Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek már ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek már ilyenkor a tini szerelemre?

Figyelt kérdés

Csak szolok még egyszer NEM szeretnék kiírni hasonló kérdést. Szóval maradjon a tini párkapcsolatok kategóriában. Mert most ezért kell megint áttfogalmaznom. Hiszen amúgy is tinikről szol ez a kérdés!!! És ennek fényében garantáltan érkezzen mostmár a kérdésemre sok, igaz. Nem nyalis kamu válasz. Várok meleget, hideget is. Aki meg kamuzgat vagy nagyon támadó jellegű úgyis tiltva lesz az oldalról a válaszokkal Együtt!!


Itt arra gondolok, hogy komolyan mi értelme ennek? Miért 18 a nagykorúság? Nos miért nem képesek már arra a tini szeretetre, szerelemre? Tehát arra a jó tüzes, bolondos, nyitott teljes örült tini szerelemre gondolok. Amire minden fiú mindig is vágyik!


Amikor még ők is bőven azok. Miért erőltetik magukra azt, hogy más legyen a humorérzékük ne menjenek olyan szívesen bele dolgokba, ne lehessen olyan jól elhuncutkodni velük mint régebben? Mármint itt nem a szexre gondolok. És ha csak egy picit is változnak meg és tudat alatt is, a magyar lányok akkor is miért ilyen gyengék? Miért nem tudnak olyan mélyre ásni, hogy rá jöjjenek, hogy kor csak egy szám attól függetlenül, hogy valaki betölti pl a 18-at vagy van akinél ez a 20. De általában ez a 18y szokott lenni. És a tini szerelem varázsa is gondolom ugyanekkor múllik el. Mert jajj az a nagykorúság. Még a 21 is kevés ide szerintem. A lányok nem érnek kicsivel sem hamarabb. Sőt mi fiúk már hamarabb érünk. Mert mi nem vagyunk olyan szubmisszívek lesz egy tapottal sem okosabb. És ha egy picit is akár tudatalatt is eröltettik magukat bármi változásra. Csak még gyerekesebbek, butábbak lesznek. És ezt később megfogják bánni. Pláne, hogy a gyerek korukat, fiatal korukat nem használják ki eléggé. Az ember csakis a saját tapasztalatai által tud fejlődni. És az nem korhoz köthető. Van olyan 14-15 éves aki olyan családból való és több tapasztalata van, okosabb. Mint a mostani 20-on évesek. Az ember minél többet van pl közösségben, minél több sikere vagy kudarca van. Ezek alapján jön rá dolgokra. Nem a miatt a szám miatt!!! És ez a fejlődés legtöbb embernél nőnél, férfinál 22-25 éves korban indul el. De teljesen 30+ évesen teljesedik ki. Bár ritkán van akinek késik meg ritkán van aki esetleg hamarabb jön rá annyi dologra.


Tehát ezzel a szubmisszív viselkedéssel tönkre teszik a saját későbbi életüket. Meg sajna talán másét is. Mivel azt, hogy teljes mértékben nem élvezték ki a gyerek fiatal korukban. Majd évek múlva megbánják :D. Éppen ezekért itt is 21-25 éves kornak kéne a nagykorúságnak lenni. Mivel mi fiúk sokkal jobbak vagyunk, sokkal kevésbé dölünk be a médiának és a hulyeségnek miszerint ennyi-annyi évesen már meg kéne komolyodnunk. Mivel mi tudjuk, hogyha tudatalatt is egy picit is meg probáljuk. Akkor valakiknek a szemében már kevesebbek,röhejesebbek idegesítőbbek leszünk. Én pont egy ilyen ember vagyok aki a nagyon pici tudatalatti felesleges változást is észre veszi és bosszantja.


Tehát az igazság az, hogy ezek a lányok 14-17 évesen még értelmesebbek is mint ebben a korban. Mert eleve azt kéne felfogni, hogy egy 14,15 éves és egy 21 éves közt csak kis különbség van értelmiségileg. Ígyis-úgyis! Aki meg 18 évesen külön kőltözik az sem érettebb. Már korábban is meg lehetne élni munkával egyedül. A tinik amúgy is szebbek csak a szám miatt már valamelyik azt gondolja, hogy idős lennék.. Mondjuk ezt sem értem, hogy miért kell így gondolkodni. 20 évesen, 17-nek nézek ki. De ha 25-nek néznék akkor is a lányoknak elvileg az idősebb pasik jönnek be. Mármint a normálisaknak. Akkor meg miért ezek a 18-20 év körüliek akarnak próbálkozni. Normális, tini lányt is szeretnék kapni már.



2020. dec. 27. 17:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
96%

#18-as vagyok

Szerintem nem a 18-as korhatár változtatja meg a lányokat, én pont nem értem az összefüggést tekintve hogy nem lesznek egy "nagykorúság határának" nevezett életkortól másabbak, szerintem legalábbis.

Ha meg kapcsolatot szeretnél, hidd el, vannak normális lányok, ne görcsölj rá.

2021. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
92%

„Nekem még nagyon kavarásom sem volt. És a helyzet az, hogy azért is vagyok ideges mint írtam mert a tini párkapcsolati életemet ki akarom élni."


Megvan a probléma...

2021. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért a 18 év a választóvonal, mert az a nagykorúság. 18 évesen az emberek szakmát szereznek/leérettségiznek. Ezek után vagy egyetemre mennek, vagy dolgozni kezdenek. Mindkét esetben elkezdődik az önállósodás. Kiszakafnak otthonról, magukat látják el, maguknak osztják be az idejüket. És ebben TELJESEN más egy fiú és egy lány gondolkodása. A fiúk ráérnek a dolgokkal, épphogy kiléptek az életbe. A lányok többsége pedig már el is kezdi alapozni a jövőt. Azért tanul/dolgozik, hogy elérhesse a céljait. Vehessen házat, vállalhasson gyereket, vagy ha nem akar egyiket sem, akkor gyűjtsön utazásra. Ebbe belefér a jó humorérzék, de a komolytalanság nem feltétlenül.
2021. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Ja akkor a 47,5% a nagykorúság a 47,5% pedig azért változik meg azokban (visszább leírva sokszor!!) Mert éppen mehet dolgozni vagy az egyetemistáknak nagy esetben alapból elég nagy az arcuk. Konkrétan szinte a semmire. Az önállosodás teljesen más dolog. Én màr 14 évesen tudtam volna önállosodni ha rá lettem volna szorulva illetve meg tehettem volna. De mégis ha most mennék külön és eltartanám magam. Is ugyan olyan varázzsom lenne mint tiniként. Azok a dolgok pedig amikben fejlődtem a tapasztalatok és az idő. Nem pedig az az adott szám vagy a munkahely, iskola, végzetség, otthon. Amibe bele kezdek vagy éppen be fejezek. És én a nálam sokkal fiatalabbakat sem fogom lenézni soha. Ha meg valaki buta az meg lehet akármennyi idős, akármilyen munkával vagy végzettséggel. Mert jelenleg olyan emberek is kerülnek egyetemre akik két értelmes mondatot nem raknak szinte sosem normálisan össze.. Persze addig amig fel nem bsznak én nem nézem le őket sem. Csak mert már vannak olyan emberek is akik a koruk miatt nézik le a másikat. Van aki csak a 14 évest nézi le emiatt de van aki 20-on évest is.
2021. jan. 19. 19:55
 25/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ADD-m van, es ugy erzem anelkul is egy picit nehezebb az ertelmezese annak amit irtal, egyszoval nem tudom felfogni mit irtal...
2021. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Lényegében azt írtam le, hogy a lányok 95+ %-a. Az egyetem és a betöltött 18 éves kor miatt megváltozik. Nem lehet velük úgy elbolondozni, többet várnak el másoktól, fleggmábbak, pénzéhesebbek, A semmiért is jobban számon kérhetnek kér, már nem képesek úgy a tini szerelemre. Mert jajj a 18 a nagykorúság és akkor ő már azt hiszi valtozhat vagy változott valamiben. És az Egyetem ezen még többet erősít. És ha picit is de tutti, hogy valamiben felfedezhető lesz ez ami engem zavar. Pl a plátói tini szerelem az már tutti nem olyan lesz. De nem fogok mindent megint leírni. Ha valóban figyelemhiányos vagy, akkor kérj segítséget, hogy értelmezd . Ha válaszolni szeretnél! Annyit még tömören leirok, hogy neked külön megint, hogy hiába. Költözik valaki már el korán és tarja el magát attól még a tinis vonások ugyanúgy megmaradnak 20-on valahány éves korig. Ha olyan szituációba kerültem volna én már 14 éves korom körül is eltudtam volna tartani magam és van munkám simán tudtam volna már ekkor is önálló életet kezdeni..
2021. márc. 11. 20:37
 27/40 A kérdező kommentje:
És most nem bantasbol de ha olyan komoly figyelem zavarod van nem hiszem, hogy tudnál erre nekem hasznos választ adni. Bár talán tevedhetek. De itt mondjuk eddig senki nem adott igazán hasznos választ.
2021. márc. 11. 20:52
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy senki nem tud erre jó választ adni. Mert nem igaz, hogy nem fogod fel, hogy egy 18-20 vagy akár egy egyetemista is képes akár a tini szerelemre is. És tud bolondos is lenni. A picike tudatalatti változásra mit értesz. Ha bolondos, tini marad ugyanúgy nem basztat, hogy dolgozzál, nem kezd el tényleg ennek hatására bekepzeltebben viselkedni. Talán azt, hogy nem ordibál meg vihog mindenen mint egy kis buta r***? Vannak ilyenek ebben a korosztalyban is.
2021. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
100%
Szerintem először próbáld meg tisztelni a nőket, mert olyan férfi aki nem tiszteli a nőket nem fog barátnőt találni egyhamar, főleg nem olyat amilyet mindenki szeretne. Mi az, hogy mi férfiak jobbak vagyunk??? Vagy, hogy a magyar lányok gyengék??
2021. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
77%
Egyet értek abban, hogy a korral arányosan nem mindenki tart ugyan azon az értelmi szinten és a tini kor inkább olyan 22-3 éves korig simán kihúzható semmi különbséget nem láttam pl eddig egy 15-6 éves és pl egy 21 éves lány között ahogy férfiúnál is kb ugyan ez a helyzet.
2021. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!