Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják olyan sokan a...

Miért utálják olyan sokan a rockereket?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat a kérdés, hogy miért néznek görbén ránk az emberek az utcán, miért rémülnek meg tőlünk a nénik a buszon, miért ellenségesek velünk a mainstream képviselői?

Őszinte válaszokat várok, és nem sértődöm meg a kritikákon, a kérdést közvélemény-kutatásnak szántam.


2008. máj. 24. 23:18
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
100%

Jómagam is a rovk/ metal képviselőihez tartozom. Én is sokszor meglepődöm, hogy kicsit megvetéssel néznek rám. Pedig tök hétköznapi módon öltözködöm. :D

A hosszú haj nálam is meg van, talán ezért a ferde tekintet. A nénikkel viszont meglepő módon jól ki jövök, sőt némelyik még be is próbàlkozik. :D

Egyébként szerintem az lehet az oka, hogy sokan (tévesül) párosítják a stílust a rasszizmussal és egyéb idotizmussal.

Tény, hogy akadnak olyanok is akik benne vannak ebben a hülyeségben, én speciel nem.

Rengetegen úgy gondolják, hogy a rockerek agresszív, alkoholista népség (ilyenek is vannak) de a többség normális, dolgozó és családos ember.

Az meg, hogy hosszú hajunk van..... nagy dolog. Kb 150 éve divat a rövid haj férfiak körében. :D

Több haj ápoló szerem van mint akármelyik fodrásznak. :D

2018. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!