Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Majka vagy Ákos a nívósabb...

Majka vagy Ákos a nívósabb előadó?

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 18:28
 81/96 qborka ***** válasza:

"És igen, igaz, hogy az emberek az utálják, amit nem tudnak megérteni.”


Ez mindenre igaz, nem csak a zenére. Akárcsak az hogy,ízlésről nem lehet vitatkozni. Sem zenei, sem irodalmi, sem kulináris, sem semmilyen.


Azért az Arénába nem olcsó egy koncertjegy, oda azért kevesen mennek el csak úgy, véletlenül.

Szerintem a vendégek 99,1 % azért van ott mert szereti.



Nem, nem járok Arénába koncertre, a Szigetre sem - ami megint egy másik téma véleményem szerint.

2019. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
24%
Hát 7000 Ft szerintem nem egy nagy összeg, de ez mellékes. Azt volt a mondandóját lényege, hogy ez alapján nem lehet összehasonlítani 2 előadót, hogy mennyien mennek el egy koncertre, mert nem tudod hogy összesen mennyi koncertet ad (1 évben egy nagyot, vagy sok kicsit stb. Stb). Az, hogy sokan rajonganak érte, az sem bizonyítja, hogy jó a zenéje vagy jó a szövege. Kormányon is a fidesz van, azt is megszavazta sok ember...
2019. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 qborka ***** válasza:

Ízlésről nem érdemes vitatkozni :D


Valószínűleg ugyanannyian szeretik, mint nem szeretik Ákost.


Majkánál nem tudom, mi a helyzet.


A politika megint más téma.

2019. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
Igen, de olyanokat próbálsz összehasonlítani, amit nem lehet. Persze ha más teszi,.akkor az már nem tetszik
2019. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 qborka ***** válasza:
Felőlem bárkit bárkivel össze lehet hadonlítani. Konkrétan az összehasonlítás ténye nekem mindegy, számomra nem zavaró. Szabadon gyakorolhatja bárki. 😂 😂 😂
2019. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 qborka ***** válasza:

" ...közben semmi intellektuális vagy nehezen érthető nincs a dalaiban."


Egy pop dal szövegének miért kellene bonyolultnak, nehezen érthetőnek lenni? Miről szóljon? Mikrobiológiáról? Trigonometriáról?Énekeljék el a II. világháborút? Zenésítsék meg Hölderlin verseit? Vagy Stephen Hawkingot?


Szerinted ha valaki szereti Ákos zenéjét, az nem lehet művelt, intelligens ember?



Te azért hallgatsz zenét,hogy a fejed törd a szövegén?



Vagy hörgős metált hallgatsz? :D :D Azt tényleg fejtörés lehet megfejteni.

2019. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
30%

Segítek értelmezni, hogy mit írt a válaszoló.

Nincs benne semmi intellektuális, mégis úgy csinál, mintha lenne. Nem az a lényeg, hogy intellektuális legyen a dal (bár mint mikrobiológus, én hallgattam ilyen tanuló dalokat egyetem alatt youtube-n, a transzlacióról sok jó van), de akkor ne is próbáljon meg úgy csinálni, mintha az lenne, mert nevetséges

2019. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 qborka ***** válasza:
Nem tudom, hogy intellektuálisnak teszi-e magát Ákos, mivel nem követem munkásságát. Lehet, hogy így van, de az engem nem érdekel/zavar, ő saját maga mit gondol magáról.
2019. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:

qborka, a 87-es má válaszolt helyettem: nem sikerült értelmezned amit írtam.


akkor újra: Ákos engem hidegen hagyna, ha a helyén lenne kezelve. Ő egy átlagos képességű énekes/zenész/szövegíró, aki imád vmiféle intellektuális megmondóember szerepbem tetszelegne. vmiért rengetegen tartják értelmeséginek, hogy miért, az rejtély.


„Szerinted ha valaki szereti Ákos zenéjét, az nem lehet művelt, intelligens ember?”


nem írtam ilyet.


„Te azért hallgatsz zenét,hogy a fejed törd a szövegén?”


a kedvenc angol nyelvű metal együtteseimnek szinte mind tudom, hogy miről szólnak a szövegei. ez nem jelenti azt, hogy szövegekrét hallgatok zenét, de ha igényes egy zene vagy érdekes a klipje, akkor érdekel, hogy miről szól. sztem igényesség kérdése ez is.


„Vagy hörgős metált hallgatsz? :D :D Azt tényleg fejtörés lehet megfejteni.”


olyat is hallgatok. tényleg fejtörés megfejteni néha, de nem azért, mert nehéz érteni (ugyanis el lehet olvasni pl a darklyrics-en), hanem mert Ákossal ellentétben tényleg sokszor nagyon jó és értelmes dalszövegeket írnak.

2019. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 qborka ***** válasza:

Nem tudtam Ákosról, hogy intellektuálisnak gondolja magát, de nem is erre reagáltam hanem a mondat másik felére, illetve erre kérdeztem rá, hogy miért kéne mélyenszántó gondolatokat tartalmazni egy pop zenének?


Én a metál zenét nem szeretem, mégsem gondolom azt, hogy aki azt hallgat, annál alacsonyabb lenne az a bizonyos léc.

2019. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!