Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg először egy fiún, illetve van olyan, ami különösebben tetszik egy fiún? (Hajszín, tetkó, ilyesmi)

Életkort is írjatok



2021. márc. 3. 00:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
0%
sok penze legyen, es a legujabb iPhone-ja. Akinek android van nincs eselye.
2023. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából az arca fog meg leginkább,barna haj,és szem az nagyon bejön:) Ha ehez társul borosta akkor kifejezetten férfias. De sajnos az ilyen férfiak nem állnának soha szóba velem,vagy általában mind beképzelt és nagyok az elvárásai,az ilyeneknek modellek kellenek. Ezt észre vettem már. Es igen.. pont ezért nehéz dolgok ezek. Akinek én tetszem,az nekem nem tetszik,aki nekem annak meg én nem:D és ez mindig is így marad sajna,nálam ez mindig így volt. Szóval ja.. Szerencse kell ehez..
2023. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a göndör barna hajú, szürkéskék szemű magas (185cm feletti) és relatív szép izmokkal rendelkező fiúk az eseteim, a mostani barátom körülbelül így néz ki, mikor összejöttünk - kb 2 éve, nekem már évek óta ő volt a nagy szerelmem, aztán egyszer edzőtáborban megkérdezte hogy elmegyek-e vele powerade-t venni. Úgy voltam vele hogy miért ne? aztán miközben sétáltunk a bolthoz, közölte hogy neki már úgy fél éve tetszett, csak arra várt hogy tesóm rábólintson (ő a legjobb barátja), aztán bátyám addigra jutott el oda, hogy a "kishúga" nem 5 éves, hanem 15, úgyhogy leokézta a dolgot.
2023. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
95%

Szeretem a magas fiúkat, de nyílván nem elvárás. Szeretem, ha hosszabb a haja egy kicsit, esetleg hullámos is, színe édesmindegy. Nem kifejezetten jön be ha arcszőrzete van, bár ez lehet még csak a korom miatt van (17 éves vagyok)

Aranyos, ha van szeplője, kék vagy zöld szem szerintem nagyon szép. De a barna is jól néz ki persze.

És nyílván ahogy mások is mondták, ápoltság, jó illat, rendezettség. Plusz ami a legjobban tud vonzani, ha jól öltözködik, de ez nyílván mindenkinek mást takar.

2023. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
52%
Igazából én már belefáradtam ebbe a dologba, annyira nehéz,mikor az ember már bízik a dolgokban aztán kiderül hogy mit is írt a bizalom iránta... Milliószor neki futottam az ismerkedésnek mindig csalódás lett a vége,soha nem találtam meg azt aki valóban szimpatikus lett volna,és igazán engem akart volna.. Valóban arra jöttem rá nekem az élet azt szánta hogy egyedül menjek végig az úton.. De hogy a kérdésre választ adjak, az ideálom leginkább az lett volna hogy ápolt, engem valakiben az arc fog meg leginkább illetve a megjelenése,öltözés ezen kívül mindd a belső, legyen hozzám hűséges de ne csak mondja tartsa is be!! Illetve tisztelettudó,intelligens,. Illetve aki tényleg keres nem az hogy 1 hónap múlva lelép,nem egy két példa volt már rá.
2023. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:
91%
Világos szőke haj barna szem vékonyabb testalkat nálam lehetőleg legyen magasabb. Világos bőr ápolt fogsor és haj,köröm. Öltözködésileg legyen átlagos és ne legyen tele márka jelzesekkel ,ne cigizzen.
jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim válasza:
100%
Én az arcát nézem először főleg a szemét.A magasságát is szoktam nézni de nekem az ideális méret 165-185.:)
jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
100%
A szeme, az arca, a testalkata. Bár én sem vagyok annyira magas, de én nagyon szeretem, ha megvan +20-25 centi. Nekem a sötét tónusok jönnek be nagyon <3 . A viselkedése is nagyon fontos, de az ugye nem külső.
ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!