Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
 181/199 anonim ***** válasza:
11%

Jo látni hogy ennyien itt élik ki magukat, hogy egy ilyen kerdes alatt veszekednek a billentyuzetharcosok feleslegesen. Mashogy gondolom nem tudjak kímélni hogy egymast hulyezzek feleslegesen.

De hát ha jobb dolgotok nincs, hát nincs. Pedig szerintem lenne bőven.

2020. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/199 anonim ***** válasza:
100%
181, de neked sincs jobb dolgod úgy látszik :)))
2020. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/199 Salilala ***** válasza:
100%

Körülbelül a válaszolók felének az elolvasásáig azt hittem hogy nem olvasod el a válaszokat, kérdező. De komolyan úgy nézett ki. Most itt a végefelé rájöttem hogy olvasod, de nem értelmezed. Miért tetted fel a kérdésed? Hogy meggyőzz minket az "igazadról", vagy hogy megkapd rá a választ?

Mert azt már megkaptad... És a kérdésed olyan, mint ha azt kérdeznéd hogy Miért kellenek a jó dolgok az életben? Ha? Ha????

Na minek???! Mi az értelme?

Pont ugyanaz az értelme a csókolózásnak is,meg a többinek is. A jó dolgok ugyanúgy kellenek 14-16évesen is mint később. És járni valakivel jobb mint társasozni (annak is mi értelme van, ha már itt tartunk?). A másik meg, mint már millióan laírták, a tapasztalatszerzés. Valahogy ki kell építened az önbizalmadat a lányoknál/nőkn, mert később egyre nehezebb lesz, ha hiszed, ha nem. Ez nem fog csak úgy jönni magától.

Hát kérdező, mi szeretjük a korunk beli lehető legjobb dolgokat átélni, sőt szerintem (lehet én vagyok a hülye) de ez jelenti a fiatalság kiélvezését is, ez is beletartozik. Meg a tanulás is, amit szintén csinálunk.

Az éretlenség... hát épp azt fejlesztjük azzal, ha kicsit begyakoroljuk a dolgokat.

És nem veszi el az energiát mas dolgoktól. Ez is épp olyan fontos mint a többi "más dolog". Az, aki csinálja, annak tényleg fontos.

Te meg nem szereted a jó dolgokat, ennyi. Remélem már érted. Ha nem, akkor már nem tudom mit mondhatna bárki is, de ha mégegyszer leírod hogy korai, vagy MIÉRT vagy éretlenség, senki se fog válaszolni. És ne lepődj meg.

(Tartozol annyival a 181 válaszolónak, hogy ha eddig nem is akartad, most legalább megpróbálod megérteni.)

2020. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/199 A kérdező kommentje:
Ez nem a legjobb dolog ennyi idősen. A barátság a fontos ennyi idősen. Nem jó dolog ilyen fiatalon kapcsolatban lenni. A tapasztalatszerzésre, pedig mindenki ráér még. Egy párkapcsolathoz fel kell nőni, túlzottan fiatalon belevágni felesleges. Nekem sem volt még barátnőm, mert nem mertem szerezni, mert nagyon fiatalnak éreztem még magamat. Egy fialnak még a családdal és a barátoknál kell sok időt tölteni.
2020. okt. 23. 20:10
 185/199 anonim ***** válasza:
100%
Mire belevágsz a kapcsolatokba addigra nem áll már fel :D
2020. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/199 anonim ***** válasza:
100%
179 ::::DD
2020. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/199 anonim ***** válasza:
92%
Igazából kezdek elgondolkodni azon, hogy igazából egy konzervatív, "mindenttudó" szülő lehetsz, aki ilyen oldalakon, ilyen kérdésekkel próálja megmondani a maga kis igazát, azt remélve, hogy mivel mindezt egy kamasz szájába adja, az egész sokkal hihetőbb lesz a fiataloknak, és majd bekapják a horgot, és vakon követik ezt az illetőt. Olyan tipikus 'Karen' féle, akinek, hamár a saját gyerekei felett nincs elég hatalma, akkor vadidegen fiatalokat próbál "téríteni". De lehet hogy csak én vagyok paranoiás...
2020. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/199 anonim ***** válasza:
88%
Lecsengett a kérdés. Törjük meg a csendet :P
2020. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/199 anonim válasza:
100%
#188 Jó ötlet :P
2020. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/199 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi vagyok mikor fogja kinőni ezt a bullshit gondolkodást a kölyök. most kábé úgy viselkedik, mint a 9-10 éves gyerekek, aki fúújolnak ha látna valakit az utcán puszilkodni, meg cikinek tartják a másik nemet... értem én, hogy nem mindenki fejlődik egyformán, ez nem is baj, de ez a felfogás már szőrnyen nagy felkiáltó jel.
2020. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!