Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz az öcsém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz az öcsém barátnője?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, az öcsém 16. Nyáron jött össze a barátnőjével, és őszibtén szólva azt hittem hamar szakítanak, de azóta is együtt vannak, sőt olyanokat mond, hogy azt szeretné hogy ő legyen a felesége.

Kb egy hónapja mett 15, semmi nőiesség nincs a csajban, "darkos" ruhákat hord, van egy csomó fülbevalója, meg piercingje, a haja lilára van festve (elég jó iskolába jár, nem is értem hogy nem zavar ott senkit). Művészeti egyetemre akar tovább menni, de szerintem az nem normális szakma és nem ilyen pár kellenne az öcsémnak...

Azt sem értem, hogy a szüleim miért engedik neki ezt a lányt.



2020. ápr. 19. 10:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz volt az első megérzésem, hogy neked nincs párod azért foglalkozol egészségtelenül az öcséddel.

De így még érdekesebb helyzet.


16 évesek, nyilván arra lehet számítani, hogy nem maradnak túl sokáig együtt. De ha mégis akkor meg ez egy igazi szerelem, nem értem miért akarsz beleszólni. Csak eltávolodsz majd az öcsédtől az lesz a vége.

2020. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt tudom amelyik lány művészeti suliba jár azzal csak a baj van.
2020. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de ezek szerint csak neked nem jön be.

A saját izlésed a te dolgod, és semmi köze az öcsédhez.

Amúgy mi bajod van a művészettel?

Miért nem normális szakma?

Akár rajztanár, akár szobrász, festész, vagy bármit is akar, az miért ne lenne munka?

2020. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%

Miért kellene eltartania? Művészetisek jó grafikai készséggel elég sokat tudnak keresni. De ha te a penz alapján választasz tarsat, akkor anyádék kicsit félreneveltek. Sok szegény, de boldog ember él a vilagban és sok gazdag, de boldogtalan...


Amúgy meg az első válaszolókkal értek egyet. Ha boldogok, akkor nem a kinézet az első, a stílus ellenére lehet igényes, kultúrált lány. Nekem semmi bajom ezzel. Neked is azzal kellene inkább foglalkozni, hogy a saját kapcsolatod minősége milyen és azt élvezni, abban kiteljesedni. Az öcsédet meg támogatni és ha komoly gond van, akkor építő kritikával ellátni, hogy neki jó legyen, nem neked. A szeretet arról szól, hogy a másiknak akatunk jót és ha neki jó, akkor nekünk is. Nem fordítva.

2020. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe mi a gáz? Ha valaki művész akár lenni meg tud belőle élni ha nagyon jó és jól csinálja a dolgait. Semmi gáz nincsen benne. Illetve akik művész lelkek többnyire "furább" Stílussal rendelkeznek. Nyilván van kivétel de én ezt vettem észre.
2020. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cringe vagy :)
2020. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Azt hittem a kiírásod alapján, hogy a csaj legalább is bunkó, síkhülye, és/vagy megpróbálja tönkreverni a család életét. Véleményem szerint, kedves kérdező, nőj végre fel. Elsősorban NEM a kinézete miatt lesz valaki gáz, hanem úgy általában az emberekhez való hozzáállása miatt. Én téged azért tartalak gáznak, mert kb esélyt sem adtál a sógornő-jelöltednek, hogy megmutassa milyen ember is ő. Ez a gáz. Nem a darkos kinézet. És a másik fele, hogy 18 éves felnőtt (de legalább is nagykorú) létedre nem úgy kellene nyivákolnod az öcséd barátnőjének a kinézete miatt mint egy megkeseredett vénasszony.


A többiekkel kb egyetértek. Viszont annyit hozzátennék, én vagyok az élő példa, hogy az ember saját ízlését nem lehet "kinőni". :)))

2020. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nem az öcsém barátnője a gáz, hanem te.
2020. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy előítéletes, barátkozz meg a csajjal
2020. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!