Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Majka vagy Ákos a nívósabb...

Majka vagy Ákos a nívósabb előadó?

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 18:28
 61/96 anonim ***** válasza:
0%

Már a legelső válaszoló is ugyanazon a véleményen volt, mint én.

Hogyan tudsz érteni egy olyan szöveget, aminek nincs értelme?

2019. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
91%
Még szép, mivel a legelső válaszoló te vagy :D Te jó ég
2019. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
3%

Már a számokkal is hadilábon állsz? Az első válaszoló 34%-os :D

Hogyan tudsz érteni egy olyan szöveget, aminek nincs értelme?

2019. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy:)

Aki akarja, járhat el mindkettőnek a koncertjeire

Tehát aki szereti, hallgassa, aki meg nem szereti ne hallgassa, ozt kész:) Nem feltétlen értem én ezt, hogy miért kell hasonlítgatni, mire jó ez; vagy mindkettejüknek megvan a maga stílusa, és akkor hogy melyiküknek nagyobb a rajongói tábora vajon, melyiküknek lehet? Szerintem pl ez is tök mindegy:) Más a műfaj is, más valamennyire a személyiségük is; és énszerintem elég jó mind a kettő, színvonalas számaik vannak mindkettejüknek:):) Tehát van még átfedés is a rajongói táborok között:) Vagy pl stílus szempontjából lenne érdekes, hogy melyik stílus a népszerűbb? Nekem pl az is tök mindegy; valamelyiknek ez tetszik jobban, valamelyik embernek meg az:) És akkor kész:):)

2019. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
47%

Jah bocs, nem láttam. Sosem láttam még az oldalon ilyen kevés százalékos válaszolót, nem tudtam, hogy ketten vagytok.

Egyébként mi értelme, hogy kiforgatod, amit mondunk? Ettől azt hiszed, hogy igazad lesz? Vagy azt hiszed, hogy most jól megfogtál? Ákos, szerintem ne csináld itt a bonanza banzai-t

2019. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
39%

Én nem forgattam ki semmit. Te magad írtad először egy dalszövegrészletről, hogy semmi értelme, majd amikor megmagyaráztam, hogy mit jelent, személyeskedés kíséretében az orrom alá dörgölted, hogy te is tudtad, hogy ezt jelenti. Ez kiforgatás nélkül is ellentmondás, és nem az egyetlen az itteni hozzászólásaid között.

Szóval még egy esélyt adok, hogy válaszolj erre. Ha nem, akkor megszabadulsz tőlem, mert nincs értelme úgy folytatni a vitát, ha sosem ismered be, hogy tévedtél.

2019. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza a válaszokat, talán akkor felfogod. Nem írkálom le mégegyszer
2019. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
2019. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
28%
Szóval úgy van, ahogy sejtettem: nem értetted a szöveget, és meg voltál győződve róla, hogy nincs is értelme, majd amikor elmagyaráztam a jelentését, nem voltál (és azóta se vagy) hajlandó beismerni, hogy nem volt igazad. Ennyi nekem elég, további szép napot!
2019. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
43%
Nekem mindegy mit hiszel, meg mesèlsz be magadnak. Ha te ettol jobban erzed magad
2019. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!