Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek már ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek már ilyenkor a tini szerelemre?

Figyelt kérdés

Csak szolok még egyszer NEM szeretnék kiírni hasonló kérdést. Szóval maradjon a tini párkapcsolatok kategóriában. Mert most ezért kell megint áttfogalmaznom. Hiszen amúgy is tinikről szol ez a kérdés!!! És ennek fényében garantáltan érkezzen mostmár a kérdésemre sok, igaz. Nem nyalis kamu válasz. Várok meleget, hideget is. Aki meg kamuzgat vagy nagyon támadó jellegű úgyis tiltva lesz az oldalról a válaszokkal Együtt!!


Itt arra gondolok, hogy komolyan mi értelme ennek? Miért 18 a nagykorúság? Nos miért nem képesek már arra a tini szeretetre, szerelemre? Tehát arra a jó tüzes, bolondos, nyitott teljes örült tini szerelemre gondolok. Amire minden fiú mindig is vágyik!


Amikor még ők is bőven azok. Miért erőltetik magukra azt, hogy más legyen a humorérzékük ne menjenek olyan szívesen bele dolgokba, ne lehessen olyan jól elhuncutkodni velük mint régebben? Mármint itt nem a szexre gondolok. És ha csak egy picit is változnak meg és tudat alatt is, a magyar lányok akkor is miért ilyen gyengék? Miért nem tudnak olyan mélyre ásni, hogy rá jöjjenek, hogy kor csak egy szám attól függetlenül, hogy valaki betölti pl a 18-at vagy van akinél ez a 20. De általában ez a 18y szokott lenni. És a tini szerelem varázsa is gondolom ugyanekkor múllik el. Mert jajj az a nagykorúság. Még a 21 is kevés ide szerintem. A lányok nem érnek kicsivel sem hamarabb. Sőt mi fiúk már hamarabb érünk. Mert mi nem vagyunk olyan szubmisszívek lesz egy tapottal sem okosabb. És ha egy picit is akár tudatalatt is eröltettik magukat bármi változásra. Csak még gyerekesebbek, butábbak lesznek. És ezt később megfogják bánni. Pláne, hogy a gyerek korukat, fiatal korukat nem használják ki eléggé. Az ember csakis a saját tapasztalatai által tud fejlődni. És az nem korhoz köthető. Van olyan 14-15 éves aki olyan családból való és több tapasztalata van, okosabb. Mint a mostani 20-on évesek. Az ember minél többet van pl közösségben, minél több sikere vagy kudarca van. Ezek alapján jön rá dolgokra. Nem a miatt a szám miatt!!! És ez a fejlődés legtöbb embernél nőnél, férfinál 22-25 éves korban indul el. De teljesen 30+ évesen teljesedik ki. Bár ritkán van akinek késik meg ritkán van aki esetleg hamarabb jön rá annyi dologra.


Tehát ezzel a szubmisszív viselkedéssel tönkre teszik a saját későbbi életüket. Meg sajna talán másét is. Mivel azt, hogy teljes mértékben nem élvezték ki a gyerek fiatal korukban. Majd évek múlva megbánják :D. Éppen ezekért itt is 21-25 éves kornak kéne a nagykorúságnak lenni. Mivel mi fiúk sokkal jobbak vagyunk, sokkal kevésbé dölünk be a médiának és a hulyeségnek miszerint ennyi-annyi évesen már meg kéne komolyodnunk. Mivel mi tudjuk, hogyha tudatalatt is egy picit is meg probáljuk. Akkor valakiknek a szemében már kevesebbek,röhejesebbek idegesítőbbek leszünk. Én pont egy ilyen ember vagyok aki a nagyon pici tudatalatti felesleges változást is észre veszi és bosszantja.


Tehát az igazság az, hogy ezek a lányok 14-17 évesen még értelmesebbek is mint ebben a korban. Mert eleve azt kéne felfogni, hogy egy 14,15 éves és egy 21 éves közt csak kis különbség van értelmiségileg. Ígyis-úgyis! Aki meg 18 évesen külön kőltözik az sem érettebb. Már korábban is meg lehetne élni munkával egyedül. A tinik amúgy is szebbek csak a szám miatt már valamelyik azt gondolja, hogy idős lennék.. Mondjuk ezt sem értem, hogy miért kell így gondolkodni. 20 évesen, 17-nek nézek ki. De ha 25-nek néznék akkor is a lányoknak elvileg az idősebb pasik jönnek be. Mármint a normálisaknak. Akkor meg miért ezek a 18-20 év körüliek akarnak próbálkozni. Normális, tini lányt is szeretnék kapni már.



2020. dec. 27. 17:24
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
30 Vagy lehet csak nem veszed észre pedig egy apróka különbség mégis van.
2021. márc. 31. 12:24
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 20 évesen tini lányt szeretnél?

Jól értem? (nem rossz indulatból kérdezem, csak nekem ez jött le) vagy tévedek?

2021. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
#32 Így van, de olvasd el a kérdést és esetleg néhány választ és akkor meg érted, hogy mik miatt!
2021. márc. 31. 15:00
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam, bár kicsit nehezen értelmezhető.

Egyébként ebben szerintem semmi rossz nincs, nem kell mindenkinek a “saját” korosztályával lenni.

2021. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

És nem, véletlenül sem egyezik meg egy 16 éves gondolkodása egy 20 évesével. Tudom, mert voltam már mindkét korban."


Rohadtul megegyezik, nekem mindegyik barátnőm fiatalabb volt 3-4-5 évvel !

2021. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

34 Na igen csak mi van akkor ha pont ők nem foglalkoznak velem. Pl azért sem mert nincs jogsim. Na meg vannak olyanok akik emiatt rám mondják, hogy perverz-pedofil. Holott nem is tudják a szónak a jelentesét!


35 Akkor most megegyezik vagy sem?

2021. márc. 31. 16:19
 37/40 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne olyanokat keress akik nem foglalkoznak veled. A pedofil duma meg alapból hülyeség, mert attól hogy pár évvel fiatalabb a barátnőd ,nem vagy pedofil (persze ha nem egy 12 évessel kezdesz ki)


A 35-ös meg szerintem úgy érti, hogy megegyezik. Az első pár mondatot egy másik hozzászólásból idézte.

2021. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, meg egyezik. Akik ilyen pedofil hülyeségekkel jönnek azok nagyon buták, se a törvényt sem pedig a mentális fejlődést nem ismerik. A legtöbb lány 14 évesen már kisebb kanákkal és nagy popóval járnak, 16 éves korukra 90%-a a tiniknek kifejlődik teljesen , sokszor nem tudom megmondani melyik a 20 éves vagy tízen éves mert társaságban mindegyik ugyan úgy viselkedik vagy néz ki.
2021. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
#6 most magadnak válaszoltál? Xd
2021. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"Mert mi nem vagyunk olyan szubmisszívek lesz egy tapottal sem okosabb."

Ez a mondat milyen nyelven van?

Szerintem maradj inkább a magyar szavaknál...

2021. okt. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!