Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg először egy fiún, illetve van olyan, ami különösebben tetszik egy fiún? (Hajszín, tetkó, ilyesmi)

Életkort is írjatok



2021. márc. 3. 00:20
 21/98 anonim válasza:
70%
Mivel nálam nem nehezebb magasabbnak lenni (154 :DD) a magasság lényegében mindegy. Amit először megnézek egy fiún, igazából az a keze, nem tudom mi ez nekem, de egyszerűen oda vagyok, a hosszabb ujjú, csontos kezekért:D Aztán jön a többi tényező. Világosabb árnyalatú bőrszín, vörös, vagy fekete, kicsit hosszabb hullámos haj, kicsit vékonyabb testalkat, és a szeplők sem hátrány. Az adottságról leginkább ennyit, egyéb külső tényezők tehetik szimpatikussá a az álmaimban feltűnő gyanús alakot, akit shy stalker módjára csak a távolról mernék figyelni a valóságban, mint például, ha minimálisan is igényes magával szemben, kiegészítőül van pár piercingje *sunyin vigyorog* De ez tényleg csak egy külső álom ideál, ha a személyisége megfog, és el képes viselni engem, és például a velem járó faxságaimat, akkor hy bro, will you marry me? Viszont vissza a dream ideál, personality részéhez. Legyen bármi féle humora, és értse az iróniát, /ami az én csodalatos humorforrásom alapja:D/ Legyen egy kicsit nyitottabb, tudjon közeledni, és ami a legfontosabb legyen hozzám kitartó hisz én vagyok néha az introvertáltság megtestesültje, egy kis /animések talán értik a gyenge hasonlatomat/ tsundere beütéssel :D Ami meg talán fontos lehet, hogy valamilyen szinten éreztesse, hogy szeret, és ezt nem arra értem, hogy halmozzon el felesleges giccses kacatokkal, hanem, hogy, például hajlandó esetenként végig nézni velem egy szar filmet, vagy elviseli a néhai ideg rohamaimat:D btw egészen belelkesültem, szóval még sorolok párat, úgysem olvassa a kutya sem :D A jövendőbeli Mr. tökéletesség, szeresse a művészeteket, és az irodalmat, ezt leginkább azért, mert ha nem épp a gép előtt görnyedek, a szabadidőm 80%át könyvtárakban, és galériákban töltöm, /és ugye a rajz óraimat se felejtsük el, de oda csak nem rángatom magammal :D/ Mellesleg pedig, milyen jó érzés a pároddal kibeszélni, az aktuálisan olvasott könyvedet, és nem magadban ugrándozni :D és ha hasonló a világlátásunk is, maga a főnyeremény az úriember. Ha valaki valamiért végig olvasta, a hosszú mondatokon át tartó szín tiszta fanolásomat, annak azt üzenem, ha találkozik ezzel a személlyel szóljon már neki, hogy jöjjön vissza, kiszökött az elmémből :D
2021. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
95%
22 már ne is haragudj, mégis mitől lenne kislány? Egy 40 éves nőnek is lehet ideálja, max. nem így nevezi. De az természetes, hogy mindenkinek van valami, ami különösen tetszik neki, biztos vagyok benne, hogy neked is van ilyen, ha csak olyan apróság is hogy pl. tetszenek a sötétebb hajú férfiak. És attól függetlenül, hogy valakinek van egy esete, nem biztos, hogy majd olyan emberbe szeret bele, aki beleillik az elképzelésbe.
2021. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
89%
az a legvonzóbb egy férfiban ha hűséges, (meg persze magas, helyes)
2021. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
90%
Szőke göndör (vagy göndörített) haj, kék vagy szürke szem. Sportos, helyes, 165-180 cm.
2021. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
95%

Az első ami megfog az a stílus, aztán a hajszín és szemszin, csak a szőke hajúak vagy a világos barna haj jön be, kék vagy zöld szem.

Aztán a beszédstilus és a szemèlyisège.

17/L

2021. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
92%
Legyen magasabb vagy ugyanakkora mint én, barna hajú tetszik, de a szőkével sincs gondom, a szem szín mindegy, neegyen vékonyabb nálam, az izom is vejön, de ne legyen túlságosan kigyúrt. Tetkó, piercing, fülbevaló, ilyesmi nem jön be. Igazából ha pár szóval kéne jellemezni, akkor magas, jóképű srác. Persze belső tulajdonságok, legyen okos és nagyon szeressen, ez számít legjobban.
2021. okt. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi előbbi vagyok, kihagytam, hogy vicces, az nagyon fontos, hogy megnevetessen :))
2021. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
94%

A cigi szinte biztos hogy kizáró ok, nagyon zavar. A tetkó csak ha valami értelmetlen minta, ha van jelentése még tetszhet is. A nagy feliratos márkás ruhák és feleslegesn drága autók nem szimpatikusak, mert azt sugalja hogy szórja a pénzét és felszínes.

Szimpatikus ha valaki kedves és érzelmes, nekem fontos hogy kimutassa az érzéseit a másik. Legyen intelligens és művelt, emellett pedig hűséges.

2021. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
68%

Külsőre a kelet-ázsiai fiúk. Szép a bőrük, tetszik a szemeik, a sötét hajuk. A magasság nem számit. :)

Belsőre ha kedves, tisztelettudó mindenkivel, széles látókörű, magas érzelmi intelligenciával rendelkezik.

2021. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim válasza:
93%
A szemeit és a mosolyát.
2021. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!