Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
 161/199 anonim ***** válasza:
100%
De ha nincsenek?XD
2020. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/199 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyite sötét... 3. helye van a szükséglet piramisban. Jóval előrébb mint a kognitív ismeretek. Szóval előbb járj a dolgok elébe és utána okoskodj. Az hogy te szociálisan fejletlenebb vagy mint egy éticsiga az már nem a mi problémánk.
2020. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/199 A kérdező kommentje:

Ebben én sehol nem látom a párkapcsolat szükségességét: [link]


A szociális szükségletek a barátságot is például. Felesleges a párkapcsolat, nincs szüksége még az embernek rá ennyi idősen, mert csak az idejét pazarolja a párjára. Én sem akarok barátnőt, pont azért mert korai. Ennyi idősen a barátok bőven elegendőek.

2020. okt. 23. 11:18
 164/199 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy te a barátodd csókolózol az nem a mi problémánk :D
2020. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/199 A kérdező kommentje:
Csókolózni, meg ölelkezni sem szükséglet. Ennyi idősen bőven elég, ha a családtagokkal ölelik meg egymást. Undorító látni, a velem egykorúakat, suliban, meg az utcán, ahogy csókolóznak, meg összebújnak stb. Ez még ennyi idősen nagyon korai! Nem elég érett még senki ehhez, ilyen fiatalon.
2020. okt. 23. 12:02
 166/199 A kérdező kommentje:
Túl éretlenek a tinik, még ahhoz, hogy párkapcsolatban éljenek. Fel kell nőni hozzá és nem kell elsietni.
2020. okt. 23. 12:05
 167/199 anonim ***** válasza:
82%
De szükség van rá egy normális embernek...
2020. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/199 A kérdező kommentje:
Még senki nem halt bele abba, hogy nem csókolózott tiniként, meg nem volt kapcsolata fiatalként. Ez ennyi idősen teljesen felesleges. 20 éves kor felett van értelme egy párkapcsolatnak, alatta a szülőkre kell hallgatni, velük kell tölteni az időt, tanulni kell és a barátokkal kell lenni. Nem szabad ezzel tönkre tenni a fiatalkort. Éppen ezért nem merek odamenni lányokhoz próbálkozni, mert érzem, hogy még korai lenne.
2020. okt. 23. 12:11
 169/199 anonim ***** válasza:
100%
Drágaságom. Ha a szüleimre hallgattam volna, most teljesen egyedül lennék és depressziósan fetrengenék az ágyamba:)
2020. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/199 A kérdező kommentje:
Tök felesleges tiniként egy kapcsolat...
2020. okt. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!