Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/199 anonim ***** válasza:
100%
Tokmindegy, a kerdezo kenyszeres. Cs nemtudom kinek bizonygatja az igazat?!
2020. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/199 anonim ***** válasza:
90%
Na látod ez egy jó kérdés, hogy kinek és mit bizonygat. De ettől nem lesz igaza akkor sem ha kezen áll és úgy táncol. Akkor sem, ha jön az égszakadás és földindulás. Helyette alaposan kiégetett mindenkit és ahelyett hogy foglalkozna a tanulással és szülőkkel inkább itt pazarolja a drága idejét. Ami azért elég nevetséges mindezek után. De inkább ne írjatok ide, mert még 2 hét múlva is itt fogja tengetni az életét a kérdésen. 😅 Holott bőven lehetne máshol.
2020. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/199 anonim ***** válasza:
100%

#103

Asszem nekem is kell akkora életenergia és akaraterő, hogy bemagyarázzam magamnak hogy én nem akarok kapcsolatot. A helyett hogy elfogadnám hogy mennyire beszari vagyok amikir oda érkeznék hogy összeszedjek egy srácot.

2020. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/199 anonim ***** válasza:
100%
Arra még mindig nem válaszoltál, hogy ki verte a fejedbe azt, hogy mi korai és mi nem?😉
2020. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/199 anonim ***** válasza:
100%
Oké, most megyek és kidobom a barátom, aztán leülök tanulni, és társasozok a szüleimmel.
2020. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/199 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuuk a tapaaztalat az ertelme.h mire feleseged lesz ne o rajtatanulj mrg mindent. Erett legyel majd
2020. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/199 anonim ***** válasza:
89%
ja, tudod az érettség nem jön magától... ne hidd azt, hogy elmúsz 25 éves és bumm hirtelen érett leszel egy komoly párkapcsolatra. éppen az a lényege a FEJLŐDÉSNEK, hogy valamit éretlenül, tapasztalatlanul elkezdesz és majd belejőssz, és éretté válsz hozzá. Mit gondolsz, aki 25 évesen párkapcsolatba lép, az mikor kezdte el? Kérdezd meg a felnőttektől, rokonoktól, de akár a szüleidtől is, hogy mikor kezdtek el csajozni/pasizni, és hol tartana a párkapcsolati érettségük, ha 25 év fölött kezdtek volna el ezzel foglalkozni. Egyértelmű válaszokat fogsz kapni.
2020. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/199 anonim ***** válasza:
100%
Erre akartam kilyukadni. H kell ido a fejlodeshez. Hibazol, tanulsz belole, megint hibazol megibt tanulsz. Meg kell tanulni sokmindent es nem az elso not elvenni. Kell tapasztalas. H eljuss oda h majd elkotelezodj
2020. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/199 A kérdező kommentje:
Rosszul vagyok, ha 14-16 éveseket látok csókolózni, meg összebújni a nyílt utcán, meg suliban meg akárhol, nagyon korai ilyeneket csinálni ennyi idősen? Ennyi idősen mi benne a jó?? Érettnek kell hozzá lenni. Nem jó kapcsolatban lenni ilyen fiatalon, mert semmi értelme és az olyan dolgoktól vonja el az időt, ami valóban nagyon fontos ennyi idősen. Én a szüleimhez tartozom, velük töltöm az időmet, tanulok, a barátaimmal beszélgetek stb. élem a fiatalságom.
2020. okt. 20. 16:04
 120/199 anonim ***** válasza:
100%
Itt miért nincsen olyan hogy lezárnak egy kérdést mert túl van tárgyalva?
2020. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!