Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek már ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek már ilyenkor a tini szerelemre?

Figyelt kérdés

Csak szolok még egyszer NEM szeretnék kiírni hasonló kérdést. Szóval maradjon a tini párkapcsolatok kategóriában. Mert most ezért kell megint áttfogalmaznom. Hiszen amúgy is tinikről szol ez a kérdés!!! És ennek fényében garantáltan érkezzen mostmár a kérdésemre sok, igaz. Nem nyalis kamu válasz. Várok meleget, hideget is. Aki meg kamuzgat vagy nagyon támadó jellegű úgyis tiltva lesz az oldalról a válaszokkal Együtt!!


Itt arra gondolok, hogy komolyan mi értelme ennek? Miért 18 a nagykorúság? Nos miért nem képesek már arra a tini szeretetre, szerelemre? Tehát arra a jó tüzes, bolondos, nyitott teljes örült tini szerelemre gondolok. Amire minden fiú mindig is vágyik!


Amikor még ők is bőven azok. Miért erőltetik magukra azt, hogy más legyen a humorérzékük ne menjenek olyan szívesen bele dolgokba, ne lehessen olyan jól elhuncutkodni velük mint régebben? Mármint itt nem a szexre gondolok. És ha csak egy picit is változnak meg és tudat alatt is, a magyar lányok akkor is miért ilyen gyengék? Miért nem tudnak olyan mélyre ásni, hogy rá jöjjenek, hogy kor csak egy szám attól függetlenül, hogy valaki betölti pl a 18-at vagy van akinél ez a 20. De általában ez a 18y szokott lenni. És a tini szerelem varázsa is gondolom ugyanekkor múllik el. Mert jajj az a nagykorúság. Még a 21 is kevés ide szerintem. A lányok nem érnek kicsivel sem hamarabb. Sőt mi fiúk már hamarabb érünk. Mert mi nem vagyunk olyan szubmisszívek lesz egy tapottal sem okosabb. És ha egy picit is akár tudatalatt is eröltettik magukat bármi változásra. Csak még gyerekesebbek, butábbak lesznek. És ezt később megfogják bánni. Pláne, hogy a gyerek korukat, fiatal korukat nem használják ki eléggé. Az ember csakis a saját tapasztalatai által tud fejlődni. És az nem korhoz köthető. Van olyan 14-15 éves aki olyan családból való és több tapasztalata van, okosabb. Mint a mostani 20-on évesek. Az ember minél többet van pl közösségben, minél több sikere vagy kudarca van. Ezek alapján jön rá dolgokra. Nem a miatt a szám miatt!!! És ez a fejlődés legtöbb embernél nőnél, férfinál 22-25 éves korban indul el. De teljesen 30+ évesen teljesedik ki. Bár ritkán van akinek késik meg ritkán van aki esetleg hamarabb jön rá annyi dologra.


Tehát ezzel a szubmisszív viselkedéssel tönkre teszik a saját későbbi életüket. Meg sajna talán másét is. Mivel azt, hogy teljes mértékben nem élvezték ki a gyerek fiatal korukban. Majd évek múlva megbánják :D. Éppen ezekért itt is 21-25 éves kornak kéne a nagykorúságnak lenni. Mivel mi fiúk sokkal jobbak vagyunk, sokkal kevésbé dölünk be a médiának és a hulyeségnek miszerint ennyi-annyi évesen már meg kéne komolyodnunk. Mivel mi tudjuk, hogyha tudatalatt is egy picit is meg probáljuk. Akkor valakiknek a szemében már kevesebbek,röhejesebbek idegesítőbbek leszünk. Én pont egy ilyen ember vagyok aki a nagyon pici tudatalatti felesleges változást is észre veszi és bosszantja.


Tehát az igazság az, hogy ezek a lányok 14-17 évesen még értelmesebbek is mint ebben a korban. Mert eleve azt kéne felfogni, hogy egy 14,15 éves és egy 21 éves közt csak kis különbség van értelmiségileg. Ígyis-úgyis! Aki meg 18 évesen külön kőltözik az sem érettebb. Már korábban is meg lehetne élni munkával egyedül. A tinik amúgy is szebbek csak a szám miatt már valamelyik azt gondolja, hogy idős lennék.. Mondjuk ezt sem értem, hogy miért kell így gondolkodni. 20 évesen, 17-nek nézek ki. De ha 25-nek néznék akkor is a lányoknak elvileg az idősebb pasik jönnek be. Mármint a normálisaknak. Akkor meg miért ezek a 18-20 év körüliek akarnak próbálkozni. Normális, tini lányt is szeretnék kapni már.



2020. dec. 27. 17:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
Minden szót értek, de a szöveg valahogy nem áll össze az agyamban. Valaki segítene?
2020. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Aki nem érti olvassa el a 6. szöveget. Az talán érthetőbb lesz és az nem csak az én megfogalmazásomból lett össze téve. Hanem korábbi normális emberek válaszaiból.


De ennek ellenére mégsem tudott a többség normálisan válaszolni. Sőt, egy pár ember accounja és válasza fogja most ezt bánni. Mivel ez egy olyan oldal ahhol normálisan szabad válaszolni. És ezzel kapcsolatban is volt már kérdésem, hogy az ilyen embereknek miért nem ip bant adnak. Mert ti máshoz is oda mentek ilyen módon beszolni már 3 ilyen után minimum egy sima felhasználó bann kéne. Mert ezek az emberek jobban megérdemlik ezt.. Mint én. Mivel nem azért hoztam létre a kérdést, hogy csak a pozitív válasz jöjjön. Sőt akikről szól a kérdés, azoktól várhattam is a negatívat. De azért minden előítélettnek és aljasságnak van határa. Ha csak ilyen választ tudtok adni, ne válaszoljatok mivel nem sok idő és az oldalra sem léphettek fel. Arcal pl facebookon már gondolom nincs ekkora szátok. Remélem, hogy ezek az emberek írnak még néhány ilyen választ annál többet tudok jelenteni és legalább minnél hamarabb tiltva lesztek az oldalról! Az én kérdésem meg nem annyira provokatív mert nem írtam benne csunyát. Komolyan azért ennyire aljas módon neki menni a másiknak, mert nem fogalmazza meg jól a kérdést. Ezt nem lehet jól megfogalmazni. Mivel ha rövidebben jobban átláthatóan fogalmazok akkor kimarad pár dolog. Ha hosszabban akkor meg bele lehet kavarodni, igen ez ilyen.


Egyedül a 8-as tudott még bőven elfogadható. Veled sem értek egyet. Mivel lehetséges, hogy a 16 éves még nem gondolkodik annyira továbbtanuláson. Viszont ettől függetlenül még egy 18 vagy akár 20 éves lány is képes lehetne úgy szeretni a párját. És képes lehetne full ugyanarra a humorra mint azelőtt. Illetve nem kéne a másikat kioktatniuk! Még ha fiatalabb az illető akkor sem. És én ismerek olyan 16 éveseket akik gondolkodnak már ebben a korban továbbtanuláson, munkán. Felénk a legtöbb 16 éves csaj nyáron melózik. És én is meloztam 16 évesen. És ha egyedül kelett volna élnem is eltudtam volna magamat tartani!

2020. dec. 27. 22:57
 13/40 anonim ***** válasza:
32%

Én elolvastam a #6 választ. És mostmár kezdem észre venni, hogy talán mégsem vagy annyira hülye. És értem mire gondolsz, van olyan lány is aki még 20 évesen is kinéz 16-nak. Meg fordítva is. Persze nyilván egy 14-18 éves általában fiatalosabb. Én rengeteg 20-22 éves lányt ismerek akinek megmaradt a bolondos humorérzéke. És még mindig élvezi kifelé a fiatalságát. Az a "tini szerelem" amire te gondolsz csak annyit takar, hogy jobban rajong érted egy fiatalabb lány. Ez nem 18 inkább 19-20 évesen kezd kimenni belőlük. De ebből a korosztályból is elő lehet ezt hozni. Csak kicsit többet kell tenni érte. És vannak itt normális emberek is mivel a 11 válaszoló eléggé le lett pontozva. De én nem jelentem a válaszát, mert csak szimplán figyelmen kívül kell hagyni az ilyet! Én most adtam neked normális választ.

A fogalmazás viszont nem csak a kérdésben volt ratyi. Hanem 22:57 válaszoddnál is. Tehát én már csak a te érdekedben mondom, hogy ezen is változtass!

2020. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
23:18 Az imént azért fogalmaztam úgy, mert lepihenttem, kicsit aludtam is. És akkor keltem fel és nem fogok azért jól fogalmazni, hogy ne írjanak csúnyán. És nem azért, hogy provokálljam őket. Hanem mert fáradt vagyok és nem kéne a fogalmazásba bele kötni. Pl a 6-7 válasz normálisan lett fogalmazva. És igazából nem is érdekel ha csúnyán írnak. Mivel idővel csak őket fogják bannolni innen. Az zavar amikor nincs normális válasz, most itt akad pár normálisabb. De örülnék még többnek. Veled nem tudom mennyire értsek egyett. 20-22 évesen bolondos humor, lehetséges. De vagy nem teljesen ugyanolyan mint régen. Vagy akkor másban van a változás. Akkor meg okoskoddnak össze-vissza vagy valami esetleg annyit nem lehet már velük hülyülni vagy másban van a hiba. És én azt sem hiszem, hogy nehezebben teljesen ugyanúgy elérhető az a tüzes szerelem amire gondolok meg talán nem csak ennyiből áll a dolog. No meg náluk mégis mikor érhető el ha igaz ez egyáltalán. 1-2 hónap járás után, vagy fél-1 év után. Mivel fél vagy még több évet arra várni még, hogy tényleg varázsszerű kapcsolat legyen belőle nem éri meg. Amikor a szebb tiniknél szinte rögtön el lehet érni ezt. És a fiatalos tinis arc inkább 14-17 év között van. 18 évesen már egyre többükön látszik egyre jobban a változás. Mondjuk inkább 19 évesen látszodik meg az 50+ %nál. Utána meg egyre nagyobb százalékukon látszik.
2020. dec. 28. 00:11
 15/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem olvastam el mert már pár mondatodtól hányni tudnék, és 5x írtad ki ugyanazt.

Az, hogy a 18 éven felüliek "nem képesek a tini szerelemre" és, hogy 14 és 21 éves között (szerinted) nincs különbség, nem ad neked felmentést az alól, hogy pedofil vagy.


Nem megjátszák, hogy komolyak, csak tényleg felnőttek.

Nem szégyen ha nem viselkedsz a korodhoz "méltóan" de az, hogy okoskodsz az szánalmas.

Az összes veled egykorú buta te meg helikopter vagy.

Hidd el veled vannak problémák nem mindenki mással

16/l

2020. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

"3..2...1... nemsokára jönnek a pedofilt kiáltó kommentelők, akiknek fogalmuk sincs mit jelent ez a szó."


"Semmi baj, akinek huszonévesen a tinilányok tetszenek, az tényleg nem pedofil csak éretlen a saját korosztályához. Ez a fiúknál gyakori. Ezért kezdenek a lányok is sokszor pár évvel idősebbekkel."

Ezek a válaszok is a másik ilyesmi kérdésemre érkeztek.

A pedofilt arra szokták mondani aki nagykorú és 14 év alattiakkal akar szexuális kapcsolatot létesíteni! Nos én még egy 14+ os csajt sem szeretnék egyből ágyba vinni. Mivel egy normális kapcsolatban pár hét-hónap után kezdenek el valamit csinálni. És úgy tudom általában a lány szokott kezdeményezni ebben. De javitsatok ki ha tévedek.


És nem, nem felnőttek egy 18-20 éves ember legyen az lány vagy fiú legtöbb esetben nem komolyodik meg ténylegesen tehát nem "megjátszottan" 22-25 évesen kezdődik legtöbb embernél akár férfi akár nő az illető, hogy tapasztalatok és agyikapacitás miatt valóban kezdenek felnőttek lenni. Az mind1, hogy valaki éppen egyetemre megy vagy külön kőltözik és eltartja magát. Attól még a gyerekes, kamaszos tulajdonságok ugyanúgy megmaradnak egy darabig. Azért írom le többször, hogy megértse mindenki.

2020. dec. 28. 02:08
 17/40 anonim ***** válasza:
97%

Röviden:

Egy 18 éves lány miért nem viselkedik úgy, mint egy 10 éves?


Azért, mert nem bohóckodni akarnak a lányok ilyen korban, hanem komolyabbat.

És nem, véletlenül sem egyezik meg egy 16 éves gondolkodása egy 20 évesével. Tudom, mert voltam már mindkét korban.

Üdv: egy 22 éves vénasszony

2020. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, de én tini lány vagyok, 17 éves és azt mondom neked hogy értem én hogy nem akartok megkomolyodni, nem kötelező de őszintén én komoly szándékokkal vagyok már ha kapcsolatokról beszélünk pl és én azt tapasztalom hogy nincs senki aki ebben partnerem tudna lenni. A korombeliek megunnak egy embert, több kell, jobb kell, éljünk, minden, ami lehet normális is de nézd a mi szemszögünkből. Akár hiszed, akár nem, vannak olyanok, akik csak egy rendes fiúra vágynak aki nem dobja el őket és igyekeznek minél jobb embereknek lenni, nem azért, hogy jobban szeressék őket hanem szimplán mert a kapcsolat igényel kompromisszumokat és igen, tudatalatti a változás, mégis megtörténik.

Én már rég letettem például arról hogy másnak feleljek meg vagy nyomuljak.

Mindegy, ez a tini lányokról alkotott képedre válasz.

A másik meg hogy biztosan lesz még tüzes szerelem, lehet egyébként szerintem komolyan és tüzesen egyszerre szeretni, de nem értem hogy hogyan lehet úgy nekiállni hogy pár komoly kapcsolatot szeretnél.. Ha tényleg komoly kapcsolatban vagy, nem gondolkodsz azon, hogy mással akarsz lenni.

Véleményem szerint pont ez a bizonyíték arra, hogy a lányok hamarabb érnek.

2021. jan. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
#18 Talán kicsit hosszú lesz elolvasni a dolgokat, de olvasd végig és értelmezd. aha nem vagy buta biztos menni fog ha nem más akkor úgy, hogy picit többet gondolkozol rajta. Nem arról van szó, hogy nem akarok komoly kapcsolatot. De pontosan az a komoly kapcsolat tegyen Teljesen olyan tini szerelmesen, tüzes, bolondos. És a 18 életkorral a legnagyobb baj pontosan az, hogy ha nem ez lenne itt Magyarországon a nagykorúság. Akkor ezeknek a lányoknak a nagyrésze teljesen mindenben megmaradna olyan jó tinis. Max külsőre nem annyira. És tényleg annyit fejlődne csak mint amit azalatt a pár év alatt alapból fejlődik. Így meg az van ha nem más tudatalatt, hogy azt hiszik többet fejlődtek. Közben meg pici, tudatalatti változás is pont, hogy még lejjebb fejleszti őket. Legalábbis az olyan emberek szemében mint én aki már ezt is észre veszi. És ezt a dolgot. Ha másabb pl picit is a humorérzéke. Vagy picit is másképp bolondoskodik, stb ezekből pl a legjobban lehet kiszúrni. A komoly kapcsolat pedig általában ilyesmi korban tehát olyan 14-22 éves kór környékén nem tart tovább 1-2 évnél. Pláne ha az elsőről beszélünk. Nekem még nagyon kavarásom sem volt. És a helyzet az, hogy azért is vagyok ideges mint írtam mert a tini párkapcsolati életemet ki akarom élni. Lehetőleg még most és a következő pár évben. Azért is, hogy 25-30 éves koromra teljesen megszabadulhassan e hiánytól és tehertől.
2021. jan. 18. 14:26
 20/40 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatban is benne vagyok de abban is csak 14-17 éves, normális lánnyal!
2021. jan. 18. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!