Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a rockereket?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat a kérdés, hogy miért néznek görbén ránk az emberek az utcán, miért rémülnek meg tőlünk a nénik a buszon, miért ellenségesek velünk a mainstream képviselői?

Őszinte válaszokat várok, és nem sértődöm meg a kritikákon, a kérdést közvélemény-kutatásnak szántam.


2008. máj. 24. 23:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó!

Na most egyáltalán nem értem te miről beszélsz főleg az 1.ről! Én is rocker vagyok, és senkit sem nézek le és nem is fogok! Jelenleg csomó diszkóssal vagyok körülvéve és velük semmi bajom sokat hülyülünk, és eddig semmi balhénk nem volt egymással,és remélem nem is lesz!

Amúgy én azt nézném meg hogy bemegy egy rokcer diszkóra és egyből pár ökör egyből rámennek ...

Koncerten meg ha bejön egy diszkós( nem is egyszer volt ilyen :D) akkor nem volt semmi! Ők gondolom eltévedtek,és nem tudták hova mennek. Mitőlünk kérdezték hogy most hova tévedtek Mondtuk hogy Road koncerten értették hogy az mi mondtuk banda össze is haverkodunk és azóta is jó haverjaim,és ők is rászoktak a zenére!

2013. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 kindlzoli válasza:
97%
Én is rocker vagyok . És senkibe nem szeretek belekötni de a mai fiatalok közül általánosan a discosok nem ugy néznek ki mint a fess fiatalemberek hanem sajnos sokszor mint egy homi. Én pl nagyon szeretek elegánsan öltözni ez nekem egyfajta perverziom de imadom a bakancsomat aláncaimat és a bandás pólóimat/pulcsiaimat ezért általában brutálabb metálos kinézetem van mert az ócsóbb de kérdés: melyik a jobb a homis szökére festett csőfarmeros vagy egy kicsitt szakadtabb sötét fa**kalap
2017. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert a sok marha nem tudja fel valalni onmagat a rockerek meg igen is erre irigyek
2018. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Lilidoki/Helgusz/Kövesdi Petra/Anonim felhasználó stb. azért utálja a rockereket, mert egy ostoba troll.
2018. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Kommentjeit olvasva nekem egy 8-9 éves kis takonynak tűnik, akit az utcán bárki elintézne egy ütéssel. Úgy képzelem el, hogy party szemüveget visel, színes göncöket, és közben a markába röhög
2018. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Írni nem tanult meg, mert az iskolát csak hallomásból ismeri. Falát Skrillex, LMFAO, Justin Bieber és hasonló sz@rok óriás poszterei díszítik. Én így képzelem el.
2018. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag ember még azért utálja/nézi le a rockereket, mert ott ragadt le az agya, hogy a rockerek büdösek, koszosak, tudatlanok és bunkók. Ez csak egy ostoba sztereotípia.
2018. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Közlöm ezekkel a begyepesedett agyú emberekkel, hogy NEM MINDEN ROCKER ILYEN. Vegyünk példának engem. Én a country-n és a mulatóson kívül minden zenei műfajra nyitott vagyok. Elismerem, hogy a popban és a rapben is akadnak jó számok.
2018. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a jazzt és a komolyzenét is. A másik sztereotípia a rockerekkel az, hogy nem tisztelik mások véleményét. Most megint vegyünk példának engem. Én senkinek a zenei ízlését nem szólom le (kivéve persze, ha troll az illető).
2018. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt hallgat, amit akar. Szíve joga.


Ennyi voltam. Záró gondolat: Le a rockerekkel szembeni negatív sztereotípiákkal!

2018. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!