Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Majka vagy Ákos a nívósabb...

Majka vagy Ákos a nívósabb előadó?

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 18:28
 71/96 anonim ***** válasza:
Ennek az egésznek egy tanulsága volt: a százalékok rokonságban állnak az értelmi szinttel.
2019. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
57%
Igen, rokonságban állnak, méghozzá fordított arányosságban. Nemcsak itt, más kérdéseknél és más rovatokban is észrevettem már ugyanezt, és nemcsak magamról beszélek, hanem másokról is. Aki értelmeset ír, érvekkel alátámasztva, azt lepontozzák. Aki bullshitel, személyeskedik és/vagy gyűlölködik, azt fel. De ez már off.
2019. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
Hát persze
2019. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
*egyenes arányosságban
2019. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
36%

Ha mindenképp e kettő közül kell a nívósabb kiválasztani, akkor Ákos, mert neki volt legalább 1 jó száma, a Keresem az utam, amit JW írt neki, és még ákos dalszövege sem tudta elrontani.


Majka: komolyan vehetetlen, egy ózdi proligyerek, aki rapnek álcázott gagyi popzenét tol 40-en jobbára proliknak. kínos dalszövegek, sablonos alapok.


Ákos: Azt hiszem, Puzsér mondta, hogy ákos a legnagyobb zenei blöff az országban. Hát ezzel csak egyetérteni lehet. Egy lebutított Depeche Mode okádék dalszöveggel, egy olyan "énekessel" akinek semmi hangja. a vicc az egészben, hogy csomó ember tényleg azt hiszi, hogy valami eredetit, intellektuális produkál ákos, aki nyilatkozatai alapján is kifejezetten ostoba embernek tűnik.

2019. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 qborka ***** válasza:

Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Nagy Bonanzás voltam, Ákost 2006 óta nem követem, egyszerűen más zene ragadott magával. Azokat a dalait ismerem Ákosnak, amik a rádióban szólnak, illetve néha hallgatom youtube-on. Szerintem jó zenész és képes megújulni.


És igen, igaz, hogy az emberek az utálják, amit nem tudnak megérteni.


Majka egy számát ismerem, azt szeretem. Tévézni nem szoktam, a műsorait nem ismerem.


Valaki említette itt a Bagossy Brotherst...pont ma láttam egy plakáton, hogy valahol fellépnek. Fogalmam sem volt ,kik ők, ezért rákerestem yt-on, rákattintotta, az olyan ő c. dalukra... 20 mp perc alatt ismertem fel, hogy hallottam már rádióban és idegesít ez a dal.A hangjuk jó, de ez a dal nagyon béna. Le is állítottam.


Lehet, 30 év múlva népszerűek lesznek, de ha ilyen gagyi dalokat adnak elő, meg sem fogják közelíteni akár Ákos, akár Majka népszerűségét.

2019. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
9%
Kinek mi a gagyi. 1 szám alapjan megítélni egy zenekart, hát hogy is mondjam, égő. Én szeretem Pinket, de nem az osszes zenéjét. De ha a szöveget nézzük, a mondandót, a stílust, a hangzás, ebben mind veri az akost barki, plane a bagossy, akinek a koncentréje már most többen kíváncsiak, mint ákosra. Tudom, elég sok koncenten vagyok akarva akaratlanul, össze sem lehet hasonlitank a kettőt
2019. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 qborka ***** válasza:

Ha nekem valami nem tetszik nem erőltetem :D Lehet, fogok még hallani jó dalt tőlük, véletlenül a rádióban,nem a hangjukkal van baj, az a dal gagyi. Viszont tuti nem nézegetem őket youtube-on,hogy hátha van jobb számuk is, ha már az elsőtől falra mászok.


Természetesen tisztában vagyok vele, hogy minden előadónak vannak jó és kevésbé jó művei, akárcsak Ákosnak vagy az én kedvenceimnek,sőt, volt olyan , akiben élőben nagyot csalódtam, a felvételei alapján sokkal jobbra számítottam.


Szóval a Bagossy produkcióra többen kíváncsiak, mint Ákosra?

Megnézném, mikor produkálnak egyedül teltházas koncertet az Arénában.- Akkor már igaz lenne az állítás, hogy többen kíváncsiak rájuk, mint Ákosra. DE említhetnék más, befutott előadókat is.

Anno a Bonanzának egymás után két estén sikerült megtölteni a Sportcsarnokot...azóta ez nem sok együttesnek sikerült, ha jól tudom. :)

2019. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:

És igen, igaz, hogy az emberek az utálják, amit nem tudnak megérteni.”

ez az egyik legidiótább „érv”, amit életemben hallottam. jellemzően olyanok mondják ezt, akik vmi igénytelen gagyiért rajonganak, és amikor a kedvencüket szidják, előjönnek ezzel az állatsággal. A csúcs az volt, amikor Aranyoszi petike rajongója jött elő ezzel.


Ha James Joyce-regényről lenne szó, még helytálló is lehetne akár, de könyörgöm egy gagyi popelőadóról van (Ákos) szó, aki görcsösen intellektuálisnak akar látszani, és közben semmi intellektuális vagy nehezen érthető nincs a dalaiban.

Szereted Ákost, ergo nálad alacsonyan van a léc, értjük, nincs is azzal gond, ha vki rajong a gagyiért, de nem kéne burkoltan beszólni azoknak, akik kissé igényesebbek, mint te. köszi.

2019. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
Szerintem egy zenekarnak nem az a mérőfoka, hogy ad-e teltházas koncertet vagy sem, mekkora területet töltenek ki a rajongói. Voltam már charlie koncerten is, pedig utalom. Aréna koncertre pedig ha fizetnének sem mennék el, még Pink kedvéért sem. Teljesen más szokások vannak most, mint az Ákos rajongók idejében. Gondolom a Sziget fesztiválon nem az Ákos a legjobban látogatott előadó...
2019. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!