Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek már ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek már ilyenkor a tini szerelemre?

Figyelt kérdés

Csak szolok még egyszer NEM szeretnék kiírni hasonló kérdést. Szóval maradjon a tini párkapcsolatok kategóriában. Mert most ezért kell megint áttfogalmaznom. Hiszen amúgy is tinikről szol ez a kérdés!!! És ennek fényében garantáltan érkezzen mostmár a kérdésemre sok, igaz. Nem nyalis kamu válasz. Várok meleget, hideget is. Aki meg kamuzgat vagy nagyon támadó jellegű úgyis tiltva lesz az oldalról a válaszokkal Együtt!!


Itt arra gondolok, hogy komolyan mi értelme ennek? Miért 18 a nagykorúság? Nos miért nem képesek már arra a tini szeretetre, szerelemre? Tehát arra a jó tüzes, bolondos, nyitott teljes örült tini szerelemre gondolok. Amire minden fiú mindig is vágyik!


Amikor még ők is bőven azok. Miért erőltetik magukra azt, hogy más legyen a humorérzékük ne menjenek olyan szívesen bele dolgokba, ne lehessen olyan jól elhuncutkodni velük mint régebben? Mármint itt nem a szexre gondolok. És ha csak egy picit is változnak meg és tudat alatt is, a magyar lányok akkor is miért ilyen gyengék? Miért nem tudnak olyan mélyre ásni, hogy rá jöjjenek, hogy kor csak egy szám attól függetlenül, hogy valaki betölti pl a 18-at vagy van akinél ez a 20. De általában ez a 18y szokott lenni. És a tini szerelem varázsa is gondolom ugyanekkor múllik el. Mert jajj az a nagykorúság. Még a 21 is kevés ide szerintem. A lányok nem érnek kicsivel sem hamarabb. Sőt mi fiúk már hamarabb érünk. Mert mi nem vagyunk olyan szubmisszívek lesz egy tapottal sem okosabb. És ha egy picit is akár tudatalatt is eröltettik magukat bármi változásra. Csak még gyerekesebbek, butábbak lesznek. És ezt később megfogják bánni. Pláne, hogy a gyerek korukat, fiatal korukat nem használják ki eléggé. Az ember csakis a saját tapasztalatai által tud fejlődni. És az nem korhoz köthető. Van olyan 14-15 éves aki olyan családból való és több tapasztalata van, okosabb. Mint a mostani 20-on évesek. Az ember minél többet van pl közösségben, minél több sikere vagy kudarca van. Ezek alapján jön rá dolgokra. Nem a miatt a szám miatt!!! És ez a fejlődés legtöbb embernél nőnél, férfinál 22-25 éves korban indul el. De teljesen 30+ évesen teljesedik ki. Bár ritkán van akinek késik meg ritkán van aki esetleg hamarabb jön rá annyi dologra.


Tehát ezzel a szubmisszív viselkedéssel tönkre teszik a saját későbbi életüket. Meg sajna talán másét is. Mivel azt, hogy teljes mértékben nem élvezték ki a gyerek fiatal korukban. Majd évek múlva megbánják :D. Éppen ezekért itt is 21-25 éves kornak kéne a nagykorúságnak lenni. Mivel mi fiúk sokkal jobbak vagyunk, sokkal kevésbé dölünk be a médiának és a hulyeségnek miszerint ennyi-annyi évesen már meg kéne komolyodnunk. Mivel mi tudjuk, hogyha tudatalatt is egy picit is meg probáljuk. Akkor valakiknek a szemében már kevesebbek,röhejesebbek idegesítőbbek leszünk. Én pont egy ilyen ember vagyok aki a nagyon pici tudatalatti felesleges változást is észre veszi és bosszantja.


Tehát az igazság az, hogy ezek a lányok 14-17 évesen még értelmesebbek is mint ebben a korban. Mert eleve azt kéne felfogni, hogy egy 14,15 éves és egy 21 éves közt csak kis különbség van értelmiségileg. Ígyis-úgyis! Aki meg 18 évesen külön kőltözik az sem érettebb. Már korábban is meg lehetne élni munkával egyedül. A tinik amúgy is szebbek csak a szám miatt már valamelyik azt gondolja, hogy idős lennék.. Mondjuk ezt sem értem, hogy miért kell így gondolkodni. 20 évesen, 17-nek nézek ki. De ha 25-nek néznék akkor is a lányoknak elvileg az idősebb pasik jönnek be. Mármint a normálisaknak. Akkor meg miért ezek a 18-20 év körüliek akarnak próbálkozni. Normális, tini lányt is szeretnék kapni már.



2020. dec. 27. 17:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
Tesó hányszor teszed még ki? Már meg lett mondva, hogy ebben a mai világban a lányok többsége ilyen, sajnos. Szed össze inkább magadat és akkor keress magadnak tini lányt egyszer úgyis találsz magadnak valakit!
2020. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
hogy mi?
2020. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
17:28 Annyiszor fogom kitenni amig meg nem hagyják ugyanebben a kategóriában. Nem igaz, hogy ennyire nehéz a kérés! És amig nem kapok rá még több embertől választ. Eddigiek alapján úgy fest igazam van! De minden korosztálytól szükségem van több válaszra. De a kamu, nyalis válaszokat úgyis észre veszem. Ha meg még többen azt írják, hogy valamennyire/megfelelnek ezeknek a dolgoknak. Akkor meg bebizonyosodik, hogy igazam van. De akkor az ilyen korosztályú lányok engem 5-10 évig hagyjanak. Csak ezzel a baj, hogy már volt ebben a korban olyan csaj aki annyira nyomult, hogy azt hittem kritizálni fogom azért, hogy végre lekopjon!
2020. dec. 27. 17:34
 4/40 A kérdező kommentje:
Szóval azzal van a baj, hogy léteznek sajnos nyomulos csajok. És erre a lányra azok amiket írtam teljesen igazak, nem csak én vettem észre ezeket hanem szinte mindenki. És mondták mások is, hogy zavarja őket, hogy mindig okoskodik és nem lehet vele Nórmálisan hülyéskedni. Ezt én is megmondtam neki és ki is emeltem, hogy ő ebből ráadásul a roszabbik fajta. De még utána is jött hálistennek a haverjaim által végül nehezen, fokozatosan sikerült lekoptattni. És ezt meg főleg szeretném elkerülni. Mert csak az tudja, hogy min mentem keresztül miatta. Aki át is éllt már hasonlót.
2020. dec. 27. 17:38
 5/40 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy te magadból indulsz ki, amúgy a többiek sokat fejlődtek agyilag 14 és 21 éves koruk között.


Mi a kérdés amúgy? Végig olvastam, de nem értem. Ha leírod egy mondatban (a kérdést csak, kérdőjellel a végén) akkor nagyon szívesen válaszolok a legjobb tudásom szerint.

2020. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Rendben van voltak korábban normálisabb válaszaim is ezzel kapcsolatban. De szerintem ők is kihagytak pár részletet belőle. Akkor most idézem őket. De szerintem még sajnos ők sem látják át úgy a szitát mint én íme:

1. Fiatalabban még őszinte és egészséges nyitottsággal néznek szét maguk körül. Ahogy viselkednek, azt még nem befolyásolta a külvilág (túlzottan).


Aztán beüt a média, meg minden hülyeség. Látják a médiaszereplőket (celebeket) olyan élethelyzetekben, amikre ők is vágynak. Az nem esik le nekik, hogy ezek ritka kivétellel megrendezett/kirakat szituációk. Látják, hogy viselkedik XY, mit ért el, aztán összekapcsolja a kettőt. És mivel ő is azt akarja elérni, ezért elkezdi utánozni. Innen pedig elvész a lányok egyénisége és a varázsuk is többnyire. Majmolni próbálnak és ez már nem áll jól senkinek.

2. Én is értem a kérdezőt. Szerintem minden férfi álma volt a bolondos, igazi tüzes, nyitott lány, aki képes őrült tini szerelemre, aki mindent kipróbálna. Itt nem azon van a lényeg, hogy fiatal kis tini jaj de jó meg dugni, hanem a szellemiségén, csak mindenki szereti a rosszat belelátni, aztán a másikat oltják szét, miközben a feltétező illető gondol rosszra.



Viszont az érett nőkben is van szépség és jó, csak máshogy kell megtalálni azt, más minőségű. De ugyanúgy kialakulhat szerelem, bár, olyan mint tiniként sosem lesz. Az egy álom, amit ki kell élni még akkor. Vagy.. Össze kell jönni egy kis tinivel. Ami akkor lenne csak jó, ha elég értelmes és nagyon érett, különben hiába a tüzessége, ha egyébként semmi más szinten nem ér fel hozzád.

3. Egyébként nem mondanám, hogy butábbak, talán rosszul fogalmazol. Inkább csak sokszor szembesültek a társadalom dolgaival, és általában a nők szubmisszívek, tetszeni akarnak, ezért feladták a szép, őszinte énjüket, csak hogy valakik elfogadják őket.

4. Én egyetértek veled kérdező, ugyanezeket gondolom, csak sosem tudtam így megfogalmazni. Nemrég hagytam el a 20. évemet, de még mindig sokkal vonzóbb VISELKEDÉSRE is egy 16 éves lány számomra, mint egy 20 éves fontoskodó, túlzottan komolyan vevős lány. De igazából ezek sem a legjobb kifejezések rájuk. Egyszerűen van egy olyan kisugárzása a fiatalabbaknak, amit nem lehet szavakba önteni.


Csak ebből kimaradt az, hogy ezek a lányok általában 18 évesen válnak ilyenné. Mivel az a nagykorúság. És talán van aki nem "változik" de a tudat alattiban müködik még mindig az, hogy jajj 18 éves lettem vagy leszek 2-3 hónap múlva vagy éppen esetleg 20.. És ha kb ugyanolyan is mint ezelőtt és ő nem is akar változni ezekben. Mivel a magyar nők nagyon gyengék. Ezért ha egy nagyon picit is tudatosan vagy inkább tudatalatt is változnak ezek közül valamiben. És nem is akarnak vagy ha megpróbálják sem tudnak teljesen leásni, pláne ezek hatására. És sajnos én már egy nagyon pici változást is észre veszek és ez engem zavar. És sajnos nem volt még kapcsolatom. És mivel egyre öregszem vagyis ugye nő a szám. Ezért egyre több esély van arra, hogy egy 14-17 éves lány elakar utasítani csak emiatt. És én ezt szeretném bepótolni. Minimum 1-2 ilyen viszonylag hosszabb kapcsolaton túl szeretnék esni. Tehát ez számomra elengedhetetlen. És miután teljesen elégedett leszek is, jobban fognak valószínűleg vonzani a minnél fiatalabb lányok. Mivel eleve ha a kűlsőt nézzük is a tini lányok sokkal szebbek és aranyosabbak. 18 éves kor körül kezd egyre jobban látszani rajtuk a kor, változik egyre jobban az arcuk. Meg a kevésbé tinis kinézet. 20-21 éves korban meg már végképp meglátszik rajtuk. És aranyos, fiatalos, babarcu lányt szeretnék. Akivel el lehet bolondozni És beakarom pótolni rendesen azt amit tiniként elvesztegettem, minden szempontból. És szeretnék már minnél hamarabb barátnőt mivel egyre jobban félek, hogy azt nem fogom megkapni. És ez azért is van mivel én is idösödom ne, hogy annyira elkéssek, hogy én ne tudjam azt a tüzes erőteljes szerelmet érezni mint fiatalabb koromban.

2020. dec. 27. 20:02
 7/40 A kérdező kommentje:
És így röviden fogalmazva az idősebb lányok között amúgy is több a felszines. Mivel ilyenkor feleslegesen több lányt érdekelhet az, hogy kocsim-jogsim, kocsim legyen és esetleg több pénzéheset is találni ebben a korban. És mivel nincs munka nem tudom letenni a jogsit saját pénzből. maszek melót végzek de az erre nem elég. Szüleimnek is lenne rá pénze, de ők nem akarnak segíteni. Pedig már 17 évesen letettem volna. És ha nem is más egy legalább xar kocsit akkoriban tudtam volna venni. Mivel akkor még volt több munka! De sajnos azt veszem észre, hogy legtöbb haverom ilyen bmw, mercikkel vagy legalább millió forintos kocsikkal nyomja. Ahhoz viszont rengeteget kéne eleve dolgozni vagy pedig max hitel. Mert a későbbiekben szeretnék venni egy porschet de nem azért, hogy menözzek. Hanem mert tetszik szép főleg hófehérben, kényelmes, gyors,stb. Az ilyen rbiket akiken észlelném, hogy ezért/ is akarnának velem járni. Lekopptattnám a francba. De nem csak 18-20 évesset a 15-16 évest is ugyanúgy!
2020. dec. 27. 20:06
 8/40 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudod, hogy megjátszák, hogy érettebbek lettek és nem tényleg így van? Lehet furcsa, de nagyon sok különbség lehet egy 16 és egy 18 éves között. Az utóbbit már komolyabb dolgok érdeklik(továbbtanulás, munka), ebből adódóan komolyabban is viselkedik nyilván. Persze biztosan vannak olyan lányok is, mint amilyenekről te beszélsz de nem ők a többség szerintem.


Egyébként pedig a lányok igenis hamarabb érnek, mint a fiúk, akár tetszik akár nem, viszont ez általában 12-14 éves korban figyelhető meg nem 18 körül.

2020. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%
Haver, majd a diliházban becsajozol. Oda való vagy. Ilyen ellenszenves, tenyérbemászó bohóc nem sok van még itt sem.
2020. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2020. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!