Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Billie Eilish tényleg annyira...

Billie Eilish tényleg annyira tehetséges vagy csak túl van hypeolva?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem tudom eldönteni. Alapvetően szimpatikus személyiségű a lány, de a koncertfelvételeken nagyon minimálisnak tűnik a hangterjedelme. Aztán kitudja nekem tényleg bot fülem van a zenéhez, de tényleg említhetjük-e egy lapon a világ nagy énekesnőivel, mint pl. Christina Aguilera vagy Amy Winehouse mondjuk?

2020. febr. 10. 01:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
49%

őszintén a legtöbb zenéjében suttog... hangterjedelem? azt nem mondanám most bele néztem 6 zenéjébe + 1 koncert videójába... csak suttog... ez nem hangterjedelem...

a látottak alapján durván túl van hypeolva!!!

a video klippek nagyon durvák mármint ilyen szuper emós elfuserált mély depresszióban élő személyre utal...

őszintén inkább a videó klippekkel hivta fel magára a figyelmet mert eddig nem láttam ének tudást...

őszintén én nagyon sajnálom azokat az énekeseket akiknek olyan tehetségük és hangjuk van hogy csak na és oké ők is elismertek meg minden csak 2-3-4 országban míg ezek akik ilyen alapszinten tudnak valamit kornyikálni meg világsztárok már...

persze ezzel csak egy gond van! az idő visszabillenti a helyes irányba a dolgokat mivel ezek inkább ilyen divat énekesek... pár év múlva mennek majd a levesbe...

csak szolok a bts is ilyen oké náluk a tánc az tényleg jó de az ének az alapszintű... az egyedüli ok amiért ennyire népszerűek az az ázsiai láz miatt van... az meg a másik hogy korea ontja magából a középszerű bandákat évente 20-at... nem sok idő kell hogy ők is szépen feloszoljanak...

2020. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%

Persze, hogy túl van hypolva, mainstream, de még pár évig futattják, aztán megy ő is a levesbe, mint az összes többi, aki agyon volt sztárolva. :) Ilyen ez a mai világ.

Manapság ha valaki akarsz lenni, azt lassan kell tenned, eddig se volt nagyon jó a túl gyorsan jött siker, de most...

2020. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
46%
Hát öcsém, ha én így tudnék suttogni... :D
2020. febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
21%
#13 Bárki tudna így suttogni egy kis gyakorlással.
2020. febr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
40%
Amúgymeg arra amit a klipjeiben hallotok ne adjatok túl sokat! Az autotune csodákra képes. Nem hiába kerülnek a stúdiókban a profi keveropultok annyiba amennyibe.
2020. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó sajnos ehhez még semmilyen studio program vagy hang korrektor nem kell mert a csaj csak suttog... zeneileg nulla! Mondom ezt ugy hogy a családom kb mar 90 éve folyamatosan gyakoroljak a zenét... (gitár, zongora, hegedű, saxofon, ének...) nagyfater tud 4 hangszeren játszani fater 2-ön én 3-on... az meg a masik hogy mindünknek van jó zenei hallása...! Ez még az alapfokú rappnél is gazabb mivel nem is egy ritmikus valamit csinál hanem suttog...
2020. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Hát attól függ melyik dalát hallgatod. Bad guy pl tényleg full suttogás meg a bury a friend is. De Lovely, The end of the world, Hostage, No time to Die, ezekben szerintem azért nemcsak suttog. When the party's over, ott kifejezetten szépen énekel, amit nehéz utánozni, x-faktorban nyomta az egyik csaj elég jól.

Igen, sokszor suttog, túl is van hypeolva, de szerintem nem lehet azt mondani hogy nincs semmi énektudása.

2020. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
De jo a hangja es szep csaj
2020. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, mint egy férfi
2020. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
13%
a csaj még szép sem... nem is az hogy csúnya hanem abszolut nem ad magára nőként!!!
2020. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!