Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz az öcsém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz az öcsém barátnője?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, az öcsém 16. Nyáron jött össze a barátnőjével, és őszibtén szólva azt hittem hamar szakítanak, de azóta is együtt vannak, sőt olyanokat mond, hogy azt szeretné hogy ő legyen a felesége.

Kb egy hónapja mett 15, semmi nőiesség nincs a csajban, "darkos" ruhákat hord, van egy csomó fülbevalója, meg piercingje, a haja lilára van festve (elég jó iskolába jár, nem is értem hogy nem zavar ott senkit). Művészeti egyetemre akar tovább menni, de szerintem az nem normális szakma és nem ilyen pár kellenne az öcsémnak...

Azt sem értem, hogy a szüleim miért engedik neki ezt a lányt.



2020. ápr. 19. 10:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert te aztán jobban tudod, hogy milyen pár kellene az öcsédnek. Nagyon gáz vagy.
2020. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Én apaként tökre bírnék egy ilyen menyjelöltet. Kérdező, ásd el magad.
2020. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért engedik ezt a lányt, amiért téged sem vágtak a falhoz :)

Több, vagy lassan egy éve együtt vannak,gondolom nem véletlenül :)

Inkább próbáld meg elfogadni, hogy nem irányíthatsz mindent és mindenkit :)

Neked, és az öcsédnek is könnyebb lesz :)


Ha szét fognak menni, nélküled is szét mennek, de ha ő lesz öcséd párja, biztos jobb szeretnék, ha te is rajta lennél a fotókon :)

Ezen gondolkodj el :)

2020. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Jujjj de féltékeny vagy az öcskösre,és a dög barátnőjére,és az ő boldogságukra,ne üssed mar bele az orrod az öcsid dolgába,fogadd el hogy jobb a csaj mint te azt annyi!
2020. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor azt mondod hogy azert lecsuszitt meg gaz a csaj mert piercingje van es szines a haja?😂😂😂Te vagy a gaz. Attol meg lehet normalis es semmi kozod nincs ahhoz hogy ki lesz az ocsednek a felesege
2020. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Provokatív kérdés. És buta is vagy.


üdv,

egy tetovált és művészetit végzett 36 éves "darkos"

2021. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!