Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz az öcsém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz az öcsém barátnője?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, az öcsém 16. Nyáron jött össze a barátnőjével, és őszibtén szólva azt hittem hamar szakítanak, de azóta is együtt vannak, sőt olyanokat mond, hogy azt szeretné hogy ő legyen a felesége.

Kb egy hónapja mett 15, semmi nőiesség nincs a csajban, "darkos" ruhákat hord, van egy csomó fülbevalója, meg piercingje, a haja lilára van festve (elég jó iskolába jár, nem is értem hogy nem zavar ott senkit). Művészeti egyetemre akar tovább menni, de szerintem az nem normális szakma és nem ilyen pár kellenne az öcsémnak...

Azt sem értem, hogy a szüleim miért engedik neki ezt a lányt.



2020. ápr. 19. 10:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz, annyi hogy más stílusa van. A művészeti irány továbbá azt sejteti hogy kreatív személyiség. Lehet neked nem tetszik, de szerencsére nem te vagy vele, hanem az öcséd és ők jól megvannak. Az ő dolga kivel van együtt, nem a tiéd és nem a családodé.
2020. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy gáz, nem az öcséd barátnője. Mi közöd van hozzá, hogy kivel van? Szereti a lányt? Boldog vele? Valószínűleg igen. Akkor hadd legyen már azzal, akivel akar. A csaj meg majd kinövi ezeket. Szüleidnek mit kéne engedni ezen a kapcsolaton? Ők talán nem olyan felszínesek, mint te, és tudják, hogy az a lényeg, hogy a fiúk most boldog ezzel a lánnyal.
2020. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy ciki. Nagyon.
2020. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Adom a többi válaszolót...
2020. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleidnek nem gond, akkor te miért is foglalkozol vele? Ha szeretik egymást, akkor nem a kinézet lesz az elsődleges és a legfontosabb.
2020. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Csak féltékeny vagy a barátnőjére, mert "elviszi" az öcsédet, akivel már 16 éve együtt élsz egy lakásban.
2020. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha, egy régi kolléganőm volt ugyanilyen. Szőke, arisztokratikus úriasszonytípus. Telesírta az irodát, hogy a fia összejött egy rémes kislánnyal. Na, egyszer bejöttek látogatóba, a lány babaarcú, szende, fekete ruhában és afro hajjal. Kérdeztük, miután elmentek, hogy mi a baj vele tulajdonképpen? Hát, ahogy kinéz, ő nem ilyet képzelt el a kisfiának, brühühühü.

Na azóta kiffiú megnősült, és elvett egy szőke, arisztokratikus úrilányt. Anyuka remélem, most már boldog, erről árulkodnak a fb posztjai.

Én mindig gúnyosan vigyorgok, ha meglátok egy új képet a fiatalokról, de remélem, a fiúcska is boldog, nem csak anyunak hódolt be.

2020. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
91%
Feltételezem neked nincs barátod, és emiatt foglalkozol az öcséddel. (Plusz én meg egy kis féltékenységet is sejtek, amiért neki van barátnője és boldogok)
2020. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nekem is van barátom, szeretem, boldog vagyok vele. A barátom jogi hallgató, az öcsém az orvosira akar menni.

Nem vagyok féltékeny csak nem akarom hogy egy ilyen lecsúszott csajt kelljen majd eltartania.

2020. ápr. 19. 11:40
 10/26 Balatoni srác^ ***** válasza:
96%
Semmi közöd nincs ahhoz, hogy az öcséd kivel legyen boldog. Az egy dolog,hogy nem tetszik a csaj (amit amúgy megértek), de az öcséd attól még lehet boldog vele.
2020. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!