ nagy énekesnőivel, mint pl. Christina Aguilera vagy Amy Winehouse mondjuk?

2020. febr. 10. 01:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
60%
Én sosem fogom megérteni azt, hogy mi különleges van ebben a lányban. Nem különleges még a stílusa sem, a hangja meg egyszerűen garbage.
2020. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
59%
Ez ugyanolyan, mint a mai öltözködési divat a fiataloknál. Azért hallgatják, mert "menő" és, mert "trendi", a média meg direkt nyomja az ilyen meg olyan híreket róla, hogy elhidd milyen nagyszerű, a sok kis fiatal tizenéves meg be is veszi. Agymosás az egész. De a kedvencem, mikor megkérdezel valakit, hogy miért szereti Billie-t, akkor rögtön ez a "Egyébként nagyon szép lány" meg "Tök cuki a személyisége", stb válasz jön rá. Ahhhaaaa... Ezért nem tudnak előrébb jutni azok az énekesek/zenészek, akik tényleg tehetségesek.
2020. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem tehetséges. Egy jó énektanár a nulla hangtudással rendelkező embereket is simán megtanítja így énekelni nagyon maximum két hét alatt, úgyhogy nincs olyan tudás a kezében, amire más ne tudna szert tenni.
2020. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
7%
Ez csak egy agyon drogozott,nyávogós,teli pénzelt idióta qrva.semmi más,majd ne lepődjön meg senki ha a gyereke is ezt a "műfajt" választja,mert menő!Le se kellene köpni az ilyen vérbeli nyomorékokat,aki meg tényleg tehetséges,és ér is valamit az bezzeg le se van szarva. Ha erre van szükség,akkor bezzeg utána meg ne sírjon senki milyen világban élünk ;)
2020. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
76%
Drogoz meg nyávogós... atyavilág, egyáltalán nem vagytok képben szegénnyel. Én néztem vele interjúkat, nagyon laza, de mégis emberi, egyáltalán nem depressziós, és még okosnak is
2020. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
76%

Hupsz véletlen elküldte.

Szóval okosnak is tűnik a kortársaihoz képest.

Én az elején pont azért nem akartam hallgatni mert olyan népszerű, olyan közönségesnek tűnt, és a régi dalai azok is voltak. Aztán az újabbak megtetszettek, van tartalmuk. Pedig nem vagyok már tizenéves.

De persze mindenkinek megvan a véleménye, csak alaptalanul ócsárolni azért, mert ő befutott, hát, kicsit szánalmas.

2020. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
#26 Szerintem pont úgy beszél, mint a kortársai, semmi különbséget nem látok. Nem lehet valami művelt sem szegény, mert soha nem járt iskolába. Lehet, hogy tanította otthon az anyja, de az soha nem fogja felülmúlni azt a tudást, amit a tanárok adtak volna át neki. Véleményem szerint az a szánalmas, amikor valakinek tetszik egy adott előadó zenéje, ezért az énekes köré egy teljes személyi kultuszt épít. Sok hozzá hasonló lány van, semmi különlegeset nem látok benne, csak az emberek sajnos annyira elvakultak, hogy mindent elhisznek, amit a médiában látnak.
2020. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem vagyok személyi kultuszos, csak próbáltam védeni szegényt. Dehát mindegy, ez a gyakori.
2020. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
#28 Te is ennek az oldalnak a részese vagy, úgyhogy ilyenkor saját magadat is leszólod kicsit. :D
2020. febr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#26 Veled is egyet értek. Tudom, hogy nem drogos és szerintem sem az a "rossz példa" tini. Még azt is elhiszem, hogy van tartalma a dalainak. De ez nem változtat azon, hogy zeneileg édes kevés amit csinál ahhoz képest amekkora elismeréseket kap. (Nem mellesleg a hangszerelésért járó elismerés is a bátyját illeti, nem őt)

Akinek meg tényleg van hangja az meg küzd a hírnévért, csak azért mert nem extrafeltűnő a megjelenése. Kapjon életmű díjat akkor, ne zeneit. (Hozzáteszem, mint már írtam nem tartom értékelhetetlennek a zenéjét, van egy kettő egész kellemes, de hallgass meg egy Dan Vasc-et vagy egy Christina Grimmiet-hogy ne csak a leghíresebbekkel példálózzak. Egetrengető külömbség van énektudás és "énektudás" közt. Ez kicsit olyan számomra, mint a modern festészet.

2020. márc. 1. 02:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!